reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry, trzymam kciuki i życzę mało stresu przed wizytami, a po wizytach same dobre wieści oczywiście 😍
Na poprawę humoru powiem Wam ciekawostkę, jaką wczoraj usłyszałam od mojego… otóż przed porodem to nie szyjka ma rozwarcie, tylko „tam gdzie się wkłada tampona” nagle się otwiera sama z siebie 😂😂😂 musiałam mu narysować jak to wyglada, to się śmiał, ze miał szybką lekcje biologii.

Miłego dnia 😄😊
 
Apropo snów, to ja też odkąd jestem w ciąży mam takie dziwne i bardzo wyraźne sny, nigdy aż tak nie miałam, nie wiem czy to ciąża tak na to wpływa czy :D czasami jak się budzę i dotrze do mnie jaki miałam sen, to nie mogę ogarnąć jakim cudem mogły mi się przyśnić takie dziwactwa 😅
Też mam tak że snami w ciąży. Są bardzo realistyczne i takie głupoty jak nigdy mi się nie śniły. Pamiętam wszystko że szczegółami a zazwyczaj nie pamiętałam moich snów. Tak podobno jest w ciąży
 
jakieś dwa tygodnie przed porodem śniła mi się moja córka, leżała w foteliku samochodowym. Miała długie ciemne włoski i wyglądała jak moja siostra gdy była bobasem. Chyba nie muszę mówić jak faktycznie wyglądała moja córka, gdy się urodziła 🫣 wyśniłam ją sobie 😍
Mój mąż wtedy też szczegółowo opisał wygląd i taka była (czarne i gęste włosy- teraz jest jasny brąz, ale na porodówce czarnulka) 😁 Teraz muszę podpytać jak mały w śnie wyglądał, bo mąż czarne włosy i opala się na brazik, a ja blondynka i blada. Zawsze się śmiałam w przedszkolu (przy zmianach pań na wakacjach) jak mi inne dziecko dawali -zawsze blondyneczki chudziutkie i tłumaczyłam, że brąz włosy, ciemna karnacja i okrąglutka 🤣
 
Cześć dziewczyny. Miałam 3 dniowa przerwę na forum ale nadrobiłam :) trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu 😍 u mnie dziś 14+4. Jeden dzień wymiotuje a drugi nie więc mam wrażenie że się uspokaja. Wrocilo mi OGROMNE libido od paru dni, codziennie drecze męża 🤣🤣🤣. Tylko czekam az pracy wróci ;) co do cytologii i posiewow też mialam. Cytologia krótko przed ciąża a posiewy jakoś w 7 tc
 
Cześć dziewczyny. Miałam 3 dniowa przerwę na forum ale nadrobiłam :) trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu 😍 u mnie dziś 14+4. Jeden dzień wymiotuje a drugi nie więc mam wrażenie że się uspokaja. Wrocilo mi OGROMNE libido od paru dni, codziennie drecze męża 🤣🤣🤣. Tylko czekam az pracy wróci ;) co do cytologii i posiewow też mialam. Cytologia krótko przed ciąża a posiewy jakoś w 7 tc
mamy ten sam tydzień i dzien 😀 co do libido to u mnie to samo 😂
 
reklama
Też jestem ciekawa. I w ogóle macie badanie cytologii i czystości pochwy? Mnie lekarz nie proponował żadnych wymazów 🤔
mnie na pierwszej wizycie od razu Pani dr pytała czy mam świeża cytologię ale że od ostatniej minęło dopiero 9msc to nie kazała powtarzać... I pamiętam zawsze co to właśnie cytologia na początku sprawdzana
 
Do góry