reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Mi wróciło ssanie jak z początku ciąży jem za chwile jestem głodna 🙈 czuje głód,popijam wodę żeby nie jeść cały czas i pilnować 4 posiłków. Wczoraj u mnie też były pierogi i ogórkowa, bardzo mam ochotę na zupy od dwóch tygodni a nawet 3 jem co drugi dzień zupe😄 a przed bardzo rzadko jadłam 😃🙈
A u mnie dziś pierogasy. Takie z patelni podsmażone mmm. Ale zjadłam o 13:30 i do teraz ledwo oddycham 😂
 
reklama
Chyba jeszcze 5 dni i koniec wizyt 😁😍😍😍 ja po mału robię kalendarz z połówkowymi
@Anuszka272 mam nadzieję że nie masz mi tego za źle ... Ale zapisałam żeby wiedzieć za koło trzymać codziennie kciuki 🙈🙈❤️
Na razie i tak 5 osób ma ich termin ...
Ja chyba teraz połówkowe będę robic u mojego lekarza w gabinecie na następnej wizycie bo to będzie kolo 20 tygodnia 🤔
 
poprzednia ciazr zaczynałam od 48 🙃a karmiąc mala jak miala 3 / 4 miesiące ważyłam 45.5 kg 🙊 jedząc sporo ale mala ode mnie ściągała wszytsko- po cichu liczę że tersz będzie tak samo 🤣jednak mam te 30 w tym roku poprzednia ciaza była 4 lata temu wiec myślę że wiek , metabolizm robią swoje ...fakt przed pierwszą ciaza bylam dość aktywna- siłownia itd ...a przed kolejna ciaza właśnie olałam....zad znowu wróciłam na siłownię alr dostałam zakaz od fizjo na treningi siłowe i tak przestałam a za chwilę ciaza..
Nic straconego u ciebie. Młoda jesteś.
Ja 1 ciąża 28 lat i do 45 wróciłam, teraz 38 lat i pewnie też wrócę. Ja jestem aktywna (procz ostatnich 3 miesiecy, bo śpię tylko. Właśnie się obudziłam z drzemki) i lubie się ruszać.
 
Ja właśnie zamówiłam pizzę 😋😋
Ja właśnie ostatnio byłam w pizzerii w kilka osób. Taka prawdziwa włoska pizzeria z jakąś dobrą opinią także trzeba było poczekać w kolejce do wejścia. Ale muszę powiedzieć, że byłam mocno zawiedziona... Zawsze brałam jakąś bardziej wymyślą, ale tym razem nie mogłam żadnej poza margeritą! Albo gorgonzola, której nie można w ciąży, albo jakieś mięso które nie jest poddane obróbce termicznej... Było mi bardzo żal patrząc jak wszyscy się zajadą innymi smakami. Ale ostatecznie i moja margarita okazała się bardzo smaczna... Teraz jednak wolę domowe pizze, tak żeby można było odpowiednio skomponować składniki pod siebie ;p.
 
Ja Dalej z tym apetytem to słabo, na nic nie mam ochoty, jem przez rozum, gotuje bardziej dla reszty domu niż dla siebie, coś tam dziubne ale szału nie ma.... Mówiłam o tym nawet lekarce, ale nawet tym się jakoś nie przejela 🤷‍♀️ fakt też mi lepiej wchodzą zupy, w sumie jak pisałyście dziś o kinie to sobie pomyślałam, że mogłabym iść tylko po to, żeby zjeść popcorn 🤣
 

Załączniki

  • received_568615024803697.jpeg
    received_568615024803697.jpeg
    122,2 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry