reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

tak robimy. Moja też alergiczka. Ale niektórzy uważają ze jak dziecko ma alergię to już nie choruje i można każdy katar i kaszel na tą alergię zgonić
Różnica jest duża przy tych katarach. Inaczej zaczyna się infekcja, a inaczej alergia. Mamuśki po prostu wykorzystują alergie by dziecka z domu się pozbyć 😠
 
reklama
Apropo snów, to ja też odkąd jestem w ciąży mam takie dziwne i bardzo wyraźne sny, nigdy aż tak nie miałam, nie wiem czy to ciąża tak na to wpływa czy :D czasami jak się budzę i dotrze do mnie jaki miałam sen, to nie mogę ogarnąć jakim cudem mogły mi się przyśnić takie dziwactwa 😅
Mój mąż ma prorocze sny. Przy 1 ciąży wyśnił córkę i była córka. Wczoraj mówi mi że syn mu się śnił... 😉 ciekawe czy trafił
 
Witam Was w ten deszczowy poniedzialek. Jem śniadanko I szykuje się na prenatalne. Stres straszny, ale też cieszę się, że to dziś.
Powodzenia Dziewczyny na wizytach i prenatalnych- niech moc będzie z Nami 😁
Powodzenia 🍀
Ja właśnie wstaję i szykuję się na prenatalne.
O dziwo nie mam dużego stresa, miałam w sobotę. Jestem tylko taka podekcytowana :D
Zaparzę sobie meliskę i będę pić po drodze.
 
Dzień dobry, dziś w końcu wizyta po 5 tygodniach u prowadzącego 🫣 mam nadzieje, że nie otrzymam zaraz telefonu o odwołaniu wizyty. W czwartek prenatalne, ale myśle że dziś już też mój gin zrobi porządne usg.
Całą noc śniły mi się mega głupoty, ludzie których nie widziałam lata 😂 nie wiem skąd to się bierze…
Trzymajcie kciuki za bobo ✊🏼✊🏼
Ktoś jeszcze ma wizytę?
Ja mam w czwartek prenatalne 10:45 a w piątek zwykła wizyta 😀
 
lekarka zapewne wie co robi, tylko
przecież antybiotyk dają nawet w ciąży przy grzybicznych sprawach a tez nic się z szyjka nie dzieje…
A przy poprzedniej przygodzie dawali coś ?
Mi tez powtarzali, ze partner również powinien się zbadać i ewentualnie przejść kuracje antybiotykiem bo będziemy się tak zarażać nawzajem ale dziwnym trafem on czysty wiec podejrzewam, ze złapało mnie w gabinecie albo na sorze jak byłam dwa dni przed przyjęciem na oddział :/
antybiotyk na to, który z resztą kiedyś na to miałam i mnie wyleczył, ma wprost w ulotce wpisane, że w ciąży to tylko w ostatecznej ostateczności :-( ja rozumiem to tak, że szyjka broni dostępu do macicy i jak jest zamknięta to nie wejdą bakterie, a jak zaczyna się z nią coś dziać to przestaje być szczelna i wtedy antybiotyk.... Przynajmniej tak to zrozumiałam i tak to sobie tłumaczę 🤷‍♀️ jak to wcześniej miałam to obydwoje leczyliśmy się.... Ja też nie wiem gdzie mogłam złapać znowu.... Albo w szpitalu na lyzeczkowaniu, chociaż miałam osłonowo antybiotyk podawany albo na basenie :-(
 
antybiotyk na to, który z resztą kiedyś na to miałam i mnie wyleczył, ma wprost w ulotce wpisane, że w ciąży to tylko w ostatecznej ostateczności :-( ja rozumiem to tak, że szyjka broni dostępu do macicy i jak jest zamknięta to nie wejdą bakterie, a jak zaczyna się z nią coś dziać to przestaje być szczelna i wtedy antybiotyk.... Przynajmniej tak to zrozumiałam i tak to sobie tłumaczę 🤷‍♀️ jak to wcześniej miałam to obydwoje leczyliśmy się.... Ja też nie wiem gdzie mogłam złapać znowu.... Albo w szpitalu na lyzeczkowaniu, chociaż miałam osłonowo antybiotyk podawany albo na basenie :-(
to najlepiej zaufać w takiej sytuacji lekarzowi, pewnie takich przypadków widzieli dużo i wiedza najlepiej jak postąpić 💪 przynajmniej wiesz na czym stoisz a to duża wiedza i nic Cie nie zaskoczy bo w razie „W” gin będzie wiedział od razu co robić a nie szukał po omacku 🌸 daj znać po wizycie jaki plan działania bo to cenna wiedza, każdą z nas może spotkać.
Mnie na pewno profilaktycznie czeka szew na szyjkę. Obecnie mam bardzo ładna, długa ale z uwagi na poprzednie nagle skracanie nie będziemy czekać tylko od razu szew i tez obawiam się czy czegoś w tym szpitalu znowu nie złapie 😭
 
reklama
Mój mąż ma prorocze sny. Przy 1 ciąży wyśnił córkę i była córka. Wczoraj mówi mi że syn mu się śnił... 😉 ciekawe czy trafił
jakieś dwa tygodnie przed porodem śniła mi się moja córka, leżała w foteliku samochodowym. Miała długie ciemne włoski i wyglądała jak moja siostra gdy była bobasem. Chyba nie muszę mówić jak faktycznie wyglądała moja córka, gdy się urodziła 🫣 wyśniłam ją sobie 😍
 
Do góry