reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja też noc nie kupuje w ciąży z synkiem robiłam zakupy koło 7 miesiąca to teraz pewnie też tak będzie
Aaa bo już doświadczona jesteś u nas to pierwsze dzieciątko więc lepiej trochę wcześniej jednak zacząć ale myślę że za ok miesiąc, na razie przygotowujemy pokoje kończyny remont który miał być już dawno skończony 😅 przynajmniej mamy motywację do działań 😁
 
Jak to rozpoznać? U mnie 16+2 i dziś jedząc słodkie ciasto poczułam takie jakby pulsowanie z lewej strony podbrzusza. Najpierw się wystraszyłam, że to bol, ale szybko minęło No u nie bolało mimo wszystko 😅 za jakieś pół godziny znowu to poczułam, potem jeszcze raz i jeszcze... myślałam że może mięsień mi drży albo się przeciążyłam, wieczorem brałam prysznic i jak tylko zmoczylam ciało ciepłą wodą to znowu poczułam takie pulsowanie, ale trwało chwilę dłużej 😃 zastanawiam się czy to już to, czy jeszcze nie :) trudno mi opisać dokładnie to uczucie, ale dziś pojawiło się wielokrotnie a wcześniej nigdy
Myślę, ze to jest to 🥰
 
Czy któraś z Was miała albo w obecnej ciąży ma łożysko przodujące ? Czy Wam się przesunęło w późniejszych tygodniach?
 
Czy któraś z Was miała albo w obecnej ciąży ma łożysko przodujące ? Czy Wam się przesunęło w późniejszych tygodniach?
Ja mam z tyłu, moja kuzynka całą ciążę miała przodujące łożysko i nic się nie zmieniło w tej kwestii.... ale rozwiązanie przebiegło pomyślnie
 
Dziewczyny, a teraz pytanie z innej beczki. Mam strasznie sucha skóra na twarzy masakra. Do tej pory miałam mieszaną teraz normalnie pył. Smaruje emolientem i trochę pomaga może macie jakieś kremy do twarzy do polecenia?
 
I jeszcze jedno pytanie, czy któraś z Was ma przepukline w odcinku ledzwiowym? Ja ma 1cm i zastanawiam się jak to będzie z porodem czy cc czy naturalnie. Pierwszy miałam cc 8.5 roku temu wsazaniem byla waga syna 4530g ale wtedy jeszcze nie miałam żadnych dolegliwości kręgosłupowych dopiero 4 lata temu miałam atak rwy i wyszła przepuklina.
 
reklama
Do góry