reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

A Ty jak się dzisiaj czujesz? ;) jutro Cię wypuszczają? Jakie jedzenie jest w szpitalu? ;D
Nie jutro jeszcze leżę... W poniedziałek będzie decyzja pewnie po badaniu... Dziś popołudniu znów się pojawił śluz zabarwiony krwią ale już nie taka żywą 🤷 ogólnie samopoczucie dobrze tylko łóżka strasznie niewygodne 🙈 jedzenie mam swoje 🙊 nigdy nie jem szpitalnego 🤮
 
reklama
Ja pamiętam, jak ja leżałam po cp, o matko, jaki syf tam mieli z jedzeniem. Całym. Też miałam własne. Pracuję w szpitalu i tylko owsianka jest u mnie wspaniała. Pozostałe obiady są takie bez smaku, tłuste.. No jednym słowem obrzydliwe. 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️
 
Nie jutro jeszcze leżę... W poniedziałek będzie decyzja pewnie po badaniu... Dziś popołudniu znów się pojawił śluz zabarwiony krwią ale już nie taka żywą 🤷 ogólnie samopoczucie dobrze tylko łóżka strasznie niewygodne 🙈 jedzenie mam swoje 🙊 nigdy nie jem szpitalnego 🤮
Oby wszystko dobrze się potoczyło 😗
 
Dzień dobry dziewczyny 😘 jakie plany na niedzielę 😁 mnie ma odwiedzić córka bo strasznie za nią tęsknię ❤️ po za tym czekam dnia jutrzejszego czy mnie zbadają czy nie bo dziś lekarz tylko wszedł, zapytał jak się czuje i wyszedł 🤷
Przy niedzieli lekarze sobie odpuszczają ewidentnie 🤨
Ja właśnie po śniadaniu , zabieram się za zmianę pościeli, bo w tygodniu po pracy nie mam już na nic siły 😴
Mój ukochany wstawił rosołek, więc gotowanie mam z głowy ☺️
I dziś też zaplanowałam, że ubieram choinkę 🎄
 
Dzień dobry dziewczyny 😘 jakie plany na niedzielę 😁 mnie ma odwiedzić córka bo strasznie za nią tęsknię ❤️ po za tym czekam dnia jutrzejszego czy mnie zbadają czy nie bo dziś lekarz tylko wszedł, zapytał jak się czuje i wyszedł 🤷
Dzień dobry ;) dobrze, że jutro Cię wypiszą. Jeśli się nie wezmą za badania to sama poproś. Zawsze możesz powiedzieć, że w nocy źle się czułaś i dla spokoju chcesz podejrzeć dziecko ;)
U nas dzisiaj leniwa niedziela. Jesteśmy umówieni ze znajomymi na mecz ⚽
Wczoraj już założyliśmy lampki na taras, klimacik świąteczny już czuć 🎅 tylko coś nie mogę się zabrać za pierniki.
Macie jakiś super przepis na pyszne pierniczki, które długo nie miękną?
 
Dzień dobry dziewczyny 😘 jakie plany na niedzielę 😁 mnie ma odwiedzić córka bo strasznie za nią tęsknię ❤️ po za tym czekam dnia jutrzejszego czy mnie zbadają czy nie bo dziś lekarz tylko wszedł, zapytał jak się czuje i wyszedł 🤷
Witajcie. 😀
My dzisiaj idziemy na awatara, 3h oby wytrzymać może być ciekawie. 🤣
 
Dzień dobry ;) dobrze, że jutro Cię wypiszą. Jeśli się nie wezmą za badania to sama poproś. Zawsze możesz powiedzieć, że w nocy źle się czułaś i dla spokoju chcesz podejrzeć dziecko ;)
U nas dzisiaj leniwa niedziela. Jesteśmy umówieni ze znajomymi na mecz ⚽
Wczoraj już założyliśmy lampki na taras, klimacik świąteczny już czuć 🎅 tylko coś nie mogę się zabrać za pierniki.
Macie jakiś super przepis na pyszne pierniczki, które długo nie miękną?
Ja jestem wygodna i zawsze robię dr.Oetkera 🤣🙈
 
reklama
Do góry