reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziś ja mam prenatalne na 13:40 😊 Ale wczoraj popołudniu dzwonił mój lekarz przyszły wyniki nifty (robiłam bez większych wskazań, chciałam być spokojniejsza) badanie wykluczyło badane wady bardzo niskie ryzyko także mogę być spokojniejsza. I na 98% to chłopak. Ogólnie dla mnie szok byłam pewna że to będzie dziewczynka, od początku takie przeczucie 🙉 Ale oczywiście jesteśmy szczęśliwi że badanie wyszło dobrze nieważne jaka płeć. Dziś jeszcze usg i pappa :)
O, no to możesz być spokojna ❤️ Długo czekałaś na wynik? Robiłaś zwykle nifty czy pro? 🤔
 
O jezuuuu dziewczyny. 🙈
Wyniki miały być w piątek.
Zeszło ze mnie ciśnienie i stres 💕
 

Załączniki

  • IMG_3551.jpeg
    IMG_3551.jpeg
    185,8 KB · Wyświetleń: 94
U mnie przy 13+2 tętno było 162 Kasiu, i szczerze mój lekarz słowem nie wspomniał ze coś jest choćby lekko ponad normę. Także może jeszcze się unormuje jeśli faktycznie to za dużo?? Kiedy kolejna wizytę masz ?
Ja 13+1 miałam 165 ( prenatalne ) a na następny dzień było 160. Według USG było to 13+5 i 13+6 🙈🤷‍♀️
 
Hej, jestem po wizycie u swojego lekarza.
Maleństwo rośnie, mamy już 13+5 ;)
Nie wiem czy mni uspokoił czy nie, raczej był przekonany do amniopunkcji, ale w sumie w naszym przypadku stwierdził że Nifty też ok.
Więc jutro idę pytać do laboratorium które się u nas zajmuje pobraniem krwi jak to wygląda.

Muszę powtórzyć cukier na czczo i mierzyć w domu ciśnienie, bo miałam wysokie, oby to tylko z nerwów . Poza tym wszystko ok :)
Ciśnienie może być z nerwów niestety. W domu mierze i mam 103 w szpitalu wyskoczyło mi 167...
 
Hej dziewczyny ❤️
Za kogo dziś trzymamy kciuki?

Ale miałam zwariowany sen: byłam na badaniach prenatalnych i najpierw okazało się, że dziecko wymiarami stoi w miejscu - a kiedy się wkurzyłam i sama zrobiłam sobie usg (😅😅) to był znowu za duży. 😱 Choć staram się nie myśleć za dużo o wizycie w ciągu dnia, to jednak głowa w nocy robi swoje 🙈 To mój pierwszy taki sen 🤣
Te sny to serio jakieś zwariowane w ciąży. 😅 mi się dzisiaj śniło, że mąż mnie zdradził 🙈
Ja mam jutro prenatalne 😃
 
reklama
Do góry