reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej, widzę że kolejny tydzień zaczynamy od smutnych wieści 😔
Nie wiem jak Wy, ale ja każdą taką wiadomość przeżywam w sobie.
Do mojej wizyty jeszcze dwa tygodnie, dobrze że ten tydzień taki intensywny to czas szybciej zleci 😥
Tak jak i Wy z jednej strony mam dobre przeczucia, a z drugiej strach.
 
Ale były emocje! Serduszko bije 173 bpm❤ na chwilkę lekarz nam włączył dźwięk. Miało być 9t+0, ale wyszło 9t+1. "Calineczka" jak nazwał lekarz dziecko ma już 2,48 cm 😍 dzisiaj chyba nie będę miała drzemki w trakcie dnia, za dużo emocji ;)
 

Załączniki

  • IMG_20221219_142706.jpg
    IMG_20221219_142706.jpg
    97 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_20221219_143007.jpg
    IMG_20221219_143007.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 68
Dziękuję wszystkim za kciuki.
Serduszko zatrzymało się pewnie z Tydzień temu, teraz jadę umówić termin przyjęcia do szpitala.
Lekarz długo szukał tętna ale nie znalazł.
Trzymam za Was kciuki żebyście tuliły swoje dzieci w ramionach.
Taki los, muszę się otrząsnąć i oby mąż jakoś dał radę on bardzo się cieszył a ja żyłam w strachu.
Do końca roku mam l4 oby psychicznie wrócić do pionu bo z tym może być pod górkę.
Strasznie mi przykro nie spodziewałam się takiej wiadomości dzis.... Troszke się podłamałam :( trzymaj się ..
 
reklama
Do góry