reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja właśnie wróciłam z badań genetycznych..
usg wyszło idealnie.. lekarz wszystko chwalił.. ryzyko wad jest mniejsze niż standardowo (tak pisze w opisowce) pobrali mi jeszcze krew i jak nie będą dzwonić to znaczy ze wszystko Ok :)
( u nas w woj. Opolskim badania są darmowe - jest jakiś program) Ja chodzę i państwowo i prywatnie 😂 mam schize.

Co do pracy ja narazie pracuje.. i pracować będę aż mi pozwoli na to maleństwo. Jestem na samozatrudnieniu - fotograf (głównie noworodkowy) - tak cudna praca 🥰😘😍
Oo widzę, że jest ktoś z moich stron. Jeśli mieszkamy blisko, to może się zgłoszę do ciebie na sesję 😜
 
reklama
Najlepsze na cellulit są ćwiczenia z obciążeniem, ale skóra to skóra i każda kobieta ma troche cellulitu, ja ćwiczę ponad 10 lat i też mam trochę, aby zniknął musiałabym się mega wyciac i pozbyć wody 😉😄🙈jak fitnesski. Kurcze ja zawsze się cieszyłam jak mi masa rosła mięśniowa kocham uda wyćwiczone u kobiet nie rozumiem czemu tak się tego boją to tak ładnie wygląda, niektóre kobiety szybko rosną i fakt trzeba uważać, ale ja tam wolę udko i pupkę 😄😄😃
Wiesz co mnie szybko rosną uda, mam taką budowę - szerokie biodra, masywne uda i pupa i po prostu jak uda się jeszcze bardziej rozrastają to nie mieszczę się w żadne spodnie 😅
 
Dziewczyny ja po prenatalnych. Dzidziu nie chciał z nami współpracować i stał na głowie 😆😆🤭🤭 musiałam się przejść i oglądaliśmy go drugi raz. Na USG wszystko oki. Prawie 8 cm słodkości 💗💗 płeć jeszcze nieznana, pewnie dowiem się 07.02 :) zrobilam jeszcze dodatkowo krew, ale wyniki za 2 tyg. Dziekuje za wszystkie kciuki !! 💗💗 A teraz... czekam z mężulem na kurczaka po tajsku 🤭🤭
 

Załączniki

  • 20230113_161639.jpg
    20230113_161639.jpg
    494,9 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny ja po prenatalnych. Dzidziu nie chciał z nami współpracować i stał na głowie 😆😆🤭🤭 musiałam się przejść i oglądaliśmy go drugi raz. Na USG wszystko oki. Prawie 8 cm słodkości 💗💗 płeć jeszcze nieznana, pewnie dowiem się 07.02 :) zrobilam jeszcze dodatkowo krew, ale wyniki za 2 tyg. Dziekuje za wszystkie kciuki !! 💗💗 A teraz... czekam z mężulem na kurczaka po tajsku 🤭🤭
Wspaniale! ❤️ cudowny bobik ❤️
 
Dziewczyny ja po prenatalnych. Dzidziu nie chciał z nami współpracować i stał na głowie 😆😆🤭🤭 musiałam się przejść i oglądaliśmy go drugi raz. Na USG wszystko oki. Prawie 8 cm słodkości 💗💗 płeć jeszcze nieznana, pewnie dowiem się 07.02 :) zrobilam jeszcze dodatkowo krew, ale wyniki za 2 tyg. Dziekuje za wszystkie kciuki !! 💗💗 A teraz... czekam z mężulem na kurczaka po tajsku 🤭🤭
Bardzo się cieszę:)
 
Dziewczyny ja po prenatalnych. Dzidziu nie chciał z nami współpracować i stał na głowie 😆😆🤭🤭 musiałam się przejść i oglądaliśmy go drugi raz. Na USG wszystko oki. Prawie 8 cm słodkości 💗💗 płeć jeszcze nieznana, pewnie dowiem się 07.02 :) zrobilam jeszcze dodatkowo krew, ale wyniki za 2 tyg. Dziekuje za wszystkie kciuki !! 💗💗 A teraz... czekam z mężulem na kurczaka po tajsku 🤭🤭
Cudny bobas gratulacje! 😀
 
Dziewczyny ja po prenatalnych. Dzidziu nie chciał z nami współpracować i stał na głowie 😆😆🤭🤭 musiałam się przejść i oglądaliśmy go drugi raz. Na USG wszystko oki. Prawie 8 cm słodkości 💗💗 płeć jeszcze nieznana, pewnie dowiem się 07.02 :) zrobilam jeszcze dodatkowo krew, ale wyniki za 2 tyg. Dziekuje za wszystkie kciuki !! 💗💗 A teraz... czekam z mężulem na kurczaka po tajsku 🤭🤭
Bardzo dobra wiadomość! 🥰🥰
To zbliżamy się już do końca prenatalnych. Kto jeszcze jest przed badaniem?
 
Dziewczyny ja po prenatalnych. Dzidziu nie chciał z nami współpracować i stał na głowie 😆😆🤭🤭 musiałam się przejść i oglądaliśmy go drugi raz. Na USG wszystko oki. Prawie 8 cm słodkości 💗💗 płeć jeszcze nieznana, pewnie dowiem się 07.02 :) zrobilam jeszcze dodatkowo krew, ale wyniki za 2 tyg. Dziekuje za wszystkie kciuki !! 💗💗 A teraz... czekam z mężulem na kurczaka po tajsku 🤭🤭
Hahahaha to tak samo jak mój Staś 🙈🙈🙈 też nie chciał z nami współpracować i musiałam iść na spacer 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣
Zazdro tego kurczaka 🤤🤤🤤🤤 zjadła bym 🤤🤤🤤


Eh .... Dziś dwa razy zupa poszła w ruch , shejk truskawkowy i teraz frytki 🙈🙈🙈
Tak bardzo bym chciała zjeść coś normalnego 😢😢😢 eh.... Ciekawe czy przed porodem jeszcze coś normalnego zjem ... 🙈🙈
 
reklama
Hahahaha to tak samo jak mój Staś 🙈🙈🙈 też nie chciał z nami współpracować i musiałam iść na spacer 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣
Zazdro tego kurczaka 🤤🤤🤤🤤 zjadła bym 🤤🤤🤤


Eh .... Dziś dwa razy zupa poszła w ruch , shejk truskawkowy i teraz frytki 🙈🙈🙈
Tak bardzo bym chciała zjeść coś normalnego 😢😢😢 eh.... Ciekawe czy przed porodem jeszcze coś normalnego zjem ... 🙈🙈
Ja właśnie zamówiłam pizzę 😋😋
 
Do góry