reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

@Anuszka272 czy wspomóc Cię jakoś w związku z wątkiem prywatym czy wyślesz do adminki listę? Myślę że już można działać bo i tak trochę czasu pewnie minie. Daj znać jak coś ❤️

Mam wam tyle do opowiedzenia 🙈
dzięki możecie tylko mi przypomnieć jak administrator się nazywa... Ja bym jednak poczekała do tego 20stycznia... Taka była wstępna umowa i może warto poczekać jak dziewczyny się upewnia że wszystko jest ok 🤔 niech zdecydują te które jeszcze nie miały prenetalnych?! A i słuchajcie zrobiłam znów porządki bo było kilka dziewczyn które niedawno dołączyły i na jednym lub dwóch postach ich udział się zakończył 🤦 i już jest tak któryś raz 😤 dlatego ten czas 20 jest też dla mnie aby zobaczyć aktywność tych które dołączyły w ostatnich tygodniach... Po za tym jest z 15 dziewczyn na liście które są z nami od początku albo prawie od początku ale ich aktywność nie jest jakby to powiedzieć powalająca ale też nie jest tak że milczą tydzień tylko odzywają się przykładowo raz na 2-3 dni 🤔 i tak ją to doskonale rozumiem bo nie każdy ma tyle wolnego czasu co ja 🙈 ale było tu już nie raz powtarzane że chcemy kameralne grono na priv aktywnych dziewczyn więc niech decyduje większość 😉 możemy zrobić tak że damy im szansę i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie na priv może tam będą bardziej otwarte 😁
 
reklama
Tak wyczarowalyscie, że zjadłam kanapki z pomidorem malinowym (za takimi pomidorami nie przepadam) 😅 ogórkiem i trochę zgrzeszyłam...serkiem camembert, ale z mleka pasteryzowanego 😋
ja jestem bardzo dzisiaj zmęczona, nie mogłam w nocy spać wiec mąż zdecydował ze jedzenie na wynos. Wybrałam chińczyka, zobaczymy czy będę w stanie zjeść 😂
 
dzięki możecie tylko mi przypomnieć jak administrator się nazywa... Ja bym jednak poczekała do tego 20stycznia... Taka była wstępna umowa i może warto poczekać jak dziewczyny się upewnia że wszystko jest ok 🤔 niech zdecydują te które jeszcze nie miały prenetalnych?! A i słuchajcie zrobiłam znów porządki bo było kilka dziewczyn które niedawno dołączyły i na jednym lub dwóch postach ich udział się zakończył 🤦 i już jest tak któryś raz 😤 dlatego ten czas 20 jest też dla mnie aby zobaczyć aktywność tych które dołączyły w ostatnich tygodniach... Po za tym jest z 15 dziewczyn na liście które są z nami od początku albo prawie od początku ale ich aktywność nie jest jakby to powiedzieć powalająca ale też nie jest tak że milczą tydzień tylko odzywają się przykładowo raz na 2-3 dni 🤔 i tak ją to doskonale rozumiem bo nie każdy ma tyle wolnego czasu co ja 🙈 ale było tu już nie raz powtarzane że chcemy kameralne grono na priv aktywnych dziewczyn więc niech decyduje większość 😉 możemy zrobić tak że damy im szansę i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie na priv może tam będą bardziej otwarte 😁
Aaa, oki, jasne rozumiem :)
Tak napisałam bo gdzieś mi uleciało że do 20, myślałam że do 18, a to już niewiele business days 🙈
Jak dla mnie dziewczyny od początku ale udzielające się co 2-3 dni są jak najbardziej ok :)
Samej mi się zdarza mieć przerwy, myślę że takie są normalne. Ale jedna wypowiedź na 2 tygodnie już nie ok dla mnie ;)
Myślę @Anuszka272 że decydujacy głos i decyzyjność jest Twoja :) dużo czasu poświęciłaś tematowi zamkniętego wątku, widzisz jak wypowiadają się Dziewczyny (czy pro forma czy rzeczywiście uczestniczą w dyskusji), a w takim tłumie i tak chyba większościowo nie zdecydujemy kto ma być a kto nie bo za dużo nas ;) kolejne 100 stron dyskusji by było 🙈
 
dzięki możecie tylko mi przypomnieć jak administrator się nazywa... Ja bym jednak poczekała do tego 20stycznia... Taka była wstępna umowa i może warto poczekać jak dziewczyny się upewnia że wszystko jest ok 🤔 niech zdecydują te które jeszcze nie miały prenetalnych?! A i słuchajcie zrobiłam znów porządki bo było kilka dziewczyn które niedawno dołączyły i na jednym lub dwóch postach ich udział się zakończył 🤦 i już jest tak któryś raz 😤 dlatego ten czas 20 jest też dla mnie aby zobaczyć aktywność tych które dołączyły w ostatnich tygodniach... Po za tym jest z 15 dziewczyn na liście które są z nami od początku albo prawie od początku ale ich aktywność nie jest jakby to powiedzieć powalająca ale też nie jest tak że milczą tydzień tylko odzywają się przykładowo raz na 2-3 dni 🤔 i tak ją to doskonale rozumiem bo nie każdy ma tyle wolnego czasu co ja 🙈 ale było tu już nie raz powtarzane że chcemy kameralne grono na priv aktywnych dziewczyn więc niech decyduje większość 😉 możemy zrobić tak że damy im szansę i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie na priv może tam będą bardziej otwarte 😁
ja mam prenatalne w ten poniedziałek czyli 16 stycznia. Ale nie wiem czy zostanę dołączona do prywatnego wątku, bo jakoś bardzo długo tutaj nie jestem, jak coś to zaczekam na swoją kolej :)
 
Od balsamu przestałam go używać 4 dni temu ale nadal strasznie swędzi 😔

Nie jestem lekarzem, ale skoro odstawiłaś to powinno niedługo przejsc. Ja bym poszła do apteki i kupiła jakiś balsam łagodny, nieperfumowany bez zbędnych dodatków. np. coś do skory atopowej
Kiedyś jak mi wyszło coś to kupiłam krem MEDIDERM taki turkusowa zakrętka, byłam zadowolona bo łagodził mi zmiany i tak nie swedzialo
 
reklama
Nie jestem lekarzem, ale skoro odstawiłaś to powinno niedługo przejsc. Ja bym poszła do apteki i kupiła jakiś balsam łagodny, nieperfumowany bez zbędnych dodatków. np. coś do skory atopowej
Kiedyś jak mi wyszło coś to kupiłam krem MEDIDERM taki turkusowa zakrętka, byłam zadowolona bo łagodził mi zmiany i tak nie swedzialo
Wielkie dzięki spróbuje 🥰
 
Do góry