reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

@xoxo. Jak u ciebie wizyta?
dzięki, że pytasz 🤍 chciałam nadrobić posty i się odezwać.
Usg wyszło idealnie, wszystkie parametry w normie. Bobas ma 7cm, ładną kość nosową, przezierność podobno idealna ( mam jakieś 3 przeliczniki, wiec chyba powinnam podać ten 1,49 mm) Teraz z tym wynikiem i wynikiem pappa idę we wtorek do genetyka, który oceni ryzyko.
Co do moich plamień to w macicy nie widać krwawienia ani krwiaka. Póki co mam nie wracać do luteiny chyba, że to się nasili. Mam nie współżyć, odpoczywać i nie dźwigać. Nie wiem jak dam radę z małym dzieckiem 🤦🏽‍♀️

Któraś wspominała o migrenach. Wczoraj byłam ma kontroli u neurologa. Jedyne co można teraz zrobić to jak tylko zaczyna nas delikatnie bolec głowa to od razu jeden/dwa paracetamole. Później jak się rozkręci to nie ma sensu, bo na pewno nie pomoże. Lekarka stwierdziła, że lepiej wziąć 2 tabsy na raz niż potem 4/6 przez cały dzień. Oczywiście nikogo nie namawiam do brania leków, mówię jedynie co moja neurolog zaleciła.
 
reklama
Cześć dziewczyny, kurcze ile stron tu się na produkowało podczas mojej nieobecności (jeszcze wszystkiego nie zdążyłam nadrobić). Ostatni tydzień był mega ciężki drobny remont i konieczność pracy z biura (zwykle pracuje zdalnie) a po powrocie padałam z nóg i zasypiałam w 5 sekund 🙃 Niestety poranne mdłości i wymioty też wróciły po krótkim czasie gdy było dobrze. Poza tym w ostatnim czasie strasznie dobrze podchodzi mi nabiał po prostu mogłabym jeść serki i mleko non stop. Mam też ochotę na słodycze ale niestety muszę ich unikać z uwagi na cukrzycę ciążową 😒

Wszystkim dziewczyną gratuluję badań prenatalnych a za wszystkie, które nadal czekają na wyniki badań trzymam mocno kciuki 😘
 
@Pszczolka38 strasznie mi przykro, kochana. Aż mi łzy napłynęły do oczu. Do końca wierzyłam że wszystko będzie dobrze. Ufam że twój limit złych wiadomości już się wyczerpał do końca życia i teraz już będzie tylko dobrze i spełnisz swoje marzenia, tego ci życzę z całego serca. Jesteś mega silną kobietą ❤ słońce jeszcze zaświeci, jestem tego pewna 🫂
 
@konwalia_ dzięki za polecenie! Spódniczka i leginsy z Tomi legins są super!
Mieęciutke, wygodne, nie prześwitują i cena dobra :) na razie wzięłam te ocieplane, bałam się że będą za krótkie, ale są idealne.
Powiem Wam, że nawet mój tyłek w tych ciążowych wygląda lepiej 🤣
o to super ,cieszę się 😉 ja czekam już na kolejną paczkę od nich ,bo rzeczywiście tyłek fajnie wygląda no i podkreśla brzuszek 🤰
Pszczolka,współczuję.. aż mam łzy w oczach . Z doświadczenia wiem,że żadne słowa nie dają otuchy w takich chwilach ale pamiętaj,że po burzy zawsze wychodzi słońce ☀️ trzymaj się , powodzenia kochana
 
Dziewczyny ja po prenatalnych. Wszystkie parametry w normie😁 Wynik z krwi dopiero za tydzień albo dwa.

Trudno się w pełni cieszyć jak tu dzisiaj na forum takie smutne wiadomości od @Pszczolka38 😪 Pozostaje mieć nadzieję że dla każdej z nas w końcu zaświeci słońce.

Lekarz mi powiedział że na USG wszystko ok. "Problemem" może być tylko mój wiek który zwiększa ryzyka (mam 38 lat). Mam tego świadomość.
 
reklama
Do góry