reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja do dzisiaj jestem zafascynowana tym badaniem , jak można sprawdzic w 8 cm dzidziusia w brzuch matki takie szczegóły 😂nie mogę się doczekać połówkowego , idę do tego samego doktorka zdecydowanie :D

Dla mnie tez to jest kosmos! Mimo, ze człowiek wie jak medycyna jest rozwinięta to i tak jest pod wrażeniem 🙉
 
Ja się zastanawiam jak nasze mamy i babki przetrwały w niewiedzy ten czas 😆🙈

Jak rozmawiam z moją babcią i jej mówię o usg.. czy ze się stresuje to tylko mówi „a tam dziecko przestań, kiedyś tego nie było i wszyscy jesteście zdrowi. Oczywiście, ze wszystko będzie dobrze a co ma być” 😅
 
Jak rozmawiam z moją babcią i jej mówię o usg.. czy ze się stresuje to tylko mówi „a tam dziecko przestań, kiedyś tego nie było i wszyscy jesteście zdrowi. Oczywiście, ze wszystko będzie dobrze a co ma być” 😅
a jak mówię, że boje się porodu to tez „a tam dziecko, to się zaraz zapomina” 😅
Tak jakby chodziło tylko o fakt zapomnienia o tym 😅
 
jak to jest z dentysta w ciazy wypadła mi plomba dosyć duża i dzisiaj zaczęło bolec trochę dzislo obok czytałam coś ze amalgantowej nie można zakładać bo costam przenikać może do płodu jedynie i ze znieczulenie można podawać spokojnie normalnie nie biorę znieczulenia nigdy ale to jest 8 i dosyć duży ubytek wiec pewnie costam będą chcieli wiercić

Ja miałam robionego w 9tyg... Po konsultacji mam go tylko zaleczonego ponieważ musi być zrobiony z prześwietleniem... Teraz w styczniu idę na leczenie ósemki... Moją gin powiedziała że większym zagrożeniem jest próchnica
 
a jak mówię, że boje się porodu to tez „a tam dziecko, to się zaraz zapomina” 😅
Tak jakby chodziło tylko o fakt zapomnienia o tym 😅
Oj, to moja babcia źle wspomina swoje trzy naturalne - szczególnie pierwszy. Mówi, że była tak popękana i cięta na żywca (bo ratowali dziecko, więc nie było czasu na czekanie na skurcz), że do dzisiaj ma problemy z trzymaniem moczu i stolca 😱😱 Jest przerażona wizją mojego porodu, choć mówiłam, że przez te kilkadziesiąt lat trochę się w szpitalach pozmieniało 😂
 
reklama
a jak mówię, że boje się porodu to tez „a tam dziecko, to się zaraz zapomina” 😅
Tak jakby chodziło tylko o fakt zapomnienia o tym 😅
Mam koleżankę która miała ciężka ciąże i naprawdę traumatyczny poród. Mały ma 3 miesiące a ona już mówi ze rok i starają się o następne. Podobno rzeczywiście się zapomina 😂
 
Do góry