reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Też o tym myślałam, że właśnie chyba nie warto się zbytnio spieszyć z takim badaniem. Ja jeśli już to dopiero po prenatalnych, jak coś wyjdzie nie tak.

Ja robię ponieważ mam je na fundusz za free. Papa po USG jeżeli będzie wszystko oki to dla potwierdzenia, jak cos będzie nie tak to i tak zrobią punkcie.
 
reklama
U mnie wszystko bardzo dobrze bobas rośnie załączam zdjęcie , następna wizyta 9 stycznia dostałam skierowanie na papa a usg bd mi robić koja prowadząca tylko dziwnie jakoś bo dzisiaj wg apki 9+6 , a ty tym zdj które wstawiam mam lewy górny róg ga9w4d , a prawy dolny jest 9w4d.
A na drugim zdj pisze jakieś 9w5d , ktoś pomoże rozwiązać ta zagadkę?😅😠
 
U mnie wszystko bardzo dobrze bobas rośnie załączam zdjęcie , następna wizyta 9 stycznia dostałam skierowanie na papa a usg bd mi robić koja prowadząca tylko dziwnie jakoś bo dzisiaj wg apki 9+6 , a ty tym zdj które wstawiam mam lewy górny róg ga9w4d , a prawy dolny jest 9w4d.
A na drugim zdj pisze jakieś 9w5d , ktoś pomoże rozwiązać ta zagadkę?😅😠

Pokaz fotkę, bo się nie załączyła :(
 
U mnie wszystko bardzo dobrze bobas rośnie załączam zdjęcie , następna wizyta 9 stycznia dostałam skierowanie na papa a usg bd mi robić koja prowadząca tylko dziwnie jakoś bo dzisiaj wg apki 9+6 , a ty tym zdj które wstawiam mam lewy górny róg ga9w4d , a prawy dolny jest 9w4d.
A na drugim zdj pisze jakieś 9w5d , ktoś pomoże rozwiązać ta zagadkę?😅😠
 

Załączniki

  • DC34E9F4-D665-4E20-BF9E-F2E07D8BFA9B.jpeg
    DC34E9F4-D665-4E20-BF9E-F2E07D8BFA9B.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 72
U mnie wszystko bardzo dobrze bobas rośnie załączam zdjęcie , następna wizyta 9 stycznia dostałam skierowanie na papa a usg bd mi robić koja prowadząca tylko dziwnie jakoś bo dzisiaj wg apki 9+6 , a ty tym zdj które wstawiam mam lewy górny róg ga9w4d , a prawy dolny jest 9w4d.
A na drugim zdj pisze jakieś 9w5d , ktoś pomoże rozwiązać ta zagadkę?😅😠

Moim zdaniem z miesiączki wypada 9w6d
A z usg wypada 9w5d
 
U mnie wszystko bardzo dobrze bobas rośnie załączam zdjęcie , następna wizyta 9 stycznia dostałam skierowanie na papa a usg bd mi robić koja prowadząca tylko dziwnie jakoś bo dzisiaj wg apki 9+6 , a ty tym zdj które wstawiam mam lewy górny róg ga9w4d , a prawy dolny jest 9w4d.
A na drugim zdj pisze jakieś 9w5d , ktoś pomoże rozwiązać ta zagadkę?😅😠
Mam problem dodać zdjęcie
 

Załączniki

  • 6BE16AB6-5BBD-4AD7-9946-CFB5E5927D72.jpeg
    6BE16AB6-5BBD-4AD7-9946-CFB5E5927D72.jpeg
    687,4 KB · Wyświetleń: 64
Jaka witaminę D suplementujesz ja do tej pory miałam krople z dr. Jacobs i dopiero nimi wskaźnik poszedł do góry bo te wszystkie w tabletkach to nawet nie drgnęło ciągle było poniżej 30
Też stosowałam długo tą z Jacobsa i właśnie wtedy mi wskoczył poziom na 102 :D
Teraz mam w kapsułkach z aliness i też jest ok.
 
reklama
Jaka witaminę D suplementujesz ja do tej pory miałam krople z dr. Jacobs i dopiero nimi wskaźnik poszedł do góry bo te wszystkie w tabletkach to nawet nie drgnęło ciągle było poniżej 30
Ja polecam Vigantol. Swojego czasu miałam duże niedobory i lekarka mi przepisała właśnie te kropelki. Były wtedy na receptę, ale teraz już można kupować bez. Generalnie to jest lek i dobrze mi podniosło. Od tamtej pory biorę regularnie cały rok. Pani mi powiedziała, że nawet w lecie, żeby brać szczególnie, że mam pracę biurową i jak się siedzi w murach to tego słońca aż tak dużo się nie złapie.
 
Do góry