reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Jaaaaa już nie mogę się doczekać jutra 🙈🙈🙈 ciekawe czy znajdę serduszko ❤️😍😍 z jednej strony się boje ze nie znajdę i będę panikować a z drugiej coś mi mówi że to tylko formalności ... Że moje dziecko pięknie się rozwija a ja jak zwykle panikuje 🙈🙈🤦‍♀️


Bojku ja chcę już jutrzejsze przedpołudnie ( kurier zawsze jest po 11 u mnie 😍😍😁)
 
Ja starając się nie myśleć o jutrzejszej wizycie , zabralam sie za pranie i porządki i tak już z przerwami od 13 walczę 😁
Męża właśnie wyslalam po zakupy , bo na jutro mam plan przygotować farsz do pyz na sylwestra a troche mi to zajmie wiec jutro też będę miała zajęcie 😉

Ja chciałam detektor alr wiem że jestem panikara i będę wie bardziej denerwować- maz jest tego samego zdania😁 u mnie póki co za poduszkę robi maz ale zamierzam zakupić :)

A tak wgl to u mnie dzis patrząc na om yo 12 tydzien ;) a patrząc na usg osttanie to 12+3 💕
 
Biedna.. dalej dokuczają Ci wymioty? Który tydzień ?
U mnie waga -5kg i na razie stoi w miejscu, ważne ze nie idzie bardziej w dół.
Niestety tak... Już się modlę żeby ten czas minął. Święta były ciężkie dla mnie, bo już od samego zapachu jedzenia było mi słabo. 🥺 dzisiaj 11+0 ☺ ważę teraz 51kg 🙃
 
A jaka jest dobra gęstość takiej poduszki? 🤔
Też myślę nad U, żeby nie musieć przekładać podczas spania jak zmienię bok. A czy U nadaje się też potem do karmienia?
znalazłam taki artykuł o poduszkach, może kogoś jeszcze zainteresuje. Podobno wszystkie potem nadaja sie do karmienia.
 
Ja starając się nie myśleć o jutrzejszej wizycie , zabralam sie za pranie i porządki i tak już z przerwami od 13 walczę 😁
Męża właśnie wyslalam po zakupy , bo na jutro mam plan przygotować farsz do pyz na sylwestra a troche mi to zajmie wiec jutro też będę miała zajęcie 😉

Ja chciałam detektor alr wiem że jestem panikara i będę wie bardziej denerwować- maz jest tego samego zdania😁 u mnie póki co za poduszkę robi maz ale zamierzam zakupić :)

A tak wgl to u mnie dzis patrząc na om yo 12 tydzien ;) a patrząc na usg osttanie to 12+3 💕
Ja tez się czaiłam na poduszkę, ale mężu stwierdził po co mi ona jak na nim się identycznie kładę 😂
 
reklama
Jaaaaa już nie mogę się doczekać jutra 🙈🙈🙈 ciekawe czy znajdę serduszko ❤️😍😍 z jednej strony się boje ze nie znajdę i będę panikować a z drugiej coś mi mówi że to tylko formalności ... Że moje dziecko pięknie się rozwija a ja jak zwykle panikuje 🙈🙈🤦‍♀️


Bojku ja chcę już jutrzejsze przedpołudnie ( kurier zawsze jest po 11 u mnie 😍😍😁)
Kochana napewno jest wszystko dobrze i tylko tak nakazuje Ci myśleć ☝️
Co do brzucha to ja już mam straszny 😭 niby 3.5kg na plusie ale mam wrażenie że wyglądam jak przed odchudzaniem gdzie zgubiłam 18kg 😱 chociaż pocieszam się że jeszcze kości obojczykowe i biodrowe widzę to nie jest tak źle 😂😂😂
 
Do góry