reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej dziewczyny...ja czytam caly czas ale po wczorajszej wiadomości pszczolki jestem nie do zycia ...bardzo sie tym przejelam :( schizuje strasznie przez to wszystko...oczywiscie licze tu na jakąś pomylke i ze wszystko bedzie dobrze !! Ja z kolei badanie mam jutro na 15.40 ..i cala w nerwach jestem 😑 a to wcale nie jest dobre...:(

Oczywiscie trzymam kciuki za reszte jesli chodzi o badania prenatalne i gratuluje tym co sa szczęśliwie po 😍

My w sylwestra jedziemy do moich rodziców, tam pewnie zjedzie się reszta rodzeństwa jeśli niw mają planów :) i kupiłam dla siebie i córki piccolo 😍 do twgo wezmę sobie piwka bez alko 😆

Ps. Tez wącham alko 😅😅😅 czuje sir z tym dziwnie ...

A a mam takie pytanko dla mamusiek które mają już to za sobą , nasza córa w maju skonczy 4 latka...swoje potrzeby załatwia na ubikacje bez problemu ale mamy problem w nocy :( caly czas miała na noc zakładanego pampersa ale od kilku dni próbujemy bez i póki co udało przetrwać 1 nockę na sucho..a tak to pobudka w nocy przebieranie jej i pościeli...:( jakieś rady...
 
reklama
Dokładnie 10+2, myślę że to chwilowe ale już dawno się tak dobrze nie czułam jestem pełna energii kończę gotować obiad w domu ogarnięte. Nie poznaje samej siebie😅 co do badań prenatalnych to chyba tylko ja nie jestem na nie zapisana.... trochę zaczynam panikować ale po ostatniej wizycie pani doktor mówiła, że dopiero 2 stycznia jeśli będzie ją coś martwiło albo nie będzie w stanie czegoś zobaczyć to dopiero wtedy daje zielone światło na prenatalne. Teraz tylko się zastanawiam czy to nie będzie późno i czy w 2tygodnie dam radę die gdzieś na nie zapisać. ..
Szczerze trochę dziwne podejście Twojej doktor do prenatalnych 😵‍💫 podzwoń i zorientuje się jak z terminami abyś później nie miała problemu.
 
Hej dziewczyny...ja czytam caly czas ale po wczorajszej wiadomości pszczolki jestem nie do zycia ...bardzo sie tym przejelam :( schizuje strasznie przez to wszystko...oczywiscie licze tu na jakąś pomylke i ze wszystko bedzie dobrze !! Ja z kolei badanie mam jutro na 15.40 ..i cala w nerwach jestem 😑 a to wcale nie jest dobre...:(

Oczywiscie trzymam kciuki za reszte jesli chodzi o badania prenatalne i gratuluje tym co sa szczęśliwie po 😍

My w sylwestra jedziemy do moich rodziców, tam pewnie zjedzie się reszta rodzeństwa jeśli niw mają planów :) i kupiłam dla siebie i córki piccolo 😍 do twgo wezmę sobie piwka bez alko 😆

Ps. Tez wącham alko 😅😅😅 czuje sir z tym dziwnie ...

A a mam takie pytanko dla mamusiek które mają już to za sobą , nasza córa w maju skonczy 4 latka...swoje potrzeby załatwia na ubikacje bez problemu ale mamy problem w nocy :( caly czas miała na noc zakładanego pampersa ale od kilku dni próbujemy bez i póki co udało przetrwać 1 nockę na sucho..a tak to pobudka w nocy przebieranie jej i pościeli...:( jakieś
 
Hej dziewczyny...ja czytam caly czas ale po wczorajszej wiadomości pszczolki jestem nie do zycia ...bardzo sie tym przejelam :( schizuje strasznie przez to wszystko...oczywiscie licze tu na jakąś pomylke i ze wszystko bedzie dobrze !! Ja z kolei badanie mam jutro na 15.40 ..i cala w nerwach jestem 😑 a to wcale nie jest dobre...:(

Oczywiscie trzymam kciuki za reszte jesli chodzi o badania prenatalne i gratuluje tym co sa szczęśliwie po 😍

My w sylwestra jedziemy do moich rodziców, tam pewnie zjedzie się reszta rodzeństwa jeśli niw mają planów :) i kupiłam dla siebie i córki piccolo 😍 do twgo wezmę sobie piwka bez alko 😆

Ps. Tez wącham alko 😅😅😅 czuje sir z tym dziwnie ...

A a mam takie pytanko dla mamusiek które mają już to za sobą , nasza córa w maju skonczy 4 latka...swoje potrzeby załatwia na ubikacje bez problemu ale mamy problem w nocy :( caly czas miała na noc zakładanego pampersa ale od kilku dni próbujemy bez i póki co udało przetrwać 1 nockę na sucho..a tak to pobudka w nocy przebieranie jej i pościeli...:( jakieś rady...
My też mieliśmy ten problem w nocy, po zrezygnowaniu z pampersa miesiąc było sucho a później kilka nocy pod rząd tak jak u Ciebie... zaczęłam ją bardziej pilnować zawsze przed spaniem toaleta i jednak trzeba ograniczyć picie. To nowa sytuacja i dla niej będzie tylko lepiej, ale już pampersa nie zakładaj bo to droga na skróty. Dacie radę 🙂 Co do Twoich obaw to Cię doskonale rozumiem zagłębiając się w forum najbardziej zasmuciła mnie informacja od maratonki, mam tą samą datę porodu...
 
Zmienię temat badań na troszkę luźniejszy :)

Jakie macie plany na ostatni dzień grudnia? 🥳💃🕺
Macie do polecenia jakiś sprawdzony trunek 0%?

My idziemy na domówkę, będą tam tylko trzy parki oprócz nas - taka nasza najbliższa ekipa.

U nas podobnie tyle że nas będzie 6 osób 😊 co do trunków robię sok z czerwonym burakiem będzie piękny kolor wina 😀 mam zamiar pić w kieliszku, a na północ zakupiłam Piccolo 😂 będą bąbelki 😂
 
reklama
Do góry