reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja też 😁 teraz termin mam dokładnie na urodziny swoje 🙈

Jak sytuacja po nocy?
Ja obudziłam się po 4 i nie mogłam zasnąć 🙈 a córka o 7.30 już postanowiła przywitać dzień 🙂 życzę Wam dziewczyny dużo spokoju, radości i zdrówka na te święta ❤️ ja się biorę za szykowanie wigilijnych potraw 😁
[/QUOTE
W nocy pobudka co 3 h na dokarmianie bo niestety nie chciała jeść i pić .Ciężko patrzeć na bezradne zwierzę i nie móc pomóc.Zaraz rano udało się umówić do specjalisty od królików w mieście obok ,miała mieć RTG i wszystkie badania i było prawdopodobieństwo ,że zostanie na święta w szpitaliku .Nie było nam dane tam dotrzeć bo wcześniej sama odeszła .Serduszko mi krwawi ale wiem ,że już nie cierpi i ,że miała z nami najlepsze królicze życie .Tej myśli się teraz trzymam .
 
Jak tam dziewczyny? Obzarte jesteście? 😁 Ja bardzo 🙈 powiem Wam że nie spodziewałam się takiej reakcji córki 🙊 jak jej powiedziałam to zaczęła płakać ze napewno kłame 😱 później stwierdziła że ona tylko żartowała i nie chce żadnego rodzeństwa bo już nie będę miała czasu dla niej ☹️ a teraz mówi że nie może się doczekać kiedy pozna płeć bo ona chce brata 🤷 rodzice na początku nie uwierzyli a później się ucieszyli bardzo ❤️
 
Jak tam dziewczyny? Obzarte jesteście? 😁 Ja bardzo 🙈 powiem Wam że nie spodziewałam się takiej reakcji córki 🙊 jak jej powiedziałam to zaczęła płakać ze napewno kłame 😱 później stwierdziła że ona tylko żartowała i nie chce żadnego rodzeństwa bo już nie będę miała czasu dla niej ☹️ a teraz mówi że nie może się doczekać kiedy pozna płeć bo ona chce brata 🤷 rodzice na początku nie uwierzyli a później się ucieszyli bardzo ❤️
Ja obżarta mega :-/ właśnie leze i kwicze, bo nie odmówiłam ani kapustki ani grzbkow ;-) a ile Twoja córka ma lat? :-)
 
Jak tam dziewczyny? Obzarte jesteście? 😁 Ja bardzo 🙈 powiem Wam że nie spodziewałam się takiej reakcji córki 🙊 jak jej powiedziałam to zaczęła płakać ze napewno kłame 😱 później stwierdziła że ona tylko żartowała i nie chce żadnego rodzeństwa bo już nie będę miała czasu dla niej ☹️ a teraz mówi że nie może się doczekać kiedy pozna płeć bo ona chce brata 🤷 rodzice na początku nie uwierzyli a później się ucieszyli bardzo ❤️
Jejku ja też się obzarlam i nawet nieźle mi wchodziło 🙊🤣 ale kurcze cukier z rana 99 także lipa.
 
reklama
Ja mam taki problem ze zawsze piłam alkohol u partnera na spotkaniach rodzinnych , co roku w pierwszy dzień świat jest taka impreza z alkoholem dla całej rodziny idziemy dzisiaj tam i co ja mam powiedzieć ze dlaczego nie pije już w listopadzie mówiłam na urodzinach ze biorę antybiotyk i nie mogę wypić, partner mówi ze powiemy prawdę ale wczoraj się pytałam czy mówimy to mówi ze nie wie sam już ( wigilie spędzaliśmy z moim tata we 3ke) wydaje mi się ze się trochę boi powiedzieć ja tez bym narazie nie mówiła ale czasem mam problem ukryć czemu nie chce węgla sama wrzucić do podajnika czemu nie wypije z drinka w piątek wieczorem a co ja dzisiaj powiem ???
Coś poradzicie
 
Do góry