reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Mam do was takie pytanko bo widziałam ze ktoś tu kiedyś wstawił zdjęcie 3D i domyślam się ze było to robione prywatnie. Ja prowadzę ciąże na fundusz, ale zrobiłabym sobie takie usg tylko kiedy najlepszy czas na to jest żeby coś zobaczyc więcej może któraś robiła w poprzedniej ciazy ? Jakie są wasze opinie ?
ja myślę że na połówkowych zdjęcie z 3d będzie idealne bo bobo już będzie miało idealne kształty wszystkiego 😉
 
wiadomo, ze nie zawsze i to „tylko”statystyka ale jakoś to czekanie mnie wykończy… jeszcze zaczęłam czytać różne historie i zaczęło się gdybanie 🙉

Ja mam wynik pappy mieć w piątek, ma się mój lekarz ze mną kontaktować. W laboratorium dostałam tą karteczkę do internetu i wiesz co, może już nawet wyniki są, ale nie sprawdzam, w internecie nic od tygodnia o tym nie czytam, bo nie chce się stresować już bardziej. I tak nic tym nie zmienię. Czekam do piątku po prostu z niecierpliwością 💚
 
Mam do was takie pytanko bo widziałam ze ktoś tu kiedyś wstawił zdjęcie 3D i domyślam się ze było to robione prywatnie. Ja prowadzę ciąże na fundusz, ale zrobiłabym sobie takie usg tylko kiedy najlepszy czas na to jest żeby coś zobaczyc więcej może któraś robiła w poprzedniej ciazy ? Jakie są wasze opinie ?
Ja robię na fundusz i tylko w klinice dopłacę różnicę do 3d. Zapytaj u siebie bo może też masz taką możliwość. Zrób sobie usg 3d przy II prenatalnych, będzie super wszystko widać.
 
Mam do was takie pytanko bo widziałam ze ktoś tu kiedyś wstawił zdjęcie 3D i domyślam się ze było to robione prywatnie. Ja prowadzę ciąże na fundusz, ale zrobiłabym sobie takie usg tylko kiedy najlepszy czas na to jest żeby coś zobaczyc więcej może któraś robiła w poprzedniej ciazy ? Jakie są wasze opinie ?
ja takie zdjęcie mam z prenatalnych :-) może spróbuj na połówkowy usg?
 
Hej :) Dziewczyny czy połówkowe też robi się u lekarza z certyfikatem?
@Karka_Krk czy możesz napisać gdzie robiłaś prenatalne? Nie wiesza czy w soboty też jest czynne?
ja robiłam w MWU Dobre Usg w Krakowie, ale tam trzeba się szybciutko zapisywać, bo są problemy z terminami, wiec jak coś to dzwon już dziś :-) w soboty nie jest czynne, z tego co wiem w poniedziałki tez nie 🤷‍♀️
 
Hej :) ja też już po prenatalnych. Wszystko wskazuje na to, że jest to chlopiec 🩵 przeczucie nas nie myliło🙉. Twrmin 14.07.Wszystko wyszło ok z wyjątkiem tętna dziecka- jest trochę za wysokie(172 norma do 160). Dodatkowo kazał zwrócić uwagę przy następnym badaniu na łożysko czy nie będzie przodujace...trochę mnie to zmartwiło, ale powiedział, że tak wcale być nie musi. Na razie staram się o tym nie myśleć. Załączam zdjęcie bobasa 😊
Bardzo się cieszę :) ❤️
Jak mialam prenetalne badanie (11+5), to maluszek miał tętno 173 i lekarz nic mi na to nie powiedział..
 
reklama
Mam do was takie pytanko bo widziałam ze ktoś tu kiedyś wstawił zdjęcie 3D i domyślam się ze było to robione prywatnie. Ja prowadzę ciąże na fundusz, ale zrobiłabym sobie takie usg tylko kiedy najlepszy czas na to jest żeby coś zobaczyc więcej może któraś robiła w poprzedniej ciazy ? Jakie są wasze opinie ?

Jeśli chcesz mieć całego dzidziusia to teraz jest ostatni moment. Jeśli chodzi o ładne zdjęcie buźki, ssanie paluszka itp. to bliżej 30 tc 😊
 
Do góry