reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

O kurcze!
Ja mam np guzy które od lat są takiej samej wielkości i nikt nie robił biopsji bo "przy takich nie trzeba". Mam nadzieje że u Ciebie nie zmienią się jednak w nowotworowe, a biosji nie można zrobić?
Miałam robiona rok temu ... W ciągu roku z 0.5 do 1,5 mi urósł. A drugi , 0.7 do 2 jeśli dobrze pamiętam ... N pewno dużo urosły 😔
 
reklama
Nie, nie, nie.. nawet tak nie myśl i nie mów, nie bierz takiej opcji teraz w ogóle do głowy. Zmiany łagodne, do obserwacji i usunięcia po ciąży. tego się trzymaj 🍀
Nawet jak już przekształciły się w złośliwe to do momentu jak nie zaatakują węzłów chłonnych nie ruszamy ... Chyba że już będę po karmieniu... Tak mi wczoraj powiedział lekarz . Najważniejsze że pierwsze dni , tygodnie i miesiące spędzę z maleństwem ❤️ to jest dla mnie najważniejsze ... Później mogę iść pod nóż ... Byle by takiego niemowlaczka nie zostawiać bez mamusi 😍😍
 
Nawet jak już przekształciły się w złośliwe to do momentu jak nie zaatakują węzłów chłonnych nie ruszamy ... Chyba że już będę po karmieniu... Tak mi wczoraj powiedział lekarz . Najważniejsze że pierwsze dni , tygodnie i miesiące spędzę z maleństwem ❤️ to jest dla mnie najważniejsze ... Później mogę iść pod nóż ... Byle by takiego niemowlaczka nie zostawiać bez mamusi 😍😍
Mam nadzieje ze wszystko się ułoży i będzie tak jak na to liczysz ❤️
 
Piłam nie pomaga 😒

Mi wapno nigdy nie pomagało na jakieś swędzące wysypki, a mam tendencje do nich bo jestem alergiczką, latem położyłam się na działce na trawie i skończyło się na pgotowowiu bo miałam cały brzuch i plecy jakby pokłute, swedzialo jak ch.. nic nie pomagało, wapno piłam nawet potrójne, smarowałam różnymi maściami . Na pogotowiu dostałam zastrzyk
 
Oo nareszcie udało mi się nadrobić posty cały dzień w pracy w wolnej chwili czytałam już byłam bliżej końca a zachwile kolejne strony 😅

@Pszczolka38 tak bardzo mi przykro 😪 trzymaj się mocno ! Jeszcze wszystko będzie dobrze i zostaniesz najlepsza mama na świecie 😘😘

@Lili03 spróbuj do mycia żelu mediderm jak miałam alergie bo lekarstwie na tarczycę to bardzo mi pomógł i złagodził wysypkę
 
Na prenatalnych lekarz Nam powiedział, że to będzie na 90% chłopak 🤣 a wczoraj mój prowadzący, że na 90% to dziewczynka.
Nawet się śmiał, że widział w życiu chyba więcej USG niż tamten i mogą się założyć że to będzie dziewczyna jednak 🤪 i zostawia sobie tylko te 10%na chłopaka 🤣🤣

Więc u mnie to jeszcze nic nie wiadomo.

Jutro idę oddać krew na Nifty i dopiero zacznie się czekanie.
Za 2 tyg mam wizytę u swojego, mam powtórzyć glukozę na czczo i przynieść dzienniczek pomiaru ciśnienia. 😒
Mam pytanko, NIFTY robisz bo miałaś takie zalecenie, coś źle wyszło w badaniach czy sama z siebie?
 
Prenatalne już prawie za za nami ... Już praktycznie większość jest po .... Więc tu nasuwa mi się pytanie czy macie termin połówkowych ???

Ja się już zapisałam tydzień temu 😍😍😍 już się nie mogę doczekać 🙈🙈🙈 wtedy na pewno zacznę kompletować wyprawkę . Co prawda trochę ciuszkow już mam , jakieś tetrowe pieluszki kupiłam, z trzy pary body i skarpetki takie małe , ręcznik do kąpieli i kocyk 😍😍😍😍 ahhh już się doczekać nie mogę 😍😍😍
Ja jestem umówiona na prenatalne na 6.02, będzie wtedy 19+1, szok 😃 jestem pewna ze to mega zleci !
 
reklama
Już się cieszyłam że miłości minęły od tygodnia super się czułam wszystko mogłam jeść a dziś od rana od nowa modliłam się nad kibelkiem mało co znajdlam przez cały dzień o obiedzie nawet myśleć nie mogłam. Jak tylko wstałam z łóżka i chciałam coś zrobić odrazu mi się słabo robiło i musiałam się położyć. Do pracy się zebrałam dopiero popołudniu. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej:)
 
Do góry