reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

No to ja jestem równo tydzień po wizycie..... I już mi ciężko 🙈🙈🙈
Mi było bardzo ciężko , nie mogłam sobie miejsca znaleźć . Z mężem w ciągu tygodnia rozwód brałam 5 razy a odzywałam się może tylko 30 minut ( w ciągu tego tygodnia łącznie 🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️) ale od momentu jak mam detektor jestem naprawdę spokojna . Nawet po dzisiejszym dniu jak po 3 sekundach znalazłam serduszko ... Panie Boże błagam tylko żeby było dobrze jutro 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 
reklama
Laseczki spisałam nas na kartkę (sorki za nieczytelne pismo) żeby w miarę chronologicznie zrobić listę już do wątku prywatnego 😉 zrobiłam duże czystki i powiem szczerze że jestem już za zamknięciem listy bo tak naprawdę było wystarczająco dużo czasu żeby znaleźć forum (z tego co widziałam to tworzą się już wrzesniowki) a każdej nowej osobie będzie ciężko się otworzyć i dorównać weteranką 🤣 oczywiście to tylko moje zdanie 😉 prosiła bym o oznaczenie mnie (@Anuszka272) i uzupełnienie danych tam gdzie ich brakuje żeby było ideollo ❤️ kilka mam jest jeszcze na moim celowniku względem frekwencji bo jak większość z nas ustaliła chcemy aktywnego forum prywatnego a nie samych obserwatorów 🤷 wstawiam listę na zdjęciu a jak będę miała chwilę wrzucę ją w tekście
@Anuszka272 też jestem za jak najszybszym przejściem na wątek prywatny. Nie wiem czy długo na nim będę ale mimo wszystko będzie łatwiej się otworzyć. Mam podejrzenie że jedna osoba z mojej pracy nas tu podgląda 🤣🤪
Dzięki za ogrom pracy jaki wkladasz w ten wątek 👏👏❤️
Mi termin z USG przesunął się na 4.07.
 
Mi było bardzo ciężko , nie mogłam sobie miejsca znaleźć . Z mężem w ciągu tygodnia rozwód brałam 5 razy a odzywałam się może tylko 30 minut ( w ciągu tego tygodnia łącznie 🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️) ale od momentu jak mam detektor jestem naprawdę spokojna . Nawet po dzisiejszym dniu jak po 3 sekundach znalazłam serduszko ... Panie Boże błagam tylko żeby było dobrze jutro 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Będzie dobrze, musi być ❤️❤️ Wszystkie trzymamy kciuki ❤️ Jutro pochwalisz nam się dzidziusiem 😎
 
Mi było bardzo ciężko , nie mogłam sobie miejsca znaleźć . Z mężem w ciągu tygodnia rozwód brałam 5 razy a odzywałam się może tylko 30 minut ( w ciągu tego tygodnia łącznie 🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️) ale od momentu jak mam detektor jestem naprawdę spokojna . Nawet po dzisiejszym dniu jak po 3 sekundach znalazłam serduszko ... Panie Boże błagam tylko żeby było dobrze jutro 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Będę trzymać kciuki ❤️
 
Ja dziś zrobiłam pierwszy trening od miesiąca 🙈 oczywiście lekki bo lekarz powiedział, że mogę. Po tym byłam wygłodniała i padłam na drzemkę jak kawka 😅😅
Jaki konkretnie trening robiłaś ? Ja przed ciążą pokochałam treningi siłowe ,wolne ciężary ,często chodziłam na spinning a teraz ....leżę na kanapie bardzo mi tego brakuje .Karnet na siłownię zawieszony bo w zasadzie wszystkie ulubione aktywności zakazane .Chyba zostaje tylko basen .
 
