reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
A ja jeszcze dodam że ledwo żyje, pracuję z domu i boje się że w końcu się zorientują że nie mogę się skupić i jestem mało produktywna 🙈 jakbym mogła to bym cały dzień spała. Jak to przetrwać?
 
A ja jeszcze dodam że ledwo żyje, pracuję z domu i boje się że w końcu się zorientują że nie mogę się skupić i jestem mało produktywna 🙈 jakbym mogła to bym cały dzień spała. Jak to przetrwać?
Też szukam odpowiedzi na to pytanie. O 18:00 jestem już jak zombie. 😝 Mam nadzieje, ze tak samo jak w poprzednich ciążach z każdym tygodniem będzie lepiej, bo cały czas mam wrażenie ze jadę na oparach a śpię przecież o wiele więcej.
 
A ja jeszcze dodam że ledwo żyje, pracuję z domu i boje się że w końcu się zorientują że nie mogę się skupić i jestem mało produktywna 🙈 jakbym mogła to bym cały dzień spała. Jak to przetrwać?
Mam tak samo 😂😂😂CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE Z DOMU :D bo jakbym miała jeździć do biura, to nie dałabym rady chyba
 
Ja też pracuje z domu , ale u mnie z sennością nie ma problemów , wręcz przeciwnie, od prawie dwóch tygodni nie mogę spać 🤷 dzisiaj mam wizytę o 14. Po moim poronieniu z sierpnia czuje mega stres. I boje się że będzie pusty pęcherzyk albo jeszcze coś innego. Jestem w 5t5d , z objawów mam bol piersi i gule w gardle. Czasem mi niedobrze ale ogólnie dobrze się czuje. Kawę pije jedna rano czasem popołudniu druga.
 
A ja jeszcze dodam że ledwo żyje, pracuję z domu i boje się że w końcu się zorientują że nie mogę się skupić i jestem mało produktywna 🙈 jakbym mogła to bym cały dzień spała. Jak to przetrwać?
Haha ja też z domu ale narazie jeszcze nie mam problemów z sennością o dziwo 😂 w pierwszej ciąży w połowie dnia szłam na godzinę spać, polecam program mouse move😂😂 pije dwie ale słabsze kawy dziennie 😉 z objawów czasami pobolewa mnie brzuch ale bardzo delikatnie, bardziej ciągnie. Dzisiaj mam wyniki pierwszej bety wieczorem więc czekam niecierpliwie 😉
 
reklama
Do góry