reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć,w tym roku kończę 40 lat, jestem mamą prawie 9 letniego chłopca. To jest moja 3 ciąża, aktualnie skończony 15 tydzień. Termin z usg 18.07. Test pappa wyszedł w porządku, jednak zastanawiam się nad zrobieniem nifty. Podczytuję Was od czasu do czasu. Zdecydowałam sie odezwać bo mam troszkę lepsze samopoczucie to fajnie będzie pogadać
 
reklama
Cześć,w tym roku kończę 40 lat, jestem mamą prawie 9 letniego chłopca. To jest moja 3 ciąża, aktualnie skończony 15 tydzień. Termin z usg 18.07. Test pappa wyszedł w porządku, jednak zastanawiam się nad zrobieniem nifty. Podczytuję Was od czasu do czasu. Zdecydowałam sie odezwać bo mam troszkę lepsze samopoczucie to fajnie będzie pogadać
Hej :) Czy lekarz proponowal ci nifty ? Ja uważam, że warto zrobić sobie takie badania jeśli ma się odłożone pieniążki.
 
Cześć,w tym roku kończę 40 lat, jestem mamą prawie 9 letniego chłopca. To jest moja 3 ciąża, aktualnie skończony 15 tydzień. Termin z usg 18.07. Test pappa wyszedł w porządku, jednak zastanawiam się nad zrobieniem nifty. Podczytuję Was od czasu do czasu. Zdecydowałam sie odezwać bo mam troszkę lepsze samopoczucie to fajnie będzie pogadać
Jeśli masz wolną gotówkę to można, ja chciałam zrobić ale mój gin nie namawiał jeśli pappa wyszła dobrze nie mniej jednak takie badanie nie zaszkodzi :)
 
Cześć,w tym roku kończę 40 lat, jestem mamą prawie 9 letniego chłopca. To jest moja 3 ciąża, aktualnie skończony 15 tydzień. Termin z usg 18.07. Test pappa wyszedł w porządku, jednak zastanawiam się nad zrobieniem nifty. Podczytuję Was od czasu do czasu. Zdecydowałam sie odezwać bo mam troszkę lepsze samopoczucie to fajnie będzie pogadać
Hej ja mam 43 🙈 i mama 6 dziewczynek😄.Ja 6 .02 idę na amino .Badania z USG dobre i po pobraniu krwi ryzyko się zmniejszyło ale z racji wieku komputer wyliczył swoje .Po konsultacji ze swoim doktorem zdecydowałam się . Będzie mi osobiście robił amino.Chodze do niego prywatne od 20 lat.
 
Większość z nas już zna u mnie chłopak 💙😃
My byśmy chcieli chłopca mamy 6 dziewczynek 🙈.Doktor powiedział że jak będzie pewny to powie.Moze zerkniecie na USG od tyłu .Już sama niewiem czy to nie dziewczynka
 

Załączniki

  • IMG20230126134011.jpg
    IMG20230126134011.jpg
    867,3 KB · Wyświetleń: 58
Hej :) Czy lekarz proponowal ci nifty ? Ja uważam, że warto zrobić sobie takie badania jeśli ma się odłożone pieniążki.
Mój gin ostatnio proponował mi właśnie, on sam pobierze i wyślę do laboratorium, także myślę, że się zdecyduję. Skoro mam możliwość to bez sensu nie korzystać :)
 
reklama
Do góry