reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Zdaje sobie sprawę, że Duphaston mi cudownie nie pomoże,jeśli już jest coś nie tak od początku 😔 Niestety ta recepta bardzo mnie kusiła. Wiem też,że w każdej ciąży brałam go w pierwszym trymestrze.
 
reklama
mój gin tez mówił aby jeszcze czekać z dupkiem, on nie jest zwolennikiem brania dupka jak tik taki 🙈 mam powtórzyć proga, może jak w środę będzie ładny pęcherzyk to będzie zielone światło.

Mam duphaston jeszcze z poprzedniej ciąży i tez mnie kusi, z jednej strony boje się, ze może bez brania stracę ciąże, a z drugiej, ze przedłużę sobie cierpienie jeżeli są jakies wady 🙈 co otwieram szafkę to na mnie zerka 😂
To ja mam to samo. Jedno opakowanie z poprzedniej ciąży i myśle co z tym zrobić 😃
Moja lekarka prowadząca poprzednią ciąże zalecała już profilaktycznie brać po owulacji. Teraz chodzę do innego lekarza i on nic o tym nie mówił, a rozmawialiśmy o planowaniu ciąży. ( za jakiś czas 😛)
 
Dziewczyny , ktore robią sobie zastrzyki z heparyny. Trzymajcie je w lodówce ? Czy normalnie w temperaturze pokojowej ? I też was tak boli po zrobieniu ? Ja sobie wkręcam, że mam jakieś skutki uboczne 🙃, ręce mi się trzęsą, serce wali 🙈
W pokojowej. TAK, BOLI. Mnie mega boli i po każdym zastrzyku mam gigantycznego siniaka. Nie wiem co robię źle, wszystko według instrukcji. Zaraz nie będę miała gdzie wbijać, a biorę je dopiero 2 tygodnie.
 
To ja mam to samo. Jedno opakowanie z poprzedniej ciąży i myśle co z tym zrobić 😃
Moja lekarka prowadząca poprzednią ciąże zalecała już profilaktycznie brać po owulacji. Teraz chodzę do innego lekarza i on nic o tym nie mówił, a rozmawialiśmy o planowaniu ciąży. ( za jakiś czas 😛)
tez właśnie raz byłam u jednej ginki co mówiła aby brać od owu ale mój gin prosi aby najpierw powtórzyć proga. Ja miałam kiedyś puste jajo płodowe wiec zaczekam jeszcze do wizyty aby ocenić pęcherzyk itp…i ewentualnie zacznę wtedy brać. Jeszcze 4 dni 🙉
 
A jak TŻ dbają już ?
Mój tak 🙈 ogarnia śniadania i obiady, częściej zajmuje się starszakiem i dzielnie znosi moje humory, a jestem straszna - najpierw płacze że coś będzie nie tak, za 10 min mówię że czuje się świetnie i będzie okej, jesc-nie jeść, jest mi zimno-zaraz za gorąco i tak całą dobę 😂😂
 
Mój tak 🙈 ogarnia śniadania i obiady, częściej zajmuje się starszakiem i dzielnie znosi moje humory, a jestem straszna - najpierw płacze że coś będzie nie tak, za 10 min mówię że czuje się świetnie i będzie okej, jesc-nie jeść, jest mi zimno-zaraz za gorąco i tak całą dobę 😂😂
Tez prawie codziennie płacze zimno mi było przed dwa dni a jedzenie na szczęście na ten czas nie robi wrażenia na mnie 😎
 
W pokojowej. TAK, BOLI. Mnie mega boli i po każdym zastrzyku mam gigantycznego siniaka. Nie wiem co robię źle, wszystko według instrukcji. Zaraz nie będę miała gdzie wbijać, a biorę je dopiero 2 tygodnie.
No właśnie ja robię wg instrukcji, w czwartek pod okiem lekarki nawet żeby sprawdzić. Wszystko niby ok, a mam siniaki i ból po podaniu, takie szczypanie dziwne. Może trzeba się przyzwyczaić 🤷
 
reklama
Do góry