reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Moja lekarka mówiła ze narazie mam wg nie myśleć narazie o witaminach aż do wizyty równo w 10 gdzie poleciła konkretne jakie mam brać ale ja mam odczucie ze ona myślała ze nie donoszę tej ciazy . Inny lekarz w 7 tyg mówił żebym kupiła jakieś sobie jakiekolwiek
Mi mówił lekarz, że kwas foliowy to podstawa, ale by kupić sobie witaminy dla kobiet w ciąży (obojętne jakie-nie reklamował). Przy pierwszej ciąży inny lekarz mówił, że kwas foliowy nie trzeba, ale i tak łykałam i witaminy dla ciężarnych brałam.
 
Ja pierdziele ... Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam tak nos zawalony 😢😢😢 głowa mi normalnie pęka. .. nie tyle głowa co okolice czoła ... Wiem że to zatoki ... 😔 Nawet nie mam sił wstać z łóżka ... Nie chce brac leków przeciwbólowych ... Wiem że można paracetamol , Apap ... Ale chce uniknąć tego ... Czekam aż mąż wróci z pracy zrobi ciepła herbatkę i zrobię inhalację... Bojku żeby przeszło i obeszło się bez innych leków. .. 🙏🙏🙏 miałam sama jechać do apteki ale tak szybki jak wstałam , tak szybko się położyłam ... Byle mnie bardziej nie rozłożylo 🙏🙏🙏🙏
Czosnek z mlekiem 2xdziennie , inhalacja, polecam Irygator do noska (przepłukuje zatoki), rutinoscorbin, dużoooo picia i odpoczynek. U mnie od piątku coś się zaczynało, woda non stop z noska i zero oddychania nosem, nocki nie przespane, osłabienie, ból głowy -a dziś wody z noska mniej, coś przez nos dycham, głowa trochę lżejsza. Wyszła opryszczka na ustach i Sudocremem smaruję. Ogólnie lepiej dziś. Kuruj się i zdrowiej.
 
Czosnek z mlekiem 2xdziennie , inhalacja, polecam Irygator do noska (przepłukuje zatoki), rutinoscorbin, dużoooo picia i odpoczynek. U mnie od piątku coś się zaczynało, woda non stop z noska i zero oddychania nosem, nocki nie przespane, osłabienie, ból głowy -a dziś wody z noska mniej, coś przez nos dycham, głowa trochę lżejsza. Wyszła opryszczka na ustach i Sudocremem smaruję. Ogólnie lepiej dziś. Kuruj się i zdrowiej.
Dziękuję. ❤️❤️ Dziś jest o niebo lepiej 😻
Spałam prawie całą noc , bez bólu i zatkanego nosa 😻😻
Zaraz jadę do apteki po leki ( dziś już wstać mogę z łóżka 😁) i oczywiście ciągle inhalacje .
 
reklama
Super, że się udało ;) pierwszy raz najgorszy, potem już wiesz gdzie szukać. Też Ci pokazywało różne wartości tętna na zmianę? A podczas słuchania serduszka nic się nie wyświetlało?
Tak, dokładnie. Tylko słychać serduszko dziecka, a wartość pokazuje przy moim. Albo czasem jak oddalę, to też przez chwilę pokazuje np. 30, a potem znika 👍 No niestety mnie to urządzenie teraz tak fascynuje, że aż cały czas korci. 🙈 Żałuję, że tak długo się nad nim zastanawiałam 😂😂 Warto. 👍 W dodatku martwiłam się o bobo, bo przez ostatnie dni chorowałam 🙈 A to mnie jednak uspokoiło. 🤷🏻‍♀️ Podjadę z tym dzisiaj do mamy i ostatni raz tego dnia włączę jej serce wnuka, a potem wstrzymam się parę dni 😂 bo też dostanę szlaban od męża 😂😂🙈
Zaczęłam krwawić ☹️ mąż mnie zaraz wiezie na IP. Serduszko na szczęście bije sprawdziłam detektorem. Boję się 😭
Trzymaj się, Pszczółko ☹️😣 Trzymamy mocno kciuki za Ciebie i Twoje waleczne maleństwo 👊👊 Może jakiś nieszczęsny krwiaczek, teraz sporo w organizmie zachodzi zmian hormonalnych. Albo nadżerka. Musi być dobrze 😉
 
Do góry