reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

My na sylwestra jedziemy do znajomych do mojego rodzinnego miasta. Generalnie wybrakowane alkoholowo w tym roku towarzystwo - ja w ciąży, kumpela w ciąży (raptem 3 tyg wyżej ode mnie), jej facet następnego dnia prowadzi to nie popije, innej idzie 1szego na 7 do pracy, więc w sumie mój szanowny małżonek nie ma za bardzo kompanów, zostały mu dwie moje kumpele 😅 ale cieszę się, że mam ciężaróweczkę na pokładzie, zawsze to jakieś mentalne wsparcie w niepiciu 😅 co do detektora - ja raczej nie planuje kupić ale poduszkę do spania owszem 😀 wszystkim wizytującym dziś oczywiście gratuluję! 🥰
 
reklama
Ładny brzusio ;) ja już muszę też zacząć się rozgladać za leginsami po domu, bo te moje już się odciskają na brzuchu :D a nie chcę nic tam sciskać ;)
Zamawiałam ostatnio z sinseya leginsy i spodnie ciążowe. Leginsy polecam fajny gruby materiał nie prześwituje ale spodnie to średnio mi się podobają...
 
My byliśmy na zakupach, przy okazji takich już sylwestrowych i co? Auchan na wejściu szampany alkoholowe i te 0%. Smaków Piccolo niezliczona ilość, ale truskawkowego nie mieli 🥲😂 za to jak ktoras szuka to mają brzoskwinie, wiśnie, jagodę, arbuza i chyba coś jeszcze :D
 
My prawdopodobnie będziemy u mojej kuzynki z ich 2miesieczna córeczka na pokładzie i 2,5latkiem :D reszta znajomych raczej wybiera imprezowe spędzanie sylwestra (jak co roku :D) a ja niestety 24 piccolo i do łóżka 😆😆😆🙈 u nas faceci będą w tym roku tylko %
 
reklama
Do góry