reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Super że wszystko ok ja nadal czekam na wyniki aminopunkcji całą jestem w nerwach.Juz bym chciała wiedzieć .Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze z serduszkiem❤️
Kochana ... jesteś bardzo dzielna. To są straszne nerwy, strach... Ja myślałam, że mamy szczęście, bo jesteśmy w miarę młodzi (nie mamy jeszcze skończonych 28lat), badania 1 trymestru wyszły super (tylko wolna beta podwyższona), a i tak musieliśmy zrobić dodatkowe badania. Nie pamiętam ostatnich 5 dni, pamiętam tylko napady płaczu i ataki paniki. Ty czekasz jeszcze dłużej... Mam nadzieję, że Wasze dzieciątko po prostu napędziło Wam strachu, a wyniki wyjdą prawidłowe:) to piękne, że macie tak dużą rodzinę. My już wiemy, że raczej nie zdecydujemy się na kolejne dziecko. Za dużo stresu od pierwszego dnia ciąży...
 
reklama
U nas będzie Rysio ,ale jeszcze nie tak ostatecznie. Chociaz partner i rodzina już wołają więc się przyjęło a ja mam dylemat podoba mi się jeszcze Mikołaj
 
Co do brzucha to obecnie tak 😆
Piękny jest ❤️
U nas będzie Rysio ,ale jeszcze nie tak ostatecznie. Chociaz partner i rodzina już wołają więc się przyjęło a ja mam dylemat podoba mi się jeszcze Mikołaj
Ryśki to fajne chłopaki! :)

Jeszcze w kontekście płci to @marika222 ma już 7 córek i prawdopodobnie kolejną dziewczynkę pod sercem, a z kolei moja teściowa urodziła czterech synów i dwóch z nich jako pierworodne dziecko spłodziło córkę 😂 teść pyta co on robił nie tak 😄😄😄
 
Hejka
My dla chłopca mamy od lat Bruno i chyba nie będzie nigdy użyte🙈🙉🙊😄😄😄.Dla dziewczynki mam kilka u nas wszystkie mają orginalnalne imiona a więc

Piękny jest ❤️

Ryśki to fajne chłopaki! :)

Jeszcze w kontekście płci to @marika222 ma już 7 córek i prawdopodobnie kolejną dziewczynkę pod sercem, a z kolei moja teściowa urodziła czterech synów i dwóch z nich jako pierworodne dziecko spłodziło córkę 😂 teść pyta co on robił nie tak 😄😄😄
Ja mam lepsza historię 🙂 nas w domu było 7 a teraz już 4 z nas mają pierwszych chłopców 😄
 
Piękny jest ❤️

Ryśki to fajne chłopaki! :)

Jeszcze w kontekście płci to @marika222 ma już 7 córek i prawdopodobnie kolejną dziewczynkę pod sercem, a z kolei moja teściowa urodziła czterech synów i dwóch z nich jako pierworodne dziecko spłodziło córkę 😂 teść pyta co on robił nie tak 😄😄😄
To podbnie jak mój sąsiad 4 córki ta czwarta miał nadzieję że będzie Olkiem a wyszła Ola dopiero ziec pokazał teściowi jak mieć syna 😅dostał pierwszego wnuka :)
 
Cześć dziewczyny :) jak samopoczucie?
U mnie dziś w miarę ok ,ale w tej ciąży mam stanowczo częste migreny .I bardziej odczuwam ta ciążę w wieku 35 lat niż ta 15 i 13 lat temu.Pomimo,że moja pierwsza ciaza skończyła się cc przez stan przedrzucawkowy i druga była ściśle monitorowana prze nadciśnienie to na codzień czułam się w miarę ok.Teraz pomimo,że nic takiego się nie dzieje mam za sobą etap wyczulonego węchu, mdłości, częstych migren i zaczęło się ciągnięcie w dole brzucha po 2 cesarkach .Jednego dnia mogła bym góry przenosić a drugiego dnia ledwo przejdę z pokoju do kuchni i mam skorcze .Bardzo boję się,że mi coś tam pęknie po dwóch cesarkach
 
To podbnie jak mój sąsiad 4 córki ta czwarta miał nadzieję że będzie Olkiem a wyszła Ola dopiero ziec pokazał teściowi jak mieć syna 😅dostał pierwszego wnuka :)
😄😄Mój mąż ma brata a więc trściowa szczęśliwa 😄 natomiast jego brat ma syna i troszkę mu jednak zazdrości 😄.Morał jest taki że będzie miał wnuka napewno się którejś uda😄😄.Córki Kocha ponad życie jest super tatą❤️.
 
reklama
Słuchajcie ja też w tej ciąży więcej się źle czuje niż dobrze.Myślalam że jak 12 tydzień minie to będzie super jak zawsze ale niestety ,też ciągle mnie głowa boli i szybko się męczę niewiem jak będzie w lipcu.Ja będę miała drugą cesarkę.
 
Do góry