reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć dziewczyny😉 chciałam się zapytać jak wygląda u Was sprawa z l4, planujecie kiedy przejść?. Mnie szef pyta kiedy przejdę na l4 bardzo chce wiedzieć , a ja nie wiem co mu powiedzieć... w sumie nie czuje się najgorzej, ale szybko się męczę i ostatnio mam sporo stresu w pracy.
Ja już na L4 ale mam bardzo fizyczna pracę, dużo dźwigam, chodzę po drabinie itp
 
reklama
My mamy 160x200, czyli standardowy wymiar.. Chciałam większe, ale mąż mówił, że wtedy uciekam na koniec łóżka i nie ma mnie blisko.. A teraz biedny żałuje, bo się rozpycham - a jak dojdzie do tego jeszcze brzuch.. 🤭🤭🤭
Ta sama sytuacja u nas!!! Ja chcę 180x200, a on się uparł na 160x200, bo boi się że będę za daleko 😂 Wielkiej różnicy cenowej nie ma, teraz mam zagwozdkę. Mamy parę dni na przemyślenie sprawy.
Czy teraz już zdecydowslibyście się na 180x200 rozumiem? :D
 
Teraz mnie nastraszyłyście z tymi rybami wędzonymi, ale nie popadam w paranoję, bo może jak bym jadła ją kilogramami i codziennie to coś mogłoby się stać, a tak raz i koniec ☺️☺️
Od dziś jak mnie coś najdzie dziwnego, to albo najpierw napisze tutaj albo sprawdzę w internecie czy można 🤪
Ja już jadłam makrele wędzoną parę razy. Tak ją lubię, że ciężko jest zrezygnować :D
 
Ta sama sytuacja u nas!!! Ja chcę 180x200, a on się uparł na 160x200, bo boi się że będę za daleko 😂 Wielkiej różnicy cenowej nie ma, teraz mam zagwozdkę. Mamy parę dni na przemyślenie sprawy.
Czy teraz już zdecydowslibyście się na 180x200 rozumiem? :D
Bierz 180x200, mam takie i jest mega wygoda 😀
 
Ta sama sytuacja u nas!!! Ja chcę 180x200, a on się uparł na 160x200, bo boi się że będę za daleko 😂 Wielkiej różnicy cenowej nie ma, teraz mam zagwozdkę. Mamy parę dni na przemyślenie sprawy.
Czy teraz już zdecydowslibyście się na 180x200 rozumiem? :D
zdecydowanie bym brała 180x200
 
Ta sama sytuacja u nas!!! Ja chcę 180x200, a on się uparł na 160x200, bo boi się że będę za daleko 😂 Wielkiej różnicy cenowej nie ma, teraz mam zagwozdkę. Mamy parę dni na przemyślenie sprawy.
Czy teraz już zdecydowslibyście się na 180x200 rozumiem? :D
Chyba tak, bo wtedy jeszcze nie miałam argumentów z brzuchem, a potem z dzieckiem 😁😁
 
reklama
Hej przyszedł mi detektor angelsounds ale nie umiem złapać serca słyszę tylko ( tak myśle) jak dzidzia fika w wodzie bo taki podobny dźwięk . Jakieś rady? Jak to wyłapać. Poradzcie
Tez mam angelsounds , zawsze znajduje nisko bardziej po lewej stronie, na wzgórku już raczej niż na brzuchu :p generalnie nisko . Miałam dwa razu tylko sytuacje ze nie znalazł, dzidziuś musiał się ruszac
 
Do góry