reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
A kiedy kupujecie jakieś pierwsze rzeczy? Mnie korci aby coś kupić, ale boję się że to za wcześnie i słyszę ze dopiero od 7 miesiąca się kompletuje 🙈🙈😆
ja mam prawie wszystko po córce, a że ma dopiero 13 miesięcy to wszystko jeszcze aktualne i nie przestarzałe 😂
Jak już płeć będzie pewna czyli bliżej połowy to zacznę myśleć co tam trzeba wymienić i uzupełnić. Jak się okaże chłopak to prawie wszystkie ubranka trzeba kupić nowe 🫣
 
A kiedy kupujecie jakieś pierwsze rzeczy? Mnie korci aby coś kupić, ale boję się że to za wcześnie i słyszę ze dopiero od 7 miesiąca się kompletuje 🙈🙈😆
W 1 ciąży pierwszą rzecz -śpioszki kupiłam po teście w ten sam dzień i jak mąż wrócił z pracy to dałam mu ciuszek z testem :yes: Resztę jakoś później... 5-6 miesiąc.
Aktualnie mam różne ciuszki w garażu (chomik jestem), łóżeczko po córci (było drogie i funkcyjne- służyło od urodzenia do 7 latek. świetne jest) -materacyk tylko dokupię, za wózkiem już się rozglądam, ale kupię bliżej porodu -może w 6 miesiącu, by dłużej na gwarancji był.
Jak masz potrzebę to twój wybór :-) :) Mi Mikołaj pod choinkę przyniósł pieluszki tetrowe w dinuśki (widziałam w Biedronce i mi się bardzo podobały) :tak: Sama jeszcze nie kupuję i co w garażu to nie sprawdzam- brak miejsca w domu by już wszystko tachać, a i czekam kto tam w brzuszku siedzi, bo nie wiem jakie kolory ;)
 
Na IP tłum więc pewnie swoje odczekam. Z tego co widzę w pierwszej kolejności biorą kobiety które przyszły na KTG. Nie ma znaczenia że jestem po zabiegu biopsji kosmówki krwawię i boli mnie brzuch ehhh. ☹️ Liczę po cichu że moja lekarka do mnie przyjdzie tylko teraz jest na bloku operacyjnym i też może się zejść.
 
Na IP tłum więc pewnie swoje odczekam. Z tego co widzę w pierwszej kolejności biorą kobiety które przyszły na KTG. Nie ma znaczenia że jestem po zabiegu biopsji kosmówki krwawię i boli mnie brzuch ehhh. ☹️ Liczę po cichu że moja lekarka do mnie przyjdzie tylko teraz jest na bloku operacyjnym i też może się zejść.
Czekam z niecierpliwością na dalsze wiadomości .Trzymam kciuki i modlę się za was .Przesyłam przytulasy .Trzymaj się i bądź dzielna .
 
reklama
Ja byłam z samego rana oddać krew do testu Nifty Pro .Wyniki najwcześniej w poniedziałek ,maksymalnie środa popołudniu.To będzie strasznie ciężki czas .Niepewność jest najgorsza .Proszę was dziewczyny o wysyłanie dobrych myśli ,trzymanie kciuków i modlitwę bardzo nam to teraz potrzebne .
 
Do góry