reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

hej dziewczyny,

chyba mogę się dołączyć do grupy :) to moja pierwsza ciąża, teraz 6+2, jestem nadal w szoku.
usg w przyszlym tyg, ciekawe co pokaze...nie powiem troche sie stresuje. Bo oprócz bolacych, powiekszonych piersi to objawów brak, czuje sie idealnie.
 
reklama
Ja też pracuje z domu , ale u mnie z sennością nie ma problemów , wręcz przeciwnie, od prawie dwóch tygodni nie mogę spać 🤷 dzisiaj mam wizytę o 14. Po moim poronieniu z sierpnia czuje mega stres. I boje się że będzie pusty pęcherzyk albo jeszcze coś innego. Jestem w 5t5d , z objawów mam bol piersi i gule w gardle. Czasem mi niedobrze ale ogólnie dobrze się czuje. Kawę pije jedna rano czasem popołudniu druga.
Czekamy na wieści z wizyty... Wiem że łatwo się mówi ale z własnego doświadczenia wiem że pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia... Także odrzuć złe myśli 😉
 
Ja z objawów pierwsze dni po transferze, jakoś może do 10 dpt miałam takie bóle okresowe. Cały czas byłam na nospie 3x1. Do tego w nocy dość mocne bóle okresowe brzucha. Dziś 26 dpt, 5+0, takie kilkuminutowe bóle okresowe odczuwam może raz na dzień, zmniejszyłam nospe do 2x1. Biorę też magnez 2x200mg. Ciągną mnie jajniki od kilku dni, nawet dość mocno, ale nie ma przy tym skurczy. Może to więzadła a nie jajniki? Ten ból jest taki sam?
 
Hej i ja się żegnam . Niestety pusty pęcherzyk na 95% . Jak to Pani dr powiedziała - nie będzie mi mówić ze jest dobrze bo już serduszko powinno byc a tu nawet zarodka nie ma …
Także ten …
Spokojnych ciąż wam życzę …✊🏻♥️
Strasznie mi przykro 😢 czemu życie jest tak niesprawiedliwe ☹️ trzymaj się jakoś Kochana ❤️
 
reklama
Hej i ja się żegnam . Niestety pusty pęcherzyk na 95% . Jak to Pani dr powiedziała - nie będzie mi mówić ze jest dobrze bo już serduszko powinno byc a tu nawet zarodka nie ma …
Także ten …
Spokojnych ciąż wam życzę …✊🏻♥️
przykro mi bardzo.. mam za sobą również pusty pęcherzyk :(

Trzymaj się cieplutko 😘
 
Do góry