reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Jestem już 🙈 spędziłam w gabinecie ponad godzinę... Jestem bardzo miłe zaskoczona tą wizytą 🙂 najpierw było półgodzinny wywiad z czego Pan dr wrócił do choroby córki i namówił na dalszą diagnostykę genetyczną i jej i moją także w poniedziałek czeka mnie kolejna wizyta tutak, później przeszliśmy do USG które równiez trwało dobre pół godziny ale pomierzył dosłownie wszystko 🙈 miałam wrażenie że przeliczy nawet włosy na głowie 😂 z moją na 70% córeczka jest na razie wszystko w porządku, każdy organ funkcjonuje prawidłowo, kończy wszystkie, przezierność karkowa w normie, kość nosowa widoczna... Nie ma żadnych nieprawidłowości widocznych na tym etapie... Mamy całe 7cm i równo 13tc... Następna wizyta połówkowa 23 lutego 😍 zdjęć mam od groma ale żadne w 3d więc obraz średni ale wrzucę jak dojedziemy do domu 😉 trzymam kciuki za resztę dzisiejszych wizyt ✊
Super wieści ❤️😘 gratulacje
 
reklama
Jaa właśnie przez was zamawiam detektor 🙈🙈🤣🤣🤣🤪 trzy tygodnie temu.mialam wizytę a że nie mam ani nudności ani wymiotów to się tak boje ze własnej mąż z pracy jakiś kupił 🙈🙈🙈 boje się użyć go .... Jutro ma być u mnie 🙈

Ja nie mam, ale „przez Was” tez o tym zaczelam myśleć, już patrzyłam nawet ceny i opinie niektórych na Allegro itp 😅
Jedynie tak jak piszą tu dziewczyny, które maja jakieś doświadczenie, ze nie wolno się stresować za bardzo jak się czegos nie usłyszy od razu. A to raczej ciężkie w naszym stanie 🙈🙈🙈
 
Ja nie mam, ale „przez Was” tez o tym zaczelam myśleć, już patrzyłam nawet ceny i opinie niektórych na Allegro itp 😅
Jedynie tak jak piszą tu dziewczyny, które maja jakieś doświadczenie, ze nie wolno się stresować za bardzo jak się czegos nie usłyszy od razu. A to raczej ciężkie w naszym stanie 🙈🙈🙈
Ja właśnie siedzę i ryczę ... Boje się że nie znajdę albo że serduszko nie bije 😭😭😔😔😔 tak długo walczyłam o tą ciąże , pierwszy raz w życiu usłyszałam serduszko ... Eh... Jutro około 12 powinno być już u mnie 🙏🙏🙏🙏 żebym tylko znalazła serduszko ... Żeby biło pięknie i było wszystko dobrze 🙏🙏🙏
 
Ja właśnie siedzę i ryczę ... Boje się że nie znajdę albo że serduszko nie bije 😭😭😔😔😔 tak długo walczyłam o tą ciąże , pierwszy raz w życiu usłyszałam serduszko ... Eh... Jutro około 12 powinno być już u mnie 🙏🙏🙏🙏 żebym tylko znalazła serduszko ... Żeby biło pięknie i było wszystko dobrze 🙏🙏🙏

Będzie 🥰 tylko bez stresu i na kuzie do tego podchodź. 🍀
 
Jaa właśnie przez was zamawiam detektor 🙈🙈🤣🤣🤣🤪 trzy tygodnie temu.mialam wizytę a że nie mam ani nudności ani wymiotów to się tak boje ze własnej mąż z pracy jakiś kupił 🙈🙈🙈 boje się użyć go .... Jutro ma być u mnie 🙈
Tez o tym myślę już nawet zaczęłam oglądać filmiki na YouTube jak to wygląda tak mniej więcej 😆 chyba sporo dziewczyny już go ma, może to dobry czas żeby się za jakimś rozejrzeć🙂
 
Tez o tym myślę już nawet zaczęłam oglądać filmiki na YouTube jak to wygląda tak mniej więcej 😆 chyba sporo dziewczyny już go ma, może to dobry czas żeby się za jakimś rozejrzeć🙂
No właśnie u mnie już dziś 12+2 ... Niby jest od 12tc ... Mam nadzieję że usłyszę bez nerwów i stresu ... Eh... Jak usłyszę to obiecuje że już ani razu nie będę zastanawiać się czy wszystko jeY dobrze , nie będę wątpić... Chodź wierze w moje dziecko to jedynak bardzo się boje
 
