reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Mnie bardzo!! 🤭 i swędzą. Zauważyłam też że lekko schodziła mi z nich skóra, dlatego je natluscilam. Poki co jest ok. No i zakupiłam dzisiaj 2 rozmiary większy stanik, bo z moich starych juz mi wszystko wypływa 😆
Też muszę kupić, u mnie problemem jest obwód, mam wrażenie, że w każdym się już duszę.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny 😘 ja dziś miałam straszną noc 🙈 najpierw o północy obudziło mnie siku później o 4 obudził mnie taki koszmar że aż dostałam spazmy płaczu 😱 dobrze że młodej tym nie obudziłam bo mąż mnie nie mógł uspokoić 🤦 no i po każdej pobudce nudności 🤮 a tyle co wczoraj powiedziałam że już mi przeszły 😅 po drugiej pobudce już myślałam że wstanę coś zjeść 🙊 co do piersi zauważyłam że bolą już jakoś mniej ale za to sutki dużo większe... Dobrze że dziś wizyta o 17.20 to trochę się uspokoję na święta ❤️ dziś mąż umył okna z rana więc ja się biorę lekko za wnętrze i zostawię mu tylko mycie podłóg na kolanach 🙈
 
Hej dziewczynu 😍
Ja dalej choruje, byłam u lekarza dostałam leki i czekam aż będzie lepiej. Ale święta chyba spędzę w domu :( bardzo chciałam spędzić je u rodziców, bo to ostatnie święta mojego taty :( ale życie pisze inny scenariusz.

Co do objawów to mniej bolą mnie sutki ale są nadal duże i nabrzmiałe, trochę mniej mdłości, ale nadal są.
Jutro mam wizytę :)

Miłego dnia!
 
U mnie różnie z objawami. Piersi bola głównie w nocy i rano, później już bardzo delikatnie, muszę scisnac żeby coś poczuć. Mdłości miałam lekkie praktycznie od początku i to tak falami, głównie po zjedzeniu czegoś i tylko przez jakis czas, potem przechodzą. Poza tym ciągle ten katar mnie męczy może też dlatego za bardzo nie umiem zidentyfikować objawów. Wizyta dopiero po świętach prenetalne więc trochę stresu mnie czeka jeszcze w święta. Chcieliśmy ten w święta powiedzieć mojej rodzinie ale trochę się boję bo jak zaraz po świętach się dowiem ze ciąży nie ma to potem będę musiała tłumaczyć.
 
Dzień dobry dziewczyny 😘 ja dziś miałam straszną noc 🙈 najpierw o północy obudziło mnie siku później o 4 obudził mnie taki koszmar że aż dostałam spazmy płaczu 😱 dobrze że młodej tym nie obudziłam bo mąż mnie nie mógł uspokoić 🤦 no i po każdej pobudce nudności 🤮 a tyle co wczoraj powiedziałam że już mi przeszły 😅 po drugiej pobudce już myślałam że wstanę coś zjeść 🙊 co do piersi zauważyłam że bolą już jakoś mniej ale za to sutki dużo większe... Dobrze że dziś wizyta o 17.20 to trochę się uspokoję na święta ❤️ dziś mąż umył okna z rana więc ja się biorę lekko za wnętrze i zostawię mu tylko mycie podłóg na kolanach 🙈

Oj to nie zazdroszczę nocy, ale trzeba się cieszyć bo obiawy wskazują że wszystko jest w najlepszym porządku 😃, u mnie w nocy tylko sny tak erotyczne że aż wstyd opowiadać, wydaje mi się że co noc zdradzam męża hehehe 😂😂😂
 
Dziewczyny które miały juz pobierana krew do pappa jak to wygląda? Czy tylko wchodzi się na pobranie krwi i tyle? Jest jakaś rozmowa? Trochę mnie to stresuje ..
 
reklama
Do góry