reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
A ja dziewczyny wyszłam na pocztę, była kolejka, między czasie się rozpadało, jest minus jeden. Chodnik szklanka, szłam bardzo powoli, uważałam jak cholera a się wypierniczyłam na plecy i oczywiście bardzo się zdenerwowałam. Mam nadzieję, że ten upadek nie zaszkodził maleństwu 🥺 jestem tak zdenerwowana, że chce mi się płakać.
 
A ja dziewczyny wyszłam na pocztę, była kolejka, między czasie się rozpadało, jest minus jeden. Chodnik szklanka, szłam bardzo powoli, uważałam jak cholera a się wypierniczyłam na plecy i oczywiście bardzo się zdenerwowałam. Mam nadzieję, że ten upadek nie zaszkodził maleństwu 🥺 jestem tak zdenerwowana, że chce mi się płakać.

Nie denerwuj się, na pewno wszystko jest dobrze. A jak chcesz to sobie popłacz może Ci ulży. Nie martw się na zapas ♥️
Ale fakt. Trzeba uważać. Nie dbają ani trochę o drogi i chodniki w tym roku. ZWsze zima zaskakuje drogowców, ale w tym roku mam wrażenie, ze wyjątkowo. Chyba, ze tylko w moim rejonie tak…
 
Nie denerwuj się, na pewno wszystko jest dobrze. A jak chcesz to sobie popłacz może Ci ulży. Nie martw się na zapas ♥️
Ale fakt. Trzeba uważać. Nie dbają ani trochę o drogi i chodniki w tym roku. ZWsze zima zaskakuje drogowców, ale w tym roku mam wrażenie, ze wyjątkowo. Chyba, ze tylko w moim rejonie tak…
wiem, że łatwo powiedzieć żeby się nie denerwować, gorzej wykonać..
Jak masz jakieś obawy o maleństwo to udaj się na izbę przyjęć, powiedz prawdę, że się przewróciłas na lodzie, a dodać możesz ze bardzo złe się czujesz i stresujesz, na pewno Cię zbadają w takiej sytuacji, a Ty będziesz spokojn 😊
 
wiem, że łatwo powiedzieć żeby się nie denerwować, gorzej wykonać..
Jak masz jakieś obawy o maleństwo to udaj się na izbę przyjęć, powiedz prawdę, że się przewróciłas na lodzie, a dodać możesz ze bardzo złe się czujesz i stresujesz, na pewno Cię zbadają w takiej sytuacji, a Ty będziesz spokojn 😊
dokladnie albo napisz do swojego lekarza 🙂
 
ja to samo mialam ostatnio 😅😅😅 specjalnie wczesnie rano wstałam a tu usg przez brzuch 🤣
Mnie zawsze tez bada lekarz na każdej wizycie na fotelu, wiec zawsze wcześniej wstaje 😅🤣😉 chociaż w ciąży mogłyby chociaż włosy tu i ówdzie przestać rosnąć ;-)
To ja mam wesele w rodzinie w lipcu 😀🤣 co prawda wesele na początku lipca, termin wstępnie 23.07/24.07. Ale no nie wiem nie wiem :p
Ja tak jak pisałam mam wesele siostry 3 czerwca i jestem świadkiem, a termin z ostatniego usg mam na 3/4.07 😂
Super wieści ! ♥️
A to mnie zszokowałaś, że przez brzuch myslalam, ze dopiero bliżej 12 tyg przez brzuch. ☺️
mnie ostatnio tez robiła przez brzuch w 11 +2 bo inaczej nie było jak zmierzyć crl, bo tak się dziecko wiercilo 🤷‍♀️😀
 
A ja dziewczyny wyszłam na pocztę, była kolejka, między czasie się rozpadało, jest minus jeden. Chodnik szklanka, szłam bardzo powoli, uważałam jak cholera a się wypierniczyłam na plecy i oczywiście bardzo się zdenerwowałam. Mam nadzieję, że ten upadek nie zaszkodził maleństwu 🥺 jestem tak zdenerwowana, że chce mi się płakać.
Ja się cały czas tego obawiam, dlatego chociaż biała zima jest piękna, czekam z utęsknieniem na konkretne ocieplenie.... Dla mnie spacer w obecnej pogodzie to koszmar, zwłaszcza w towarzystwie mojej dwulatki, która ciągle jest w biegu i ucieka.
We wcześniejszej ciąży zaliczyłam omdlenie i glebę co prawda nie na lodzie, ale na podłodze sklepowej i dziecku nic się nie stało. Było to jakoś pod koniec 1 trymestru. Ale miałam wtedy jakoś na dniach wizytę i szybko skonsultowałam to. Nigdy nie wiadomo.
 
reklama
Do góry