reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Stosowałam detektor dwa razy dziennie , rano i wieczorem :D od poniedziałkowej wizyty wylądował w szafie :D pani doktor trochę mnie opieprzyła ze kupiłam :p uwaga : nie szkodzi dziecku, ale naszej psychice jak się nie znajdzie :D powiedziała ze nie chce smsow i telefonów ze nie ma tętna a ciąża książkowa to po co mi to . Narazie odstawiłam , zobaczę ile wytrzymam
Wiesz jak mam chodzić raz na miesiąc na wizytę teraz to wolałam kupić dla spokoju. Narazie miałam wizyty co 2 tyg. Wiec spoko prenatalne było po 3 tyg i już było długo a tera równy miesiąc do kolejnej wizyty. I prawdopodobnie to zostanie już do 8 miesiąca . Masakra
 
reklama
Ta sama sytuacja u nas!!! Ja chcę 180x200, a on się uparł na 160x200, bo boi się że będę za daleko 😂 Wielkiej różnicy cenowej nie ma, teraz mam zagwozdkę. Mamy parę dni na przemyślenie sprawy.
Czy teraz już zdecydowslibyście się na 180x200 rozumiem? :
My mamy 220x200 i czasami mała z nami śpi jak ma gorączkę albo po szczepieniu gdyby nie to że łóżko duże to mąż wtedy pewnie spałby w salonie
 
Dziś zaczął mi się 13. Moja doktor mówiła żebym już tak od 13tego zaczęła sobie zażywać te dla drugiego trymestru.
Witaminy dla kobiet w ciazy?
Ja biorę narazie te do 12 tyg bo poprostu je mam i co nie wyrzucę ich ( ciekawostka mam próbki 3 witamin dla kobiet starających się o dziecko i maja identyczny skład tylko bez Dha) za. 2 dni zacznę brać te na drugi trymestr ciekawa jestem jak skład się różni
 
Dziewczyny ale mi smaka narobiliscie z tą makrela :-) chyba dzisiaj kupię i troszkę zjem. Ja nadal czekam na wyniki pappa i Nifty...ciśnienie dzisiaj rano mi skoczyło na 150 ale później już było ok. Tylko że ja w nocy nie śpię tylko myślę ..
 
kurcze mi się zdarzyło 2-3 razy nie znaleźć tętna ale w danym dniu już nie szukałam a na następny dzień już było ok... Nie przyszło mi na myśl żeby pisać lub dzwonić do mojej gin 🙈 fakt stresowałam się czy wszystko ok ale nie wkrecalam sobie najgorszego
Oj, ja sobie nie wyobrażam być teraz bez detektora. 🤭 Nie szaleję ze słuchaniem serduszka, ale fajnie go włączyć raz na dwa/parę dni między wizytami. Na mnie działa kojąco, a na pewno nie stresująco 😂 I też by mi nie przyszło dzwonić do ginekologa, że nie znalazłam tętna.. 😂😂🙆‍♀️
 
Stosowałam detektor dwa razy dziennie , rano i wieczorem :D od poniedziałkowej wizyty wylądował w szafie :D pani doktor trochę mnie opieprzyła ze kupiłam :p uwaga : nie szkodzi dziecku, ale naszej psychice jak się nie znajdzie :D powiedziała ze nie chce smsow i telefonów ze nie ma tętna a ciąża książkowa to po co mi to . Narazie odstawiłam , zobaczę ile wytrzymam
O kurcze to niezła reprymenda 🙈🤯z drugiej strony ja dlatego nie kupię detektora 😆😆😆
 
Oj, ja sobie nie wyobrażam być teraz bez detektora. 🤭 Nie szaleję ze słuchaniem serduszka, ale fajnie go włączyć raz na dwa/parę dni między wizytami. Na mnie działa kojąco, a na pewno nie stresująco 😂 I też by mi nie przyszło dzwonić do ginekologa, że nie znalazłam tętna.. 😂😂🙆‍♀️
Ja też już nie wyobrażam sobie życia bez detektora. Ani razu nie miałam sytuacji stresowej, może dlatego że nie miałam problemów od początku ze znalezieniem tętna. Właśnie idę posłuchać, już ze trzy dni nie słuchałam. Zjadłam arbuza, może też będę słyszeć te "dziwne" dźwięki :D
 
reklama
Hej, co do suszarki mega zazdroszczę obecnie nie mam na nią miejsca ale jak w końcu uda się wybudować dom to będzie to obowiązkowy element wyposażenia 😀 ja biorę mama dha premium+ i mam je brać do końca ciąży.
Dzisiaj mnie coś rozkłada totalnie więc większość dnia spędzam w łóżku 😕
 
Do góry