reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ogólnie zapomniałam napisać 🙈 jestem po wizycie u endokrynologa 🙈 moje guzy na tarczycy rosną i to dosyć szybko ... W związku z ciążą nic na ten moment nie można zrobić ... Kolejne USG za 6 miesięcy ( chyba że będę po porodzie to mam przyjść w wolnej chwili ) i sprawdzimy jak rosną ... Wyniki ogólnie mam dobre dzięki Bogu .... Operacja prędzej czy później mnie czeka 😢😢 na tą chwilę lekarz chce ja zrobić po zakończeniu laktacji ( jeśli się zdecyduje karmić piersią ) chyba że zaczną atakować węzły chłonne to wtedy operacja na cito ... Na tą chwilę jesteśmy dobrej myśli 😍❤️
A co to za guzy? Ja miałam kiedyś usunięty fragment tarczycy z powodu torbieli. Ale to już było mega dawno temu.
 
reklama
Prenatalne już prawie za za nami ... Już praktycznie większość jest po .... Więc tu nasuwa mi się pytanie czy macie termin połówkowych ???

Ja się już zapisałam tydzień temu 😍😍😍 już się nie mogę doczekać 🙈🙈🙈 wtedy na pewno zacznę kompletować wyprawkę . Co prawda trochę ciuszkow już mam , jakieś tetrowe pieluszki kupiłam, z trzy pary body i skarpetki takie małe , ręcznik do kąpieli i kocyk 😍😍😍😍 ahhh już się doczekać nie mogę 😍😍😍
15.02. Poznam tez płeć wiec mogę zacząć po koleżankach jeździć i ubranka zbierać po ich maluszkach 😂
 
Ja mam umówioną wizytę na 7 lutego ale zwykłą, więc przypuszczam, że będzie tak jak z tymi prenatalnymi, pójdę i lekarz mi powie na jaki konkretnie dzień mam się umówić na połówkowe :p
 
A co to za guzy? Ja miałam kiedyś usunięty fragment tarczycy z powodu torbieli. Ale to już było mega dawno temu.
Z biopsji wychodzi że guzy nowotworowe , lecz nie złośliwe... Z tym że w każdej chwili mogą zmienić postać na złośliwa ... I lekarz obawia się że ich intensywny wzrost jest właśnie przez zmianę postaci na złośliwa 😔
 
Ogólnie zapomniałam napisać 🙈 jestem po wizycie u endokrynologa 🙈 moje guzy na tarczycy rosną i to dosyć szybko ... W związku z ciążą nic na ten moment nie można zrobić ... Kolejne USG za 6 miesięcy ( chyba że będę po porodzie to mam przyjść w wolnej chwili ) i sprawdzimy jak rosną ... Wyniki ogólnie mam dobre dzięki Bogu .... Operacja prędzej czy później mnie czeka 😢😢 na tą chwilę lekarz chce ja zrobić po zakończeniu laktacji ( jeśli się zdecyduje karmić piersią ) chyba że zaczną atakować węzły chłonne to wtedy operacja na cito ... Na tą chwilę jesteśmy dobrej myśli 😍❤️
Przypomniałaś mi o moim guzie🙄
W przyszłym tygodniu mam wizytę u endokrynologa. Już się boję.
Poza tym zawsze miałam TSH za wysokie i biorę euthyroks. Wczoraj zrobiłam badania przed wizytą i TSH 0,73. Nigdy nie mialam takiego niskiego. Nie wiem o co chodzi🙄
 
Ja mam umówioną wizytę na 7 lutego ale zwykłą, więc przypuszczam, że będzie tak jak z tymi prenatalnymi, pójdę i lekarz mi powie na jaki konkretnie dzień mam się umówić na połówkowe :p
Ja też tak myślałam ... Nawet czekałam do wizyty żeby się dowiedzieć kiedy mam je wykonać ... Ale mówi że to już zależy ode mnie... A że chce iść do konkretnego lekarza ( nie tej kobiety z prenatalnych 🙈🙈🤣🤣🤣🤣) to musiałam z wyprzedzeniem się umówić , gdyż jest oblegany ... Na szczęście panie zapytały w którym jestem tygodniu u same ustaliły odpowiedni termin 😍
 
Z biopsji wychodzi że guzy nowotworowe , lecz nie złośliwe... Z tym że w każdej chwili mogą zmienić postać na złośliwa ... I lekarz obawia się że ich intensywny wzrost jest właśnie przez zmianę postaci na złośliwa 😔
O kurcze!
Ja mam np guzy które od lat są takiej samej wielkości i nikt nie robił biopsji bo "przy takich nie trzeba". Mam nadzieje że u Ciebie nie zmienią się jednak w nowotworowe, a biosji nie można zrobić?
 
reklama
Z biopsji wychodzi że guzy nowotworowe , lecz nie złośliwe... Z tym że w każdej chwili mogą zmienić postać na złośliwa ... I lekarz obawia się że ich intensywny wzrost jest właśnie przez zmianę postaci na złośliwa 😔

Nie, nie, nie.. nawet tak nie myśl i nie mów, nie bierz takiej opcji teraz w ogóle do głowy. Zmiany łagodne, do obserwacji i usunięcia po ciąży. tego się trzymaj 🍀
 
Do góry