reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny , ktore robią sobie zastrzyki z heparyny. Trzymajcie je w lodówce ? Czy normalnie w temperaturze pokojowej ? I też was tak boli po zrobieniu ? Ja sobie wkręcam, że mam jakieś skutki uboczne 🙃, ręce mi się trzęsą, serce wali 🙈
 
reklama
Dziewczyny , ktore robią sobie zastrzyki z heparyny. Trzymajcie je w lodówce ? Czy normalnie w temperaturze pokojowej ? I też was tak boli po zrobieniu ? Ja sobie wkręcam, że mam jakieś skutki uboczne 🙃, ręce mi się trzęsą, serce wali 🙈
Trzymam normalnie w temperaturze pokojowej. Mnie nie boli po zrobieniu zastrzyku.
 
Cześć dziewczyny :) nieśmiało się witam, miałam być cichym gościem ale jednak się ujawnię :). Test zrobiony 31.10 równe 3 testy pozytywne mega zaskoczenie (choć planowane :D ) na szczęście byłam umówiona na wizytę kontrolna do mojego lekarza juz 3.11 :) było widać pęcherzyk:) następna wizytę mam dość późno bo pod koniec listopada , ale badania krew mocz i inne w następnym tygodniu. Nie robiłam bety :p nie chce się stresować :O. Jak na razie czuje ze piersi są powiększone i kłujące z innych objawów nic może roztargnienie :D. Wg aplikacji to 5tydzien :)
 
Cześć dziewczyny :) nieśmiało się witam, miałam być cichym gościem ale jednak się ujawnię :). Test zrobiony 31.10 równe 3 testy pozytywne mega zaskoczenie (choć planowane :D ) na szczęście byłam umówiona na wizytę kontrolna do mojego lekarza juz 3.11 :) było widać pęcherzyk:) następna wizytę mam dość późno bo pod koniec listopada , ale badania krew mocz i inne w następnym tygodniu. Nie robiłam bety :p nie chce się stresować :O. Jak na razie czuje ze piersi są powiększone i kłujące z innych objawów nic może roztargnienie :D. Wg aplikacji to 5tydzien :)
gratulacje 💚 Trzymam kciuki za nudna ciąże 🙂
 
Cześć dziewczyny :) nieśmiało się witam, miałam być cichym gościem ale jednak się ujawnię :). Test zrobiony 31.10 równe 3 testy pozytywne mega zaskoczenie (choć planowane :D ) na szczęście byłam umówiona na wizytę kontrolna do mojego lekarza juz 3.11 :) było widać pęcherzyk:) następna wizytę mam dość późno bo pod koniec listopada , ale badania krew mocz i inne w następnym tygodniu. Nie robiłam bety :p nie chce się stresować :O. Jak na razie czuje ze piersi są powiększone i kłujące z innych objawów nic może roztargnienie :D. Wg aplikacji to 5tydzien :)
Js tez piersi 🤪brzuch boli czasem i plecy
 
Mnie zaczyna mulic, mam dziwną zgagę i cały czas czuję zmęczenie. Włączyłam sobie sama Duphaston skoro lekarka wypisała mi już receptę.. Powiedziała,żeby poczekać na wizytę za dwa tygodnie i wtedy zdecydujemy czy włączać,ale trochę to dla mnie bez sensu.. Wiem,że wiele dziewczyn bierze od razu,jak tylko się dowie o ciąży. Na neoparin też mam receptę,ale tutaj sama boje się włączyć. Tak naprawdę przerażają mnie te zastrzyki 🙈
 
Mnie zaczyna mulic, mam dziwną zgagę i cały czas czuję zmęczenie. Włączyłam sobie sama Duphaston skoro lekarka wypisała mi już receptę.. Powiedziała,żeby poczekać na wizytę za dwa tygodnie i wtedy zdecydujemy czy włączać,ale trochę to dla mnie bez sensu.. Wiem,że wiele dziewczyn bierze od razu,jak tylko się dowie o ciąży. Na neoparin też mam receptę,ale tutaj sama boje się włączyć. Tak naprawdę przerażają mnie te zastrzyki 🙈
mój gin tez mówił aby jeszcze czekać z dupkiem, on nie jest zwolennikiem brania dupka jak tik taki 🙈 mam powtórzyć proga, może jak w środę będzie ładny pęcherzyk to będzie zielone światło.

Mam duphaston jeszcze z poprzedniej ciąży i tez mnie kusi, z jednej strony boje się, ze może bez brania stracę ciąże, a z drugiej, ze przedłużę sobie cierpienie jeżeli są jakies wady 🙈 co otwieram szafkę to na mnie zerka 😂
 
Ja w poprzedniej ciąży brałam i duphaston i heparynę od początku ciąży a i tak nie wiele to zmieniło ☹️ teraz czekam na wizytę i zobaczymy co ta Pani dr zaleci
 
Ja w poprzedniej ciąży brałam i duphaston i heparynę od początku ciąży a i tak nie wiele to zmieniło ☹️ teraz czekam na wizytę i zobaczymy co ta Pani dr zaleci
niestety jak jest złe to nie pomoże nic :( mi na koniec tez dawali i dupka i luteinę równocześnie i tez nie pomogło :(
Oby teraz dla nas wszystko dobrze się skoczyło 🙏🙏🙏
 
reklama
Do góry