reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Bardzo dobra wiadomość! 🥰🥰
To zbliżamy się już do końca prenatalnych. Kto jeszcze jest przed badaniem?
Chyba jeszcze 5 dni i koniec wizyt 😁😍😍😍 ja po mału robię kalendarz z połówkowymi
@Anuszka272 mam nadzieję że nie masz mi tego za źle ... Ale zapisałam żeby wiedzieć za koło trzymać codziennie kciuki 🙈🙈❤️
Na razie i tak 5 osób ma ich termin ...
 
reklama
Ja dziś zupa ogórkowa, a potem ziemniaki, łosoś wędzony na ciepło (mam nadzieję, że nie 'zgrzeszylam' tym za bardzo) i kalafior z piekarnika 😁
Ogólnie jedzenie nawet mi wchodzi, oprócz mięsa - z wyjątkiem ryb, tylko najgorzej jest tak mniej więcej godzinkę po jedzeniu, taki nieprzyjemny smak w buzi i odbijanie, też tak macie? 😌
Pamiętam jak jeszcze żyłam w wielkiej nieświadomości, że jestem w ciąży, to zastanawiałam się, czemu mam taki okropny smak w buzi 🙈😅
 
Mi wróciło ssanie jak z początku ciąży jem za chwile jestem głodna 🙈 czuje głód,popijam wodę żeby nie jeść cały czas i pilnować 4 posiłków. Wczoraj u mnie też były pierogi i ogórkowa, bardzo mam ochotę na zupy od dwóch tygodni a nawet 3 jem co drugi dzień zupe😄 a przed bardzo rzadko jadłam 😃🙈
 
Mi wróciło ssanie jak z początku ciąży jem za chwile jestem głodna 🙈 czuje głód,popijam wodę żeby nie jeść cały czas i pilnować 4 posiłków. Wczoraj u mnie też były pierogi i ogórkowa, bardzo mam ochotę na zupy od dwóch tygodni a nawet 3 jem co drugi dzień zupe😄 a przed bardzo rzadko jadłam 😃🙈
Ja jem codziennie teraz ... Wcześnie obiad mógł dla mnie nie istnieć 🙈 dziś nawet dwa razy jadłam zupę ... Jak nigdy burakowa jest u mnie bardzo często 😍😍
Wcześniej jak już była zupa to praktycznie migał być ciągle ryżowa ... Teraz nie mogę na nią patrzeć ... a to burakowa codziennie 🤤🤤🤤🤤
 
Mi wróciło ssanie jak z początku ciąży jem za chwile jestem głodna 🙈 czuje głód,popijam wodę żeby nie jeść cały czas i pilnować 4 posiłków. Wczoraj u mnie też były pierogi i ogórkowa, bardzo mam ochotę na zupy od dwóch tygodni a nawet 3 jem co drugi dzień zupe😄 a przed bardzo rzadko jadłam 😃🙈
Też jestem głodna ale mam apetyt tylko na dziwne zasady kanapki że śledziem ser z cukrem i kiwi oj Dzidziuś ♥️Ty to masz pomysly
 
reklama
Dziewczyny ja po prenatalnych. Dzidziu nie chciał z nami współpracować i stał na głowie 😆😆🤭🤭 musiałam się przejść i oglądaliśmy go drugi raz. Na USG wszystko oki. Prawie 8 cm słodkości 💗💗 płeć jeszcze nieznana, pewnie dowiem się 07.02 :) zrobilam jeszcze dodatkowo krew, ale wyniki za 2 tyg. Dziekuje za wszystkie kciuki !! 💗💗 A teraz... czekam z mężulem na kurczaka po tajsku 🤭🤭
Wow, 13+5, to już zdążyłaś w ostatnim momencie 🤭🤭🤭 Gratulacje, śliczny dzidziuś ❤️ I smacznego Wam życzę 🥰
Ja właśnie zamówiłam pizzę 😋😋
Ja już Wam pisałam na początku, że tak kochałam pizzę, a tak mnie odrzuciła... już prędzej mięso zjem niż moją kochaną pizzę. Strasznie nad tym ubolewam 😭😭😭
Mi wróciło ssanie jak z początku ciąży jem za chwile jestem głodna 🙈 czuje głód,popijam wodę żeby nie jeść cały czas i pilnować 4 posiłków. Wczoraj u mnie też były pierogi i ogórkowa, bardzo mam ochotę na zupy od dwóch tygodni a nawet 3 jem co drugi dzień zupe😄 a przed bardzo rzadko jadłam 😃🙈
Mnie znowu mdłości wróciły. Zjadłam kapustę czerwoną do schabowego i myślałam, że 🤮 Drugi dzień do du.. się czuję 😂 I mam wyrzuty, że teraz już chyba bobo się odżywia jak ja... A to moje odżywianie jest straszne 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️ Na pewno lepsze niż na początku ciąży, ale ja chciałam sałatki jeść, a tu ciągle słodkiego mi się chceeeee 🥺😂😂

W ogole pojechałam dziś do apteki i kupiłam sobie sok z żurawiny, bo mi się skończył i wykupiłam receptę. Z cytologii wyszedł mi jakiś stan zapalny, choć w grudniu posiew miałam idealny. Objawów zapalenia nie mam 🤷🏻‍♀️ A tu od pani doktor dostałam antybiotyk p/grzybiczy dopochwowo.. znów mi wzięła posiew wczoraj, ale myślałam, że poczekamy do wyników 🥺 Bo może te upławy, które widziała przy badaniu to resztki po luteinie 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️ No ale ufam jej i lepszy taki antybiotyk niż rozwinięty grzyb.
 
Do góry