reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

mam identycznie. Albo zboczone albo dziwne, ale wszystkie pamietam ze szczegółami jak nigdy!
U mnie zero snów , kładę się spać i wstaje z czarna dziura ....ale mam tak w zasadzie od wizyty ze złymi wiadomościami więc to pewnie stres .
Przed chwilą dzwonili z przychodni aż mi serce stanęło ale kurcze chcieli tylko potwierdzić serie i nr dowodu osobistego.Pani obiecała ,że jak tylko będzie wynik odrazu da znać .
 
reklama
U mnie zero snów , kładę się spać i wstaje z czarna dziura ....ale mam tak w zasadzie od wizyty ze złymi wiadomościami więc to pewnie stres .
Przed chwilą dzwonili z przychodni aż mi serce stanęło ale kurcze chcieli tylko potwierdzić serie i nr dowodu osobistego.Pani obiecała ,że jak tylko będzie wynik odrazu da znać .

Wierzę w Twój stres i nerwy zwłaszcza przy każdym połączeniu z obcego numeru lub przychodni, jeszcze troszkę. Przesyłam duzo cierpliwości i spokoju 💚
 
U mnie zero snów , kładę się spać i wstaje z czarna dziura ....ale mam tak w zasadzie od wizyty ze złymi wiadomościami więc to pewnie stres .
Przed chwilą dzwonili z przychodni aż mi serce stanęło ale kurcze chcieli tylko potwierdzić serie i nr dowodu osobistego.Pani obiecała ,że jak tylko będzie wynik odrazu da znać .
chciałabym nie śnić. Mi od kiedy wyszło ryzyko, śnią się chore dzieci.... Jestem już tym zmęczona psychicznie.
 
Jestem po prenatalnym i wszystko jest takie piękne 🥰🥰🥰🥰
Dostaliśmy parę zdjęć, ale mąż ma na telefonie ich mnóstwo + filmiki.
Bobas przyspieszył z 12+1 na 12+4. Ma 6,05 cm, wyglądało na ekranie cudownie.
Przezierność wyszła 0,74 i lekarz mówił, że im mniej tym lepiej. Kość nosowa 0,30 cm, też ponoć idealnie. Jestem w szoku jak dokładnie widać to wszystko, przepływy, tętnice. Co do płci, powiedział tylko, że obstawia dziewczynkę, jak już go przycisnęłam do muru. Nie chciał na razie sugerować płci, stwierdził że za wcześnie. Przed badaniem miałam ciśnienie 150/120 🤣🤣 po badaniu 126/86. Dodaję podgląd maleństwa ;)
 

Załączniki

  • IMG_20230109_121842.jpg
    IMG_20230109_121842.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 103
  • IMG_20230109_121528.jpg
    IMG_20230109_121528.jpg
    804,7 KB · Wyświetleń: 103
Jestem po prenatalnym i wszystko jest takie piękne 🥰🥰🥰🥰
Dostaliśmy parę zdjęć, ale mąż ma na telefonie ich mnóstwo + filmiki.
Bobas przyspieszył z 12+1 na 12+4. Ma 6,05 cm, wyglądało na ekranie cudownie.
Przezierność wyszła 0,74 i lekarz mówił, że im mniej tym lepiej. Kość nosowa 0,30 cm, też ponoć idealnie. Jestem w szoku jak dokładnie widać to wszystko, przepływy, tętnice. Co do płci, powiedział tylko, że obstawia dziewczynkę, jak już go przycisnęłam do muru. Nie chciał na razie sugerować płci, stwierdził że za wcześnie. Przed badaniem miałam ciśnienie 150/120 🤣🤣 po badaniu 126/86. Dodaję podgląd maleństwa ;)
Super, że wszystko jest w porządku, gratulacje 🥰
 
reklama
Jestem po prenatalnym i wszystko jest takie piękne 🥰🥰🥰🥰
Dostaliśmy parę zdjęć, ale mąż ma na telefonie ich mnóstwo + filmiki.
Bobas przyspieszył z 12+1 na 12+4. Ma 6,05 cm, wyglądało na ekranie cudownie.
Przezierność wyszła 0,74 i lekarz mówił, że im mniej tym lepiej. Kość nosowa 0,30 cm, też ponoć idealnie. Jestem w szoku jak dokładnie widać to wszystko, przepływy, tętnice. Co do płci, powiedział tylko, że obstawia dziewczynkę, jak już go przycisnęłam do muru. Nie chciał na razie sugerować płci, stwierdził że za wcześnie. Przed badaniem miałam ciśnienie 150/120 🤣🤣 po badaniu 126/86. Dodaję podgląd maleństwa ;)
Bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze 😀 ❤️
Cześć, dołączam dopiero dziś, bo nie wiedziałam, czy wszystko się uda... W każdym razie - jestem Agata, mam 36 lat, 2 poronienia za sobą, a teraz termin na 8 lipca. I jak @Miętusek też jestem po pierwszych badaniach prenatalnych, jutro kolejna wizyta u ginekolog.
Witam serdecznie 😀.
 
Do góry