reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Praca, budowa, firma i dziecko mnie pochłonęły. A sił o wiele mniej niż przed zajsciem w ciąże. W poniedziałek byłam na wizycie. Groszek miał wtedy 4 cm i wychodziło 10+ 6. Na prenatalne idę 29.12. Stresuje się codziennie i kupiłam detektor. Właśnie przyszedł i jak wrócę z pracy to sprawdzę czy już coś będzie słychać. Mdłości dalej są. Raz mniejsze raz większe. Jestem też już po krzywej cukrowej. Bo na czczo wyszło 93. W poniedziałek 19.12 mam wizytę i zobaczę czy dopadła mnie cukrzyca. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty przed świąteczne :) po świąteczne zresztą też :)
Jaki kupiłaś detektor? Też wczoraj do męża mówiłam że sobie chyba sprawie pod choinkę żeby być trochę spokojniejszą
Ja już po dzisiejszej wizycie .Cudnie było zobaczyć na USG tańcząca i machającą fasolkę ,serduszko pięknie bije natomiast niestety moj lekarz jeszcze nie dał posłuchać .Miałam też pobranie krwi pappa i na 29.12 mam umówione USG prenatalne.Mam nadzieję ,że po tym kluczowym badaniu będę mogła troszkę wyluzować .Aaaa no i lekarz powiedział ,że na 80%to będzie dziewczyna,co prawda zastrzegł że na tak wczesnym etapie zdarza mu się 1raz na 5 pomyłka więc żeby jeszcze się wstrzymać z kupowaniem różowych rzeczy.
Powiem Ci że musi mieć jakiś extra sprzęt bo dziewczynki naprawdę bardzo ciężko wykryć na tak wczesnym etapie 🙈
Super wieści z dzisiejszych wizyt a te zdjęcia aż napawają optymizmem ❤️ @laurka95 czekam z Tobą z niecierpliwością... Ja zauważyłam dziś że w samochodowym fotelu strasznie mnie kłuje w podbrzuszu ale promieniuje od lędźwi właśnie ☹️ niestety nie tylko w ciąży tak mam bo zaczęło się po wypadku więc łudzę się że to nic złego się nie dzieję...
 
reklama
To i ja Wam pokaże mojego bobusia z wtorkowej wizyty 😍
 

Załączniki

  • 20221213_175918.jpg
    20221213_175918.jpg
    964,1 KB · Wyświetleń: 67
Jaki kupiłaś detektor? Też wczoraj do męża mówiłam że sobie chyba sprawie pod choinkę żeby być trochę spokojniejszą

Powiem Ci że musi mieć jakiś extra sprzęt bo dziewczynki naprawdę bardzo ciężko wykryć na tak wczesnym etapie 🙈
Super wieści z dzisiejszych wizyt a te zdjęcia aż napawają optymizmem ❤️ @laurka95 czekam z Tobą z niecierpliwością... Ja zauważyłam dziś że w samochodowym fotelu strasznie mnie kłuje w podbrzuszu ale promieniuje od lędźwi właśnie ☹️ niestety nie tylko w ciąży tak mam bo zaczęło się po wypadku więc łudzę się że to nic złego się nie dzieję...
U mnie kłucia i nic nie powiedział na To lekarz bobo dobrze się ma
 
Moja wizyta dopiero w poniedziałek - już nie mogę się doczekać!
Moja też o 10:00 mąż idzie że mną bo ma wolne. W sumie to najpierw położna a potem lekarz.
Dzisiaj lepszy dzień, o 8:00 zjadłam wafle ryżowe i po drzemce o 10:00 już mnie nie mdliło i po śniadaniu poszłyśmy z córką po prezenty.
Piękne wieści i duże bobaski.💞
 
Super Dzidzia 🤩 wyrostek jest poziomo i widać że będzie dziewczyna 🙃
Hihi to ja tez wkleję swojego bejbika z wtorku, ale tak się wiercił, ze zdjęcia niewyraźne ;-) i chyba nic nie da się stwierdzić ;-)
 

Załączniki

  • 261A9152-1576-4BE8-AA75-40019413DBDC.jpeg
    261A9152-1576-4BE8-AA75-40019413DBDC.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 62
  • 4FE32E67-B5AA-42B8-A02F-772CF9FF66AE.jpeg
    4FE32E67-B5AA-42B8-A02F-772CF9FF66AE.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 63
reklama
A to już teraz można mieć wizyty z położną? To nie jest dopiero od 20 tygodnia? Czy to jakoś prywatnie się umawiasz?

Mieszkam w Anglii więc tutaj to trochę inaczej wygląda i tak na prawdę od początku to położna mnie prowadzi. Niestety ale nie mam pojęcia jak jest w Polsce 😅
 
Do góry