reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć dziewczyny. Długo się nie odzywałam bo stres mnie zjadał. Nie wiem czy pamiętacie moja historie z pojawiającym się i znikającym zarodkiem przez różne usg. No to wytrwałam do wczorajszej wizyty u mojego poprzedniego lekarza i to była bardzo dobra decyzja że do niego wróciłam. No to dzidzia jest ma się dobrze. Serduszko pięknie bije i ma prawie 2 cm. Wreszcie mogę odetchnąć
Super informacja ❤️ Gratuluje 🍀🍀
 
reklama
Cześć dziewczyny. Długo się nie odzywałam bo stres mnie zjadał. Nie wiem czy pamiętacie moja historie z pojawiającym się i znikającym zarodkiem przez różne usg. No to wytrwałam do wczorajszej wizyty u mojego poprzedniego lekarza i to była bardzo dobra decyzja że do niego wróciłam. No to dzidzia jest ma się dobrze. Serduszko pięknie bije i ma prawie 2 cm. Wreszcie mogę odetchnąć
Wspaniała informacja z rana. Gratuluję :-)
 
Świetnie 😊 ile już masz dzieci?
też myślałam żeby powiedzieć całej rodzinie w wigilię ale z racji że to pierwsza dzidzia to trochę się martwimy
U nas druga ciąża ale nie mamy dzieci i chyba też powiemy w wigilię tym bardziej że już się chyba domyślają bo nie bardzo u mnie z jedzeniem
 
Cześć dziewczyny. Długo się nie odzywałam bo stres mnie zjadał. Nie wiem czy pamiętacie moja historie z pojawiającym się i znikającym zarodkiem przez różne usg. No to wytrwałam do wczorajszej wizyty u mojego poprzedniego lekarza i to była bardzo dobra decyzja że do niego wróciłam. No to dzidzia jest ma się dobrze. Serduszko pięknie bije i ma prawie 2 cm. Wreszcie mogę odetchnąć
Gratulacje fantastyczna wiadomość ☺
 
mój stary ma urodziny w lipcu
Ja też 😁 teraz termin mam dokładnie na urodziny swoje 🙈
A u mnie do bani ,niedawno wróciłam od nocnego weterynarza,nasz królik tak brykał że prawdopodobnie spadła z kanapy .Byliśmy w pokoju obok i nagle było słychać miotanie się na panelach pazurkami .Królis leżała z bezwładnymi tylnym łapkami i nie mogła wstać na cito weterynarz .Niestety nocna opieka to zwykle psio-koci weterynarze bez badań typu RTG lekarz stwierdził że może być stłuczony kręgosłup,wypadniety dysk lub nawet przerwany rdzeń ...jestem w rozsypce tymbardziej że przed nami święta i ciężko o profesjonalna pomoc od zajęczaków . Na razie dostała tylko silne leki przeciwzapalne i przeciwbólowe.Jutro postaram się dostać gdzieś do weterynarza na dalszą diagnostykę a tymczasem do rana pobudka co 3 h na dokarmianie i pojenie bo na ta chwile samodzielnie nie chce jeść .Przepraszam ,że piszę tutaj ale musiałam się wygadać ,jest z nami 6 lat i to kochany członek rodziny .
Jak sytuacja po nocy?
Ja obudziłam się po 4 i nie mogłam zasnąć 🙈 a córka o 7.30 już postanowiła przywitać dzień 🙂 życzę Wam dziewczyny dużo spokoju, radości i zdrówka na te święta ❤️ ja się biorę za szykowanie wigilijnych potraw 😁
 
Super 😊
Powiem Ci, ze mi tez się dłuży na razie.. a najbardziej dłuży mi się od wizyty do wizyty 🙈




Dziewczyny, ja również życzę Wam (Nam) wszystkich zdrowych, spokojnych Świąt. I wszystkiego najwspanialszego dla naszych fasolek w brzuszkach ♥️
Dziewczyny Drogie życzę Wam radości w te świąteczne dni spokoju nadziei kochających ramion które utulá nasze troski♥️cieszmy się Bobasami niech sobie zdrowo rosná dużo piękna w te Dni dla każdej z Was😘😘
 
reklama
A mnie o 4.15 obudziły dwa głośne kichnięcia chorego męża 😄😄, no i się kręciłam w łóżku, aż w końcu wstałam, żeby zacząć działać w kuchni. Dzisiaj jedziemy do jednych i drugich rodziców, to może po drodze jeszcze się położę, jak zdążę. 😄

Kochane, życzę NAM wesołych, zdrowych Świąt z naszymi fasolkami w brzuszku. Abyśmy za rok już świętowały w większym gronie. ❤️ Życzę też nam spokoju i dobrego samopoczucia.
 
Do góry