Hej dziewczyny...ja czytam caly czas ale po wczorajszej wiadomości pszczolki jestem nie do zycia ...bardzo sie tym przejelam :( schizuje strasznie przez to wszystko...oczywiscie licze tu na jakąś pomylke i ze wszystko bedzie dobrze !! Ja z kolei badanie mam jutro na 15.40 ..i cala w nerwach jestem 😑 a to wcale nie jest dobre...:(

Oczywiscie trzymam kciuki za reszte jesli chodzi o badania prenatalne i gratuluje tym co sa szczęśliwie po 😍

My w sylwestra jedziemy do moich rodziców, tam pewnie zjedzie się reszta rodzeństwa jeśli niw mają planów :) i kupiłam dla siebie i córki piccolo 😍 do twgo wezmę sobie piwka bez alko 😆

Ps. Tez wącham alko 😅😅😅 czuje sir z tym dziwnie ...

A a mam takie pytanko dla mamusiek które mają już to za sobą , nasza córa w maju skonczy 4 latka...swoje potrzeby załatwia na ubikacje bez problemu ale mamy problem w nocy :( caly czas miała na noc zakładanego pampersa ale od kilku dni próbujemy bez i póki co udało przetrwać 1 nockę na sucho..a tak to pobudka w nocy przebieranie jej i pościeli...:( jakieś rady...
Wiesz co u nas z tego co pamiętam też bo kilka nocnych wpadek ale wiem że przed samym zaśnięciem prowadziłam córkę do ubikacji i godzinę przed spaniem już jej nie dawałam pić i pomogło...
Wasi TZ z wami na sylwestra przy 0 % czy tylko wy?
Mój całe życie nie pijący więc dla nas to norma że tylko Piccolo 🙈
wiem wiem , pampersy już na bok :D ale jutro będziemy nocować u znajomych i chyba muszę jej zabrać pampersa bo nie chce takich niespodzianek u kogoś w domu :(
Proponuję podkład zamiast pampersa u nas to zawsze się sprawdzało na wczasach
No właśnie u mnie już dziś 12+2 ... Niby jest od 12tc ... Mam nadzieję że usłyszę bez nerwów i stresu ... Eh... Jak usłyszę to obiecuje że już ani razu nie będę zastanawiać się czy wszystko jeY dobrze , nie będę wątpić... Chodź wierze w moje dziecko to jedynak bardzo się boje
Kochana pamiętaj bez stresu... Jeśli będziesz tak podchodzić to zobaczysz że ciężko będzie Ci wyłapać... Jak już to szukaj nisko zaraz nad spokojniem łonowym i nie energicznie tylko bardzo delikatnie przesuwaj głowice bo wystarczy naprawdę milimetr żeby złapać lub stracić sygnał 😉
 
Wiesz co u nas z tego co pamiętam też bo kilka nocnych wpadek ale wiem że przed samym zaśnięciem prowadziłam córkę do ubikacji i godzinę przed spaniem już jej nie dawałam pić i pomogło...

Mój całe życie nie pijący więc dla nas to norma że tylko Piccolo 🙈

Proponuję podkład zamiast pampersa u nas to zawsze się sprawdzało na wczasach

Kochana pamiętaj bez stresu... Jeśli będziesz tak podchodzić to zobaczysz że ciężko będzie Ci wyłapać... Jak już to szukaj nisko zaraz nad spokojniem łonowym i nie energicznie tylko bardzo delikatnie przesuwaj głowice bo wystarczy naprawdę milimetr żeby złapać lub stracić sygnał 😉
dziękuję:) podkłady owszem dobry pomysł my akurat mamy przesieradlo alr kupię podkłady jeszcze ..tyle że ona jak siusia to wszystko do wymiany kołdra poduszka🤣🤣🤣
 
reklama
Ja właśnie siedzę i ryczę ... Boje się że nie znajdę albo że serduszko nie bije 😭😭😔😔😔 tak długo walczyłam o tą ciąże , pierwszy raz w życiu usłyszałam serduszko ... Eh... Jutro około 12 powinno być już u mnie 🙏🙏🙏🙏 żebym tylko znalazła serduszko ... Żeby biło pięknie i było wszystko dobrze 🙏🙏🙏
Na pewno usłyszysz :) głowa do gory. Ja troszkę musiałam poszukać a jestem 12+4 wg OM a 13+4 wg usg . Szukaj raczej niżej niż wyżej, Anuszka tak poradziła i tam tez na wzgórku łonowym znalazłam puls :D
 
Do góry