reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny. Sorki że Was męczę ale czy myślicie że ta kreska ciemnieje? Czy jest taka sama ....
Jak u Was samopoczucie?
 

Załączniki

  • IMG_20221111_123308.jpg
    IMG_20221111_123308.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 106
Super wiadomości pszczółka trzymamy kciuki ✊ kurde musi się w końcu udać. I ja nabrałam 1% optymizmu dla swojej ciąży 😃 dzięki tobie.
Dziękuję bardzo ❤️ u mnie z optymizmem niestety kiepsko za dużo przezylam żeby w pełni się cieszyć. Przede mną jeszcze długa droga. Uwierzę jak będę tulić dziecko do piersi.
 
Cześć dziewczyny. Sorki że Was męczę ale czy myślicie że ta kreska ciemnieje? Czy jest taka sama ....
Jak u Was samopoczucie?
delikatnie ciemnieje ale chyba najlepiej sprawdzić przyrostem bety. To są tylko testy i one czasem dziewczynom z bardzo duża już beta wcale nie wybarwiaja się na taki ciemny jak testowa…

Ja dzisiaj znowu mam takie bóle okresowe, latam do kibelka co chwile sprawdzać czy jest już krew :/ plus taki, ze biegunka się uspokoiła 🙏 wizytę u lek mam w środę, jutro lecę do laboratorium spr progesteron ( zrobię tez betę 🙈 kto mi zabroni 😂)
 
Cześć dziewczyny. Sorki że Was męczę ale czy myślicie że ta kreska ciemnieje? Czy jest taka sama ....
Jak u Was samopoczucie?
Ciemniejsza.....
U mnie też mały procent nadziei , malutki...po wczorajszej wizycie pierwsza noc lepiej spałam. Mdłości nie mam, ale czuję ogromne zmęczenie i niemoc. Nawet zrobienie obiadu było wyzwaniem dzisiaj 😉 No i nie ma ochoty na słodycze 🙈
 
reklama
delikatnie ciemnieje ale chyba najlepiej sprawdzić przyrostem bety. To są tylko testy i one czasem dziewczynom z bardzo duża już beta wcale nie wybarwiaja się na taki ciemny jak testowa…

Ja dzisiaj znowu mam takie bóle okresowe, latam do kibelka co chwile sprawdzać czy jest już krew :/ plus taki, ze biegunka się uspokoiła 🙏 wizytę u lek mam w środę, jutro lecę do laboratorium spr progesteron ( zrobię tez betę 🙈 kto mi zabroni 😂)
Niestety nie mam możliwości zrobić bety. Nie mieszkam w pl więc zostaje mi tylko posiłkować się testami 🙂
 
Do góry