reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, mnie nie dosc ze wróciła temperatura to i po wizycie powróciły wymioty. Jest masakra :( ale najważniejsze że dziecko całe i zdrowe :)
Mnie też coś dziisaj zaczęło łapać, bez gorączki tfu tfu ale gardło boli 😢 narazie herbatka z miodem i imbirem ale mam nadzieję że mężowi uda się kupić mi jeszcze teraz gdzieś grejpfruta i spróbuję zrobić ten magiczny napój który jedna z was tu podrzuciła... Oby pomogło...
 
My już od kilku dni jesteśmy u teściowej 😁
Mąż wczoraj postanowił że chciałby podzielić się nowiną z mamą w tajemnicy przed resztą. Ucieszyła się i przyjęła to na spokojnie 😊 w końcu zostanie babcią po raz pierwszy 😁
I w sumie cieszę z tego że wie dlatego że nie wpycha mi jedzenia na które nie mam ochoty.. i dzisiaj zaraz rano wybiegłam do ubikacji z mdłościami a wtedy domyśliłby się na 100% - sama to przyznała 🤣
 
My już od kilku dni jesteśmy u teściowej 😁
Mąż wczoraj postanowił że chciałby podzielić się nowiną z mamą w tajemnicy przed resztą. Ucieszyła się i przyjęła to na spokojnie 😊 w końcu zostanie babcią po raz pierwszy 😁
I w sumie cieszę z tego że wie dlatego że nie wpycha mi jedzenia na które nie mam ochoty.. i dzisiaj zaraz rano wybiegłam do ubikacji z mdłościami a wtedy domyśliłby się na 100% - sama to przyznała 🤣
Super macie❤️W pierwszej ciąży 13 lat temu tez czekałam do 3 miesiąca i pamietam usg 23.12 i nowina na wigilie radość była a teraz już po testach każdy się dowiedział, widać mój organizm lubi być w ciąży
 
Miło Cię "widzieć" :D
Jeszcze wywołam @Ewi12 i @Emka_27. Jak się czujecie?
Gratulacje udanej wizyty ;)
hejka!
Ja ledwo żyje ostatnio… wymiotuje i rano i wieczorem 🤢 dodatkowo wszystko mi śmierdzi! Za dwa tyg
prenatalne i wtedy zacznę się może cieszyć ta ciąża 🙈 mam nadzieje, ze tez wrócę do
Żywych bo póki co to mi bokiem wychodzi ta ciąża 🙉🙈
 
Ja dziś po szybkim nieplanowanym usg :) bo byłam po l4 bo wymioty mnie spowrotem rano męczą. Miałam szybkie usg przez brzuch, dziś 11+2 wszystko dobrze dzidzia ma już prawie 6 cm
A w czwartek prenatalne
 

Załączniki

  • received_602193294840572.jpeg
    received_602193294840572.jpeg
    299,2 KB · Wyświetleń: 64
  • 20221223_204449.jpg
    20221223_204449.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 67
A u mnie do bani ,niedawno wróciłam od nocnego weterynarza,nasz królik tak brykał że prawdopodobnie spadła z kanapy .Byliśmy w pokoju obok i nagle było słychać miotanie się na panelach pazurkami .Królis leżała z bezwładnymi tylnym łapkami i nie mogła wstać na cito weterynarz .Niestety nocna opieka to zwykle psio-koci weterynarze bez badań typu RTG lekarz stwierdził że może być stłuczony kręgosłup,wypadniety dysk lub nawet przerwany rdzeń ...jestem w rozsypce tymbardziej że przed nami święta i ciężko o profesjonalna pomoc od zajęczaków . Na razie dostała tylko silne leki przeciwzapalne i przeciwbólowe.Jutro postaram się dostać gdzieś do weterynarza na dalszą diagnostykę a tymczasem do rana pobudka co 3 h na dokarmianie i pojenie bo na ta chwile samodzielnie nie chce jeść .Przepraszam ,że piszę tutaj ale musiałam się wygadać ,jest z nami 6 lat i to kochany członek rodziny .
 
Super macie❤️W pierwszej ciąży 13 lat temu tez czekałam do 3 miesiąca i pamietam usg 23.12 i nowina na wigilie radość była a teraz już po testach każdy się dowiedział, widać mój organizm lubi być w ciąży

Świetnie 😊 ile już masz dzieci?
też myślałam żeby powiedzieć całej rodzinie w wigilię ale z racji że to pierwsza dzidzia to trochę się martwimy
 
reklama
Cześć dziewczyny. Długo się nie odzywałam bo stres mnie zjadał. Nie wiem czy pamiętacie moja historie z pojawiającym się i znikającym zarodkiem przez różne usg. No to wytrwałam do wczorajszej wizyty u mojego poprzedniego lekarza i to była bardzo dobra decyzja że do niego wróciłam. No to dzidzia jest ma się dobrze. Serduszko pięknie bije i ma prawie 2 cm. Wreszcie mogę odetchnąć
 
Do góry