reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Mnie też nie, ani nie bolą ani zbytnio nie urosły (trochę się zmieniły ale wielkosc taka sama). Podobnie miałam w pierwszej ciąży, urosły po porodzie i były wieksze cały czas jak karmiłam czyli 2,5 roku 😂
Mnie bolały okropnie, a teraz mnie od tygodnia nie bolą i schizuje że coś się złego dzieje. We wtorek mam wizytę zobaczymy..
Też nie wydaje mi się żeby były jakieś inne,
chociaż mój chlop twierdzi że e są 🤪
 
Ja od paru dni zauważyłam, ze często sikam. Zdążę usiąść i znów mi sie chce. Ale wcale nie jest to jakaś duża ilość tylko trochę. Tez tak masz ?
Też zauważyłam że chodzę częściej do toalety ale też staram się dużo pić wody. Czasami mam tak że 5 min po wizycie w toalecie idę znowu ale może że 2 kropelki poleca
 
Też zauważyłam że chodzę częściej do toalety ale też staram się dużo pić wody. Czasami mam tak że 5 min po wizycie w toalecie idę znowu ale może że 2 kropelki poleca

To mam tak samo od paru dni, chociaż woda mi tak zbrzydła, ze bardzo mało jej pije niestety. Herbatę pije. A wczoraj musiałam wypić colę, która przed ciążą piłam może z 2x do roku 😄
 
To mam tak samo od paru dni, chociaż woda mi tak zbrzydła, ze bardzo mało jej pije niestety. Herbatę pije. A wczoraj musiałam wypić colę, która przed ciążą piłam może z 2x do roku 😄
Ja właśnie nie mogę patrzeć na herbatę ,jak wymiotowałam to zawsze po piłam ciepłą herbatę i tak mi się zakodowało że mnie teraz obrzydza .Wcześniej też rzadko piłam słodzone gazowane napoje a teraz niezmiennie króluje Oranżada Helena 🫣
 
To mam tak samo od paru dni, chociaż woda mi tak zbrzydła, ze bardzo mało jej pije niestety. Herbatę pije. A wczoraj musiałam wypić colę, która przed ciążą piłam może z 2x do roku 😄
Ja wody też nie mogę pić 🙈 a jak nigdy nie lubiłam herbaty tak teraz pije non stop 😅
Jezu widzieliście ten mecz? Jakie emocje 🙈 cały oddział mnie słyszał 🤣🤣
 
reklama
Do góry