reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Mój lekarz mówił że Pappa jeszcze coś tam pokazuje , ale trzeba podchodzić do tego ostrożnie nifty są lepsze chociaż to niby tez statystyka, ja nawet nie wiem jak oni to.wyliczaja 🙈🙄

Dziś dolne partie (przysiady, wykroki itp) i trochę górne z małym obciążeniem. Ja ćwiczę 10 lat byłam instruktorem i trenerem wiec moje ciało jest przyzwyczajone do takich treningów, ale trening i tak mąż mi układa 😅 Jeśli trenowałaś przed ciążą to zapytaj lekarza czy możesz wrócić,jeśli przed ciążą miałaś średnia aktywność to trzeba uważać najlepiej spacery, rower,bieżnia :)
Dobra teraz doczytałam że już odpowiedziałaś jaki trening robiłaś .Ja ćwiczę od około 8 lat ale na początku lekarz mnie nastraszył i odpuściłam .Teraz znów nie wiadomo jak moja ciąża się skończy więc też wolę nie ryzykować żeby potem nie szukać winy w sobie . Trening zawsze był lekarstwem na całe zło męczy fizyczne jednak głowa odpoczywa . No nic jeszcze wrócę do formy 😁😁
 
reklama
Jaaaa muszę wam powiedzieć że jestem z siebie mega dumna! Seriooo wytrzymałam miesiąc . Miesiąc temu ostatni raz widziałam moje maleństwo , jutro rano znów je zobaczę . Mam ogromną nadzieję że wszystko jest dobrze 🙏🙏🙏🙏ogólnie jestem tak spokojna jak nigdy w życiu 😍😍
Tylko błagam żebym jutro się nie przeliczyła 🙏🙏🙏🙏🙏
Podziwiam. U mnie 2 tygodnie jakoś wytrzymuje.
 
Mi było bardzo ciężko , nie mogłam sobie miejsca znaleźć . Z mężem w ciągu tygodnia rozwód brałam 5 razy a odzywałam się może tylko 30 minut ( w ciągu tego tygodnia łącznie 🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️) ale od momentu jak mam detektor jestem naprawdę spokojna . Nawet po dzisiejszym dniu jak po 3 sekundach znalazłam serduszko ... Panie Boże błagam tylko żeby było dobrze jutro 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Uff, czyli nie tylko ja tu się rozwodzę co chwilę 😂 już dzisiaj zakomunikowałam że się wyprowadzam, a kilka godzin później mowilam, że będę mu jutro walizy pakować 😂 czyli wszystko ze mną w porządku 😂
 
Jaaaa muszę wam powiedzieć że jestem z siebie mega dumna! Seriooo wytrzymałam miesiąc . Miesiąc temu ostatni raz widziałam moje maleństwo , jutro rano znów je zobaczę . Mam ogromną nadzieję że wszystko jest dobrze 🙏🙏🙏🙏ogólnie jestem tak spokojna jak nigdy w życiu 😍😍
Tylko błagam żebym jutro się nie przeliczyła 🙏🙏🙏🙏🙏
Mocno przytulam i kciuki trzymam
 
Porodu się nie boję, ale połogu i to w upały tak🤣


To moja pierwsza ciąża, dla mnie i poród i połóg są przerażajace. Boje się porodu i samego bólu, a jako ze jestem panikara to tez martwię się, żeby nie bylo żadnych komplikacji. Już jak miałam z 20 lat albo i mniej i myslalam o tym, ze będę miała kiedyś dziecko to juz wtedy się bałam porodu 🙈


@Anuszka272 wow jesteś wielka ! I że tak fajnie to wszystko spisałaś na kartce. 🤩
Co do wątku prywatnego - tez mi się kojarzy, ze któraś miała mieć 13, a przesunęła na 11 ale chyba któraś ma 13.01 w dalszym ciągu 😊
 
To moja pierwsza ciąża, dla mnie i poród i połóg są przerażajace. Boje się porodu i samego bólu, a jako ze jestem panikara to tez martwię się, żeby nie bylo żadnych komplikacji. Już jak miałam z 20 lat albo i mniej i myslalam o tym, ze będę miała kiedyś dziecko to juz wtedy się bałam porodu 🙈


@Anuszka272 wow jesteś wielka ! I że tak fajnie to wszystko spisałaś na kartce. 🤩
Co do wątku prywatnego - tez mi się kojarzy, ze któraś miała mieć 13, a przesunęła na 11 ale chyba któraś ma 13.01 w dalszym ciągu 😊

A Ty @laurka95 kiedy masz prenatalne?
 
Wszystko zależy od sytuacji co sprawia że możesz wczesniej zareagować. Więc jak dla mnie - wszystko trzeba przeliczyć. Jeżeli ktoś nie doczytał że będzie dostawał średnią z 12 miesięcy albo załatwił się po podwyżce tak jak ja - może być grubo zaskoczony. Różnica może sprawić że np braknie Ci na ratę kredytu na który byłaś pewna że Cię stać to jedno, a drugie - nie każdy jednak się "stara" o dziecko, w pierwszej ciąży byłam lekko zaskoczona 😁 wiedziałam "jak do tego doszło" ale ciąża nie była w 100% wcześniej planowana 🙂
Nawet jak ktoś przeczytał zaplanował i sie z tym liczył, to nie co roku jest taka olbrzymia inflacja i będzie to po prostu dotkliwe. Jak dla mnie to ta sytuacja w której kobiety cały okres macierzyńskiego i ciąży jeśli jest wskazanie do L4 są skazane na mniejsze zarobki już jest niefajna, a w tych czasach w których przyszło nam żyć będzie po prostu bardzo trudna ;)
 
Jestem po wizycie. Wszystko dobrze. Całe 5,5cm szczęścia. Termin się nie zmienił 19.07.
Teraz czekam do poniedziałku na prenatalne.
Wyszedł mi dodatni hbs...ciekawe gdzie się zaraziłam..
 

Załączniki

  • IMG-20230103-WA0008.jpeg
    IMG-20230103-WA0008.jpeg
    965 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry