reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Nie jestem lekarzem, ale skoro odstawiłaś to powinno niedługo przejsc. Ja bym poszła do apteki i kupiła jakiś balsam łagodny, nieperfumowany bez zbędnych dodatków. np. coś do skory atopowej
Kiedyś jak mi wyszło coś to kupiłam krem MEDIDERM taki turkusowa zakrętka, byłam zadowolona bo łagodził mi zmiany i tak nie swedzialo
też polecam mediderm . Mam dodatkowo AZS i od biedy też go używam,fajnie łagodzi różne zmiany
 
reklama
Od balsamu przestałam go używać 4 dni temu ale nadal strasznie swędzi 😔
Magnez ? Czy zabroniony w ciąży ??? ( Szczerze to nawet nie wiem 🙈🙈🙈)

Dobrze że @Scully napisała , nie chodziło mi o magnez 🤦‍♀️ tylko o wapno ... Jpdl słów mi brakuje i gadam pierdoły jak moja mama która miała udar kilkanaście lat temu 🙈🙈🙈🙈
 
Prenatalne już prawie za za nami ... Już praktycznie większość jest po .... Więc tu nasuwa mi się pytanie czy macie termin połówkowych ???

Ja się już zapisałam tydzień temu 😍😍😍 już się nie mogę doczekać 🙈🙈🙈 wtedy na pewno zacznę kompletować wyprawkę . Co prawda trochę ciuszkow już mam , jakieś tetrowe pieluszki kupiłam, z trzy pary body i skarpetki takie małe , ręcznik do kąpieli i kocyk 😍😍😍😍 ahhh już się doczekać nie mogę 😍😍😍
 
Prenatalne już prawie za za nami ... Już praktycznie większość jest po .... Więc tu nasuwa mi się pytanie czy macie termin połówkowych ???

Ja się już zapisałam tydzień temu 😍😍😍 już się nie mogę doczekać 🙈🙈🙈 wtedy na pewno zacznę kompletować wyprawkę . Co prawda trochę ciuszkow już mam , jakieś tetrowe pieluszki kupiłam, z trzy pary body i skarpetki takie małe , ręcznik do kąpieli i kocyk 😍😍😍😍 ahhh już się doczekać nie mogę 😍😍😍
Ja mam 27.02.
 
Prenatalne już prawie za za nami ... Już praktycznie większość jest po .... Więc tu nasuwa mi się pytanie czy macie termin połówkowych ???

Ja się już zapisałam tydzień temu 😍😍😍 już się nie mogę doczekać 🙈🙈🙈 wtedy na pewno zacznę kompletować wyprawkę . Co prawda trochę ciuszkow już mam , jakieś tetrowe pieluszki kupiłam, z trzy pary body i skarpetki takie małe , ręcznik do kąpieli i kocyk 😍😍😍😍 ahhh już się doczekać nie mogę 😍😍😍

Ja mam wizytę zwykła na NFZ 23.01
Później prywatna u mojego 31.01 i na niej się umowie na polowkowe dopiero u mojego tez oczywiście 😊
 
Prenatalne już prawie za za nami ... Już praktycznie większość jest po .... Więc tu nasuwa mi się pytanie czy macie termin połówkowych ???

Ja się już zapisałam tydzień temu 😍😍😍 już się nie mogę doczekać 🙈🙈🙈 wtedy na pewno zacznę kompletować wyprawkę . Co prawda trochę ciuszkow już mam , jakieś tetrowe pieluszki kupiłam, z trzy pary body i skarpetki takie małe , ręcznik do kąpieli i kocyk 😍😍😍😍 ahhh już się doczekać nie mogę 😍😍😍
Nie mam jes,cze terminu połówkowych, jeszcze jakos temat prenatalnych caly czas jest i nawet o polowkowych nie myślałam, a chyba już czas.
Tym bardziej, ze orenetalne mialam 28 grudnia, czyli ponad dwa tygodnie temu 😀
Może jutro zadzwonię umówić
 
reklama
Ogólnie zapomniałam napisać 🙈 jestem po wizycie u endokrynologa 🙈 moje guzy na tarczycy rosną i to dosyć szybko ... W związku z ciążą nic na ten moment nie można zrobić ... Kolejne USG za 6 miesięcy ( chyba że będę po porodzie to mam przyjść w wolnej chwili ) i sprawdzimy jak rosną ... Wyniki ogólnie mam dobre dzięki Bogu .... Operacja prędzej czy później mnie czeka 😢😢 na tą chwilę lekarz chce ja zrobić po zakończeniu laktacji ( jeśli się zdecyduje karmić piersią ) chyba że zaczną atakować węzły chłonne to wtedy operacja na cito ... Na tą chwilę jesteśmy dobrej myśli 😍❤️
 
Do góry