reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja polecam ibuvit d3, zawsze bezpieczniej jest stosować lek, nie suplement. :)
Niekoniecznie, to że produkt ma status leku nie znaczy, że jest bezpieczny niestety.
Ja zostanę przy moich sprawdzonych suplementach, bo wiem że mają dobry skład i tym producentom ufam ;)

Mogę się mylić, ale chyba ten ibuvit ma w składzie olej krokoszowy, który nie jest polecany w okresie ciąży. Kiedyś czytałam, że może powodować skurcze macicy. Ale Info jest do sprawdzenia.
 
reklama
Ej laski, powiem wam ze właśnie wyszlam spod prysznica i zauważyłam, że od pępka w dół pojawią mi się ciemna linia.. 🙄🙄 to moja pierwsza ciąża i triche mnie to wybiło.. Czy to możliwe zeby była ona tak wcześnie? Dzisiaj mam 10+ 2
 
Ja polecam Vigantol. Swojego czasu miałam duże niedobory i lekarka mi przepisała właśnie te kropelki. Były wtedy na receptę, ale teraz już można kupować bez. Generalnie to jest lek i dobrze mi podniosło. Od tamtej pory biorę regularnie cały rok. Pani mi powiedziała, że nawet w lecie, żeby brać szczególnie, że mam pracę biurową i jak się siedzi w murach to tego słońca aż tak dużo się nie złapie.
Mnie Vigantol niestety nie uzupełnił niedoboru mimo stosowania codziennie dawki między 2-4 tys. Dopiero zmiana na inna witaminę D (suplement) pomogło. Najlepiej badać po 3 miesiącach stosowania i sprawdzać czy się coś podniosło czy nie. Ja tez polecam witaminę D od Aliness.
 
Niekoniecznie, to że produkt ma status leku nie znaczy, że jest bezpieczny niestety.
Ja zostanę przy moich sprawdzonych suplementach, bo wiem że mają dobry skład i tym producentom ufam ;)

Mogę się mylić, ale chyba ten ibuvit ma w składzie olej krokoszowy, który nie jest polecany w okresie ciąży. Kiedyś czytałam, że może powodować skurcze macicy. Ale Info jest do sprawdzenia.
No właśnie lek jest dopuszczony do użytku dopiero wtedy, gdy jest w pełni przebadany, a suplement już nie.
I w leku wszystkie składniki są dokładnie opisane, przy vigantolete np nie ma sprecyzowane w ogóle jaki rodzaj oleju tan występuje.
 
Mnie Vigantol niestety nie uzupełnił niedoboru mimo stosowania codziennie dawki między 2-4 tys. Dopiero zmiana na inna witaminę D (suplement) pomogło. Najlepiej badać po 3 miesiącach stosowania i sprawdzać czy się coś podniosło czy nie. Ja tez polecam witaminę D od Aliness.
Pewnie dla każdego co innego 😉. Żelazo też jest różne dla różnych osób.
 
Dziewczyny... A szczypią Was czasem sutki? 😂😂 Wyszłam spod prysznica i teraz mam takie dziwne uczucie 😷
Mnie bardzo!! 🤭 i swędzą. Zauważyłam też że lekko schodziła mi z nich skóra, dlatego je natluscilam. Poki co jest ok. No i zakupiłam dzisiaj 2 rozmiary większy stanik, bo z moich starych juz mi wszystko wypływa 😆
 
reklama
Do góry