reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry ;) dobrze, że jutro Cię wypiszą. Jeśli się nie wezmą za badania to sama poproś. Zawsze możesz powiedzieć, że w nocy źle się czułaś i dla spokoju chcesz podejrzeć dziecko ;)
U nas dzisiaj leniwa niedziela. Jesteśmy umówieni ze znajomymi na mecz ⚽
Wczoraj już założyliśmy lampki na taras, klimacik świąteczny już czuć 🎅 tylko coś nie mogę się zabrać za pierniki.
Macie jakiś super przepis na pyszne pierniczki, które długo nie miękną?
U mnie i od lat ten sam przepis
O, to chyba wszystkie się macamy po nich 😂
Kurcze a mnie od samego początku nic a nic nie bolą .
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-12-18-11-44-58-772_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-18-11-44-58-772_com.android.chrome.jpg
    300,6 KB · Wyświetleń: 41
Hej dziewczyny! ☺️
Dobrze tu przeczytać, że nie jest się jedyną „dziwną” 😄 jeśli chodzi o macanie cycków, sprawdzanie papieru przy każdej wizycie w toalecie, czytanie objawów i zaniku objawów w internecie. I w ogóle czytania w internecie dużo (za dużo🙈)

Ja od paru dni zauważyłam, ze mam nieco mniejsze mdłości, bo potrafię więcej zjeść i czasem nawet jakaś ochota na coś jest w głowie. Ostatnio sałata lodowa, pomidorki koktajlowe i sos Knorr sałatkowy 😍
Oprocz mniejszych mdłości za to od kilku dni również jak rano wstaje, zanim zjem śniadanie to mam potworny odruch wymiotny, lecę do łazienki i jaki ze brzuch pusty to tylko stękam nad kibelkiem i leci sama ślina..


Miłej niedzieli 🧡
 
Hej dziewczyny 😍
Powiem Wam ze od 2 dni trochę mniej mdłości mnie męczą, że jestem w stanie funkcjonować. Mam nadzieję tylko że to nie zwiastuje niczego złego.... Ale cycuchy bolą wciąż mocno więc jestem dobrej myśli. Dzisiaj 11+0 ;) idę na jakieś małe zakupy, mam strasznie ochotę na ziemniaki duszone więc ruszam do sklepu 😂😂😂
Ja też dziś 11+0 mam termin na 09.07. Ja ciągle się macam po cyckach i sprawdzam czy bolą, a jak chwilę nie bolą to łapie takiego doła bo od razu źle myśli mnie nachodzą. Papier też sprawdzam za każdym razem w toalecie i dzisiaj pierwszy raz w życiu wstalalm w nocy 2 razy na siku. Nigdy tak nie mialam, zawsze wytrzymywalam do rana. Co do mdłości to różnie z tym u mnie. Czasem mniejsze, czasem większe, głównie wieczorem i czasami po jedzeniu ale wymiotowałam tylko raz jak do tej pory. Ogólnie rano samopoczucie mam najlepsze.
 
Ja też dziś 11+0 mam termin na 09.07. Ja ciągle się macam po cyckach i sprawdzam czy bolą, a jak chwilę nie bolą to łapie takiego doła bo od razu źle myśli mnie nachodzą. Papier też sprawdzam za każdym razem w toalecie i dzisiaj pierwszy raz w życiu wstalalm w nocy 2 razy na siku. Nigdy tak nie mialam, zawsze wytrzymywalam do rana. Co do mdłości to różnie z tym u mnie. Czasem mniejsze, czasem większe, głównie wieczorem i czasami po jedzeniu ale wymiotowałam tylko raz jak do tej pory. Ogólnie rano samopoczucie mam najlepsze.

Ja od paru dni zauważyłam, ze często sikam. Zdążę usiąść i znów mi sie chce. Ale wcale nie jest to jakaś duża ilość tylko trochę. Tez tak masz ?
 
Zrobiła mi się straszna opryszczka na wardze. Macie jakieś sprawdzone sposoby oprócz maści ?
Kiedyś brałam tabletki też ale teraz się boje
 
reklama
Do góry