Doskonale rozumiem, u nas sypialnie tez są strasznie gorące i stosunkowo nieduże. Już zaczynam myśleć ze w razie upałów się do salonu może przeniesiemy, jest ciemny i chłodniejszy.
Na początku się cieszyłam ze tak fajnie jak latem urodzę, spacery z noworodkiem i te sprawy. A teraz myśle ze ten pierwszy miesiąc w upale kiedy ja się będę jeszcze goić wcale nie musi być taki super…
Porodu się nie boję, ale połogu i to w upały tak🤣
 
A ja chciałam tak nieśmiało zapytać, czy dobrze widzę, że mnie nie ma na liście?
Rozumiem jeśli uznacie, że udzielałam się za mało.
Wybacz ale to błąd przy przepisywaniu najwidoczniej bo na tel według listy niechronologicznej cały czas Cię mam 😉 akurat Ty jesteś z nami od początku więc doskonale kojarzę
Jaaaa muszę wam powiedzieć że jestem z siebie mega dumna! Seriooo wytrzymałam miesiąc . Miesiąc temu ostatni raz widziałam moje maleństwo , jutro rano znów je zobaczę . Mam ogromną nadzieję że wszystko jest dobrze 🙏🙏🙏🙏ogólnie jestem tak spokojna jak nigdy w życiu 😍😍
Tylko błagam żebym jutro się nie przeliczyła 🙏🙏🙏🙏🙏
Ja teraz muszę wytrzymać 3tyg i choć dopiero w czwartek minie tydzień ja już uważam że to wieczność 🤦 także brawo Ty 💪
@Anuszka272 też jestem za jak najszybszym przejściem na wątek prywatny. Nie wiem czy długo na nim będę ale mimo wszystko będzie łatwiej się otworzyć. Mam podejrzenie że jedna osoba z mojej pracy nas tu podgląda 🤣🤪
Dzięki za ogrom pracy jaki wkladasz w ten wątek 👏👏❤️
Mi termin z USG przesunął się na 4.07.
No co Ty 😱 myślałam czekać z prywatnością do 20stycznia jak już chyba wszystkie będziemy po prenetalnych 🤔
 
Jaki konkretnie trening robiłaś ? Ja przed ciążą pokochałam treningi siłowe ,wolne ciężary ,często chodziłam na spinning a teraz ....leżę na kanapie bardzo mi tego brakuje .Karnet na siłownię zawieszony bo w zasadzie wszystkie ulubione aktywności zakazane .Chyba zostaje tylko basen .
Zaczęłam dziś siłowy z lekkim obciążeniem. Mam podzielony na partie zazwyczaj, teraz planuje robić 3 razy w tygodniu zobaczymy jak pójdzie bo już czuje ze jutro będzie ciężko chodzić po miesięcznym lenistwie😅🙈 (a chodziłam na bieżni!)
 
reklama
Laseczki spisałam nas na kartkę (sorki za nieczytelne pismo) żeby w miarę chronologicznie zrobić listę już do wątku prywatnego 😉 zrobiłam duże czystki i powiem szczerze że jestem już za zamknięciem listy bo tak naprawdę było wystarczająco dużo czasu żeby znaleźć forum (z tego co widziałam to tworzą się już wrzesniowki) a każdej nowej osobie będzie ciężko się otworzyć i dorównać weteranką 🤣 oczywiście to tylko moje zdanie 😉 prosiła bym o oznaczenie mnie (@Anuszka272) i uzupełnienie danych tam gdzie ich brakuje żeby było ideollo ❤️ kilka mam jest jeszcze na moim celowniku względem frekwencji bo jak większość z nas ustaliła chcemy aktywnego forum prywatnego a nie samych obserwatorów 🤷 wstawiam listę na zdjęciu a jak będę miała chwilę wrzucę ją w tekście
Cześć :)
Jeśli o mnie chodzi to dawałam już wcześniej znac, ze nie mam pojęcia jaka wychodzi data z usg :D bo na wizycie u prowadzącego wyszło ze powinna być data 7 dni wcześniej a na prenatalnych lekarka stwierdziła tylko dwa dni różnicy, wiec powinna zostać data z OM. Kolejna wizytę u prowadzącego mam 11.01 wiec będę chciała dopytać o te kwestie :)
 
Do góry