reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Nawet jak ktoś przeczytał zaplanował i sie z tym liczył, to nie co roku jest taka olbrzymia inflacja i będzie to po prostu dotkliwe. Jak dla mnie to ta sytuacja w której kobiety cały okres macierzyńskiego i ciąży jeśli jest wskazanie do L4 są skazane na mniejsze zarobki już jest niefajna, a w tych czasach w których przyszło nam żyć będzie po prostu bardzo trudna ;)
Zgadzam się w 100%. I uważam za bardzo lekkomyślne nie branie tych wszystkich czynników pod uwagę, chyba że mamy sytuację w której na partnerze prawie w całości spoczywa utrzymanie rodziny. U nas sie to dzieli więc musimy bardzo dokładnie wszystko analizować. Więc nie uważam że albo dziecko albo kasa tylko rozsądne planowanie.
 
reklama
Widzę że nie ma mnie na liście ale faktycznie nje udzielałam się zbyt często. Uciekam w takim razie i życzę wam wszystkim szczęśliwych rozwiązań
Wybacz teraz dojrzałam że y Ciebie też doszło do przeoczenia 🙈 tak myślałam że coś przeoczyłam bo na telefonie mialam 55 osób a na kartce mi wyszło 49 🤦 oczywiście 3 osoby usunęłam bo nie było od nich odpowiedzi od listopada a jedna udzielała się na innych wątkach "nałogowo" a u nas nic... Nie chciałam nikogo urazić jakby co 😉
 
Jestem po wizycie. Wszystko dobrze. Całe 5,5cm szczęścia. Termin się nie zmienił 19.07.
Teraz czekam do poniedziałku na prenatalne.
Wyszedł mi dodatni hbs...ciekawe gdzie się zaraziłam..

Super, ze z dzidzia wszystko Ok 😊 to najważniejsze!

Co będziesz robić z rym dodatnim wynikiem teraz?

P.S. Co do zdjęcia to dla Twojego dobra i prywatności póki jest to wątek otwarty i ogólnodostępny ucinaj albo zakazuj swoje dane, chyba ze Ci to nie robi różnicy. 😊
 
Jestem po wizycie ...wszystko w porzadku , kazal brac nospe i magnez na te spiecia brzucha..mowil ze jesli nir ma przy tym bolu i plamien to nie mam sie zamatwiac , kazal odpoczywac i nie dzwigac , ale ja odpoczywam juz od 2 miesięcy 🤣 ale zaznaczyl ze na tym etapie nie powinno to sie zdarzac zbyt czesto...ale powiem wam dziewczyny ze bobo rosnie jak na drozdzach w piatek mialo 6.2cm a dzis 7.2 cm - 4 dni a roznica 1 cm 😮😮 i z dzisiejszego usg 13+3 termin na 8 07 😅 kolejna wizyta ma 31.01 , nie wiem jak to wytrzymam i wtedy dopytam którevo terminu sir trzymać 😄 dzis zasugerowal mi plec , ale to tylko sugestia wiec narazie zachowam to dla siebie 😛😛
 
Jestem po wizycie ...wszystko w porzadku , kazal brac nospe i magnez na te spiecia brzucha..mowil ze jesli nir ma przy tym bolu i plamien to nie mam sie zamatwiac , kazal odpoczywac i nie dzwigac , ale ja odpoczywam juz od 2 miesięcy 🤣 ale zaznaczyl ze na tym etapie nie powinno to sie zdarzac zbyt czesto...ale powiem wam dziewczyny ze bobo rosnie jak na drozdzach w piatek mialo 6.2cm a dzis 7.2 cm - 4 dni a roznica 1 cm 😮😮 i z dzisiejszego usg 13+3 termin na 8 07 😅 kolejna wizyta ma 31.01 , nie wiem jak to wytrzymam i wtedy dopytam którevo terminu sir trzymać 😄 dzis zasugerowal mi plec , ale to tylko sugestia wiec narazie zachowam to dla siebie 😛😛

Dobrze karmisz dzidzie :D
Super! Ja tez dziś byłam ja wizycie i kolejną mam tak samo 31.01 . U mnie termin z OM na 8.07 a usg dzień później :)
 
reklama
Do góry