reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

😄😄Mój mąż ma brata a więc trściowa szczęśliwa 😄 natomiast jego brat ma syna i troszkę mu jednak zazdrości 😄.Morał jest taki że będzie miał wnuka napewno się którejś uda😄😄.Córki Kocha ponad życie jest super tatą❤️.
Bo nie ważne co aby było zdrowe :)a czy czasem nie jest tak ,że kobieta chce córkę a mężczyzna syna a później w praktyce to córeczki są tatusiowe a synusie mamine ?🤣
 
reklama
U mojej siostry chłopak, u brata 3 chłopaki, u nas 2 chłopaki i córunia tatusia😆.
Teraz podobno 2xdziewczynki ale okaże się w piątek bo mamy połówkowe. Brzuch mam jak piłka lekarska, dziś trafiłam na kurtkę wiosenną która nie dość że mi się podobała to i się miescilam i nawet luz był. pani w sklepie mówi do mnie" myśli pani że już wiosną będzie? Bo to cienka kurteczka ale chyba rozwiązanie nie długo?"
Ja do niej że w lipcu, a ona 😳👀
U was tez tak wieje? Jaką wiele ma ten wiatr że mnie do przodu jeszcze pchał jak synka z przedszkola odbierałam 😆🤣
 
U mnie była pierwsza córka Zosia 15 lat w tym roku ,kolejny Filip 13 lat i wtedy położna powiedziała:"wszyscy w domu warsztat na strych" jednak czas i życie pokazało inaczej i po 13 latach będzie Rysio 🙂
Podobnie jak u nas syn ma 15 lat córka 7 lat i też niby wszyscy mówią że już wszystkie dzieci w domu są 🙂 jednak z mężem bardzo chcieliśmy jeszcze jedno dzieciątko i się udało 😄
 
U mojej siostry chłopak, u brata 3 chłopaki, u nas 2 chłopaki i córunia tatusia😆.
Teraz podobno 2xdziewczynki ale okaże się w piątek bo mamy połówkowe. Brzuch mam jak piłka lekarska, dziś trafiłam na kurtkę wiosenną która nie dość że mi się podobała to i się miescilam i nawet luz był. pani w sklepie mówi do mnie" myśli pani że już wiosną będzie? Bo to cienka kurteczka ale chyba rozwiązanie nie długo?"
Ja do niej że w lipcu, a ona 😳👀
U was tez tak wieje? Jaką wiele ma ten wiatr że mnie do przodu jeszcze pchał jak synka z przedszkola odbierałam 😆🤣
U nas też bardzo brzydka pogoda, wieje i słońce na zmianę z deszczem... czyli u Was też będzie fajna gromadka 🙂 w jakim wieku dzieci?
 
Podobnie jak u nas syn ma 15 lat córka 7 lat i też niby wszyscy mówią że już wszystkie dzieci w domu są 🙂 jednak z mężem bardzo chcieliśmy jeszcze jedno dzieciątko i się udało 😄
Ja po tylu latach mam wrażenie, że będę musiała uczyć się wszystkiego na nowo czuje się głupia.Niecwiem czy będę umiała trzymać taka kruszynkę nie wspomnę o kąpieli 🤣
 
Ja po tylu latach mam wrażenie, że będę musiała uczyć się wszystkiego na nowo czuje się głupia.Niecwiem czy będę umiała trzymać taka kruszynkę nie wspomnę o kąpieli 🤣
Faktycznie u Ciebie spora różnica, ale już będziesz miała dwoje starszych pomocników🙂 a jaka była reakcja na wieść o nowym członku rodziny?
 
Faktycznie u Ciebie spora różnica, ale już będziesz miała dwoje starszych pomocników🙂 a jaka była reakcja na wieść o nowym członku rodziny?
Córka mniej zadowolona, ale to chyba taki etap 15 latka w domu i noworodek🥸🧐chociaż u mojej siostry było kiedyś bardzo podobnie msc była obrażona na rodziców a teraz ma najukochańsza siostrę na swiecie;)syna bardziejcsie cieszy głaszcze brzuszek i nawet ostatnio wziął ode mnie zakupy mówiąc że ciężarne nie mogą dźwigać,)mówi też, że będzie jego super starszym bratem
 
Córka mniej zadowolona, ale to chyba taki etap 15 latka w domu i noworodek🥸🧐chociaż u mojej siostry było kiedyś bardzo podobnie msc była obrażona na rodziców a teraz ma najukochańsza siostrę na swiecie;)syna bardziejcsie cieszy głaszcze brzuszek i nawet ostatnio wziął ode mnie zakupy mówiąc że ciężarne nie mogą dźwigać,)mówi też, że będzie jego super starszym bratem
U mnie syn też był w szoku chociaż jak na nastolatka to często pyta co i jak, który tydzień i w ogóle. Ma tylko nadzieję że dziecko nie będzie płakać w nocy a on się będzie wysypiał 😂😅 córka podeszła do tego profesjonalnie kazała przynieść jej stary rożek teraz pokazuje wszystkim jak nosić w nim dziecko 😆 tłumaczy nam też jak się robi mleko i kaszkę jest przy tym tak przejęta i urocza że wiem, że będzie najlepszą starszą siostrą 😁 ale czas pokaże jak to będzie
 
reklama
Do góry