reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Nadrobiłam.

Dzisiaj więcej pracy wiec nie było czasu czytać na bierząco.

Widziałam ze pisalyscie o koszyku Mojżesza, właśnie myśle żeby kupić do salonu, żebym nie musiała nosić z sypialni. Tutaj są bardzo popularne wiec używany znajdę i tylko materac dokupie. Będziemy tez mieli łóżeczko dostawke od koleżanki wiec na pierwsze pol roku z głowy.
 
reklama
Ja z wyprawki wszystko już mam po córce. Jako że późno się ujawniła to wszystkie małe rozmiary kupiłam uniwersalne. Dokupię tylko trochę muslinowych pieluch bo te najlepiej mi się sprawdziły. Jeden nowy komplet ciuszków i kocyk co by kazde miało swoje, nowe smoczki i butelki i to na tyle. Myślimy z mężem jeszcze nad kupnem wozka takiego "rok po roku" ale to jeszcze nie teraz.
 
Odebrałam dzisiaj wyniki pappy. Wyszły mi niskie ryzyka trisomii ale mam napisane ryzyko porodu przedwczesnego 1:99. Trochę mnie to martwi. Czy któraś z was też miała takie coś i omawiała to już z lekarzem? Ja mam wizytę w poniedziałek więc weekend będzie cały w stresie.
 
Odebrałam dzisiaj wyniki pappy. Wyszły mi niskie ryzyka trisomii ale mam napisane ryzyko porodu przedwczesnego 1:99. Trochę mnie to martwi. Czy któraś z was też miała takie coś i omawiała to już z lekarzem? Ja mam wizytę w poniedziałek więc weekend będzie cały w stresie.
Wiem że czasem jest to artefakt bo jak komuś wyjdzie wysokie ciśnienie w badaniu tuż przed USG prenatalnym traktują Cię z marszu jak osobę z nadciśnieniem a to statystycznie bardzo wzmacnia ryzyko porodu przedwczesnego...ale ktoś być może normalnie nadciśnienia nie ma...taki przyklad
 
Najlepsze na cellulit są ćwiczenia z obciążeniem, ale skóra to skóra i każda kobieta ma troche cellulitu, ja ćwiczę ponad 10 lat i też mam trochę, aby zniknął musiałabym się mega wyciac i pozbyć wody 😉😄🙈jak fitnesski. Kurcze ja zawsze się cieszyłam jak mi masa rosła mięśniowa kocham uda wyćwiczone u kobiet nie rozumiem czemu tak się tego boją to tak ładnie wygląda, niektóre kobiety szybko rosną i fakt trzeba uważać, ale ja tam wolę udko i pupkę 😄😄😃
Jezu ja nie znoszę umięśnionych nóg 🙈 ani takich patyczkowatych 😱 no nie wiem takie mam zboczenie gdzieś że szok... Brzuch ok może być nawet sześciopak ale nogi nie
 
Nadrobiłam.

Dzisiaj więcej pracy wiec nie było czasu czytać na bierząco.

Widziałam ze pisalyscie o koszyku Mojżesza, właśnie myśle żeby kupić do salonu, żebym nie musiała nosić z sypialni. Tutaj są bardzo popularne wiec używany znajdę i tylko materac dokupie. Będziemy tez mieli łóżeczko dostawke od koleżanki wiec na pierwsze pol roku z głowy.
U nas koszyk w dzień też stał na dole w salonie, a na wieczór zabierałam go do sypialni. Tutaj jednak położne naciskały aby w pierwszych miesiącach życia dziecko spało w Mojżeszu...
 
reklama
Do góry