reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

szukaj naprawdę nisko u mnie mała znów jest nie wiele nas spokojniem łonowym
dokładnie tak. Na prawdę nisko . U mnie przeważnie po lewej stronie . Jak znajdziesz to na pewno będziesz wiedziała,że to ❤️trochę cierpliwości ja też na początku panikowalam jak nie wiedziałam gdzie szukać
 
reklama
Ta sama sytuacja u nas!!! Ja chcę 180x200, a on się uparł na 160x200, bo boi się że będę za daleko 😂 Wielkiej różnicy cenowej nie ma, teraz mam zagwozdkę. Mamy parę dni na przemyślenie sprawy.
Czy teraz już zdecydowslibyście się na 180x200 rozumiem? :D
Tak, my mamy 180 x 200 i nie żałujemy. Zwłaszcza jak się córka wepcha między nas...
 
Stosowałam detektor dwa razy dziennie , rano i wieczorem :D od poniedziałkowej wizyty wylądował w szafie :D pani doktor trochę mnie opieprzyła ze kupiłam :p uwaga : nie szkodzi dziecku, ale naszej psychice jak się nie znajdzie :D powiedziała ze nie chce smsow i telefonów ze nie ma tętna a ciąża książkowa to po co mi to . Narazie odstawiłam , zobaczę ile wytrzymam
 
szukaj naprawdę nisko u mnie mała znów jest nie wiele nas spokojniem łonowym
Tez mam angelsounds , zawsze znajduje nisko bardziej po lewej stronie, na wzgórku już raczej niż na brzuchu :p generalnie nisko . Miałam dwa razu tylko sytuacje ze nie znalazł, dzidziuś musiał się ruszac
Ja już myślałam ze coś nie tak ale będę próbować weczorem jeszcze
 
Stosowałam detektor dwa razy dziennie , rano i wieczorem :D od poniedziałkowej wizyty wylądował w szafie :D pani doktor trochę mnie opieprzyła ze kupiłam :p uwaga : nie szkodzi dziecku, ale naszej psychice jak się nie znajdzie :D powiedziała ze nie chce smsow i telefonów ze nie ma tętna a ciąża książkowa to po co mi to . Narazie odstawiłam , zobaczę ile wytrzymam
kurcze mi się zdarzyło 2-3 razy nie znaleźć tętna ale w danym dniu już nie szukałam a na następny dzień już było ok... Nie przyszło mi na myśl żeby pisać lub dzwonić do mojej gin 🙈 fakt stresowałam się czy wszystko ok ale nie wkrecalam sobie najgorszego
 
reklama
Do góry