reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

8D9AAA24-EC1A-4005-AD89-685E0C7D5FF2.jpeg
 
reklama
No wlasnie już kolejny przypadek, ze PAPPA to tylko taki dodatek jakby niekoniecznie potrzebny?? 🤷🏽‍♀️ zgłupieć można.
No tak wygląda. 🙄 A jeszcze mój lekarz mi powiedział,żeby zrobić to głównie dla oceny tego ryzyka zatrucia ciążowego i porodu przedwczesnego a oni mi nawet tego nie podali. 😃 Bez sensu. Choć nie powiem, bo ogólny wynik badania wyszedł mi dobry więc poniekąd jestem spokojniejsza. 🙂
 
No tak wygląda. 🙄 A jeszcze mój lekarz mi powiedział,żeby zrobić to głównie dla oceny tego ryzyka zatrucia ciążowego i porodu przedwczesnego a oni mi nawet tego nie podali. 😃 Bez sensu. Choć nie powiem, bo ogólny wynik badania wyszedł mi dobry więc poniekąd jestem spokojniejsza. 🙂

Może z tym zatruciem i porodem powinnaś przedzwonię? Żeby być spokojniejsza?
 
I włączył coś przy sercu i zapalały się kolory na niebieski i czerwony i potem patrzył jakieś żyły chyba
 
I włączył coś przy sercu i zapalały się kolory na niebieski i czerwony i potem patrzył jakieś żyły chyba

Tak to ja tez widziałam przy narządach i tych przepływach niebiesko-czerwone plamki jakby zmieniające się. Ja tez nie mogłam tam nic wypatrzeć, a lekarz mówi, jakie po kolei narządy widzi. Ja widziałam tylko serduszko, bo widać jak pikało 😅 a jak włączył jakiś dźwięk to pytałam czy serduszko Ok, a on mówi ze tak ale teraz to nie było serduszko tylko wlasnie jakies przepływy czy coś 😅
 
reklama
Do góry