reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, wtrącę trochę inny temat. Bo nie miałam nigdy krzywej cukrowej. To się robi prywatnie czy lekarz może dać skierowanie ? I jak wyglada sprawa z samą glukoza, bo gdzieś mi się przewinęło ze ktoś kupił jakiś smak glukozy.. to ją się samemu kupuje czy na miejscu dostaje? Jak to jest? Bo jestem zielona 🤣
to zależy... Ja byłam na tym i prywatnie i na NFZ i w obu przypadkach musiałam mieć swoją 🤷
 
Ja przed ciążą już powoli byłam domatorem😄 co poradzić lubię przebywać w domu, teraz tym bardziej zimą, w lecie częściej się wychodzi ale czuję że to lato będzie mniej aktywne😃🙈 u mnie dzis tez spadek samopoczucia i bol głowy, mąz mnie wyciąga aby wyjść i chyba muszę...
mi też dziś głowa pęka 😭 i nie wiem czy od kręgosłupa czy z przemęczenie
 
Zazdroszczę tym którzy mają chociaż część ekwipunku.... My zaczynamy od zera 🤭 dlatego sama nie wiem co jest najbardziej potrzebne, a co byłoby gadżetem zupełnie niepotrzebnym. Trochę się boje za obkupię się w glupoty
Rozumiem co czujesz, bo też tak miałam w poprzedniej ciąży. Jeśli miałam wątpliwości czy coś się przyda to zostawiłam zakupy na koniec albo kupowałam dopiero po urodzeniu.
Nie kupiłam np poduszki do karmienia i wysyłałam męża zaraz po powrocie ze szpitala. Okazała się niezbędna.
Czy coś kupiłam niepotrzebnie? Chyba nie. Ten sposób u mnie się sprawdził w 100%.

I chyba nikt Ci nie powie jednoznacznie co kupić a czego nie bo to bardzo indywidualna sprawa. To co jest niezbędne u niektórych, u innych okazuje się niepotrzebnym gadżetem i odwrotnie. Ile osób tyle opini.
 
Więc ja też jestem z okolic Katowic 😉
Uwielbiam Bar Boo, Pasibus, Kafej etc.

Jeśli ktoś lubi to polecam Ramen w Oh My Ramen w Katowicach, pycha 🤗

Jeśli chodzi o nastroju etc. to jak dowiedziałam się o ciąży to jestem niesamowicie spokojna wręcz oaza spokoju. Wcześniej zdarzały się sprzeczki z mężem 😅
ja do końca 12tyg też tak miałam a teraz gdzieś wszystko mnie wyprowadza z równowagi jak kiedyś 🙈
 
ja do końca 12tyg też tak miałam a teraz gdzieś wszystko mnie wyprowadza z równowagi jak kiedyś 🙈
Dokładnie. Te wahania są dziwne. Czasami też tak miałam przed okresem. Jeszcze jak nie starałam się o dzidziusia, to nie mogłam się doczekać az przyjdzie @ i mój nastrój się naprawi.
A teraz nad tymi wahaniami nie nadążam :)
Ale o ile to dobry objaw, to niech tak bedzie.
Dziewczyny jest sprawą życia i śmierci 🙈🙈🙈🙈 siostra mojej przyjaciółki walczy w konkursie o torta na swoje 40'ste urodziny .jeśli możecie proszę polubicie jej post na Facebooku . 🙏
Tylko komentarz a nie cały post . Bardzo proszę 🙏🙏🙏 odwdzięczę się jak tylko będę mogła 😁

Niżej link do konkursu .



Polub proszę komentarz AGATA CHAMSKA . DZIĘKUJĘ ❤️
Polubione 😀
 
reklama
Dziewczyny jest sprawą życia i śmierci 🙈🙈🙈🙈 siostra mojej przyjaciółki walczy w konkursie o torta na swoje 40'ste urodziny .jeśli możecie proszę polubicie jej post na Facebooku . 🙏
Tylko komentarz a nie cały post . Bardzo proszę 🙏🙏🙏 odwdzięczę się jak tylko będę mogła 😁

Niżej link do konkursu .



Polub proszę komentarz AGATA CHAMSKA . DZIĘKUJĘ ❤️
Polubione:)
 
Do